Benvinguts al curs escolar 2018-2019

Us esperem el proper dimecres 12 de setembre a les 9 del matí

 

L’equip docent i altre personal del curs 2018-19  serà el següent:

 

EQUIP DIRECTIU:

Directora: Mª Pilar Junqué

Cap d’estudis: Anna Casas

Secretària: Mireya Muñoz

 

EDUCACIÓ INFANTIL

P-3A      …………………………………….. Lluïsa Oliveras 

P-3B      …………………………………….. Júlia Polanco

P-4A      …………………………………….. Socorro Santos

P-4B      …………………………………….. Carlota Lleixà

P-5A      …………………………………….. Raquel Vilabrú    

P-5B      …………………………………….. Gerard García

Reforç Infantil……………………………. Rosa Mª Berna 

Anglès ……………………………………… Marisa Valls / Júlia Polanco / Carlota Lleixà

Psicomotricitat …………………………. Carles Martínez

Música ……………………………………… Teresa Valero / Marta Quiñones

 

EDUCACIÓ PRIMÀRIA

Primer A ………………………………….. Núria Fores 

Primer B ………………………………….. Victòria Cardona

Segon A ………………………………….. Montse Delgado

Segon B ………………………………….. Teresa Valero

Tercer ……………………………………… Carmen Iglesias     

Quart ………………………………………. Laura Ramírez / Eunice Salgado

Cinquè A …………………………………. Montserrat Bel

Cinquè B …………………………………. Marta Quiñones

Sisè A………………………………………. Carme Pujol   

Sisè B………………………………………. Toñi Nieto                            

 

ESPECIALISTES:

Educació Física  …………………………. Carles Martínez

Ed. Especial ……………………………….. Lara Mulero

Educació Musical ……………………….. Mª Pilar Junqué/Teresa Valero

Anglès ……………………………………….. Mireya Muñoz/Marisa Valls

Francès ……………………………………… Marta Quiñones 

Matemàtiques Cicle Superior……….. Anna Casas 

Laboratori  Ciències ……………………. Anna Casas/ Montserrat Bel / Laura Ramírez

Castellà / Reforç …………………………. Joaquim Cherta

Religió ……………………………………….. Montserrat Zamorano

TEI (Suport a P-3) .…………………… Teresa Ferran

 

ALTRE PERSONAL DE L’ESCOLA:

Administrativa   …………………………… Rosa Jané

Conserge       ………………………………. Joan Mª Martínez

Psicòloga (EAP) ………………………….. Neus Valls

Logopeda (EAP) ………………………….. Sandra Roldán

Vetlladora   …………………………………. Sara Martin

Secretària AMPA   ……………………….. Laura Sinovas

Coordinadora Menjador i Extraescolars (AMPA) …. Pilar Bassó

Acolliment …………………………………… Sara Martín/Núria Martí/Judit Ferrer  

Cuineres   ……………………………………. Mª Carme Segarra/Júlia Tortajada

Ajudants de cuina ……………………….. Eulàlia Castillo/Fina Giner

 

EQUIP MONITORATGE DE MENJADOR:

P-3A …………….. Mª Dolors Pagès

P-3B …………….. Sónia Forga

P-4A …………….. Mª Cinta Díaz

P-4B …………….. Sandra Molina

P-5A …………….. Núria Bassó 

P-5B …………….. Sara Àlvarez 

1rA ………………. Judit Ferrer

1rB ……………… Irene López

2nA …………….  Evelin Barberà

2nB ……………. Núria Martí

3r  ……………… Sara Martín 

4t ………………. Elisa Vidal

5èA ……………. Mercè Ventosa

5èB ……………. Pili Buenacasa

6èA ……………. Merchi Arjona

6èB ……………. Anna Ibar

Reforç: Beatriz Ostos i Lua López