COMENCEM EL CURS 20-21!

Benvolgudes famílies,

Si no hi res de nou, el dilluns 14 de setembre iniciem un curs ple d’incerteses degut a la situació de la pandèmia però també amb la il·lusió d’encetar un nou projecte educatiu. Ens estem preparant per poder afrontar un curs amb les màximes garanties sanitàries seguint amb la màxima qualitat educativa.

Després de valorar la situació del nostre institut escola i assistir a diferents reunions, mantenim les reunions de famílies d’inici de curs de forma presencial, tal i com ho teníem previst al juliol, però adaptant-nos a les noves directrius del Departament de Salut i la nova normativa dictada pel PROCICAT.

Seguirem les següents mesures:

  • grups de 10 persones
  • només pot assistir un progenitor
  • es realitzaran a l’aula amb distància
  • control d’assistència
  • l’entrada i sortida serà per la porta del carrer Vilanova
  • cal assistir amb mascareta

Consulteu la taula per saber l’hora que us toca venir a la reunió ja que hem fet torns seguint l’ordre alfabètic dels cognoms dels vostres fills i filles.

Gràcies per la vostra col·laboració i bon inici de curs a tothom!

 

HORARIS REUNIONS DE PARES
DIA CURS HORA ASSISTÈNCIA PER ORDRE ALFABÈTIC DEL COGNOM DE L’ALUMN@
4 SETEMBRE P3 17h Arroyo     a Pratdesaba
4 SETEMBRE P3 18:15h Riera       a

Viñas

4 SETEMBRE P4 17:15h Arumí      a Pallarols
4 SETEMBRE P4 18:30h Pavel        a Vilardell
4 SETEMBRE P5 17:30h Andreiana  a Marcé
4 SETEMBRE P5 18:45h Marguí       a Yagües
7 SETEMBRE 1r A 17h Aliguer      a Caballeria
7 SETEMBRE 1r A 18:15h Coma    a Soler
7 SETEMBRE 2n A 17h Arroyo     a Genaró
7 SETEMBRE 2n A 18:15h Gutièrrez   a Tresserras
7 SETEMBRE 1r B 18:30h Baiget    a Peiró
7 SETEMBRE 1r B 19:45h Roma     a Vizcaíno
7 SETEMBRE 2n B 18:30h Adan   a Ibtala
7 SETEMBRE 2n B 19:45h Mascarell   a Vila
8 SETEMBRE 5è B 17h Aliguer    a

Marcé

8 SETEMBRE 5è B 18:15h Mogena   a

Vilaregut

8 SETEMBRE 5è A 18:30h Algilaga   a

Ordeig

8 SETEMBRE 5è A 19:45h Pous     a

Torrents

8 SETEMBRE 6è A 17h Adan    a

Guerrero

8 SETEMBRE 6è A 19:30h Martínez   a

Tobajas

8 SETEMBRE 6è B 18:30h Abascal   a

Jiménez

8 SETEMBRE 6è B 19:45h Llopart   a

Torrents

 

 

9 SETEMBRE 3r A 17h Arrastaia     a Masramon
9 SETEMBRE 3r A 18:15h Prat        a Vizcaíno
9 SETEMBRE 3r B 17h Coma     a Muntal
9 SETEMBRE 3r B 18:15h Noguer    a Viñolas
9 SETEMBRE 4t A 19:30h Alejo      a

Garde

9 SETEMBRE 4t A 20:45h Gordillo    a

Rovira

9 SETEMBRE 4t B 19:30h Àlvarez    a

Dira

9 SETEMBRE 4t B 20:45h Farré      a

Serra

 

Grup 1

Aula: 1r A ESO

Dia:  10 de setembre

Hora: 17h

Grup 2

Aula: 1r B

Dia:  10 de setembre

Hora: 17h

Grup 3

Aula: anglès

Dia:  10 de setembre

Hora: 17h

Grup 4

Aula: polivalent

Dia:  10 de setembre

Hora: 17h

ALUMNE/A ALUMNE/A ALUMNE/A ALUMNE/A
Èrika B. Aina B. Biel B. Clara F.
Roc B. Gabriela C. Elisabet D. Aleix G.
Júlia C. Carla C. Biel M. Isaac R.
Aina C. Àlex F. Pau O. Mireia S.
Marc S. Adrià L. Iu Q. Martí S.
Júlia N. Gil P. Arnau S. Clàudia T.
Jordi R. S. Jordi R. F. Roger S. Jan V.
Aniol V. Àlvar S. Clàudia T.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

XHTML: Trieu una d'aquestes etiquetes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>