Us esperem el proper dimecres 12 de setembre a les 9 del matí
L’equip docent i altre personal del curs 2018-19 serà el següent:
EQUIP DIRECTIU:
Directora: Mª Pilar Junqué
Cap d’estudis: Anna Casas
Secretària: Mireya Muñoz
EDUCACIÓ INFANTIL
P-3A …………………………………….. Lluïsa Oliveras
P-3B …………………………………….. Júlia Polanco
P-4A …………………………………….. Socorro Santos
P-4B …………………………………….. Carlota Lleixà
P-5A …………………………………….. Raquel Vilabrú
P-5B …………………………………….. Gerard García
Reforç Infantil……………………………. Rosa Mª Berna
Anglès ……………………………………… Marisa Valls / Júlia Polanco / Carlota Lleixà
Psicomotricitat …………………………. Carles Martínez
Música ……………………………………… Teresa Valero / Marta Quiñones
EDUCACIÓ PRIMÀRIA
Primer A ………………………………….. Núria Fores
Primer B ………………………………….. Victòria Cardona
Segon A ………………………………….. Montse Delgado
Segon B ………………………………….. Teresa Valero
Tercer ……………………………………… Carmen Iglesias
Quart ………………………………………. Laura Ramírez / Eunice Salgado
Cinquè A …………………………………. Montserrat Bel
Cinquè B …………………………………. Marta Quiñones
Sisè A………………………………………. Carme Pujol
Sisè B………………………………………. Toñi Nieto
ESPECIALISTES:
Educació Física …………………………. Carles Martínez
Ed. Especial ……………………………….. Lara Mulero
Educació Musical ……………………….. Mª Pilar Junqué/Teresa Valero
Anglès ……………………………………….. Mireya Muñoz/Marisa Valls
Francès ……………………………………… Marta Quiñones
Matemàtiques Cicle Superior……….. Anna Casas
Laboratori Ciències ……………………. Anna Casas/ Montserrat Bel / Laura Ramírez
Castellà / Reforç …………………………. Joaquim Cherta
Religió ……………………………………….. Montserrat Zamorano
TEI (Suport a P-3) .…………………… Teresa Ferran
ALTRE PERSONAL DE L’ESCOLA:
Administrativa …………………………… Rosa Jané
Conserge ………………………………. Joan Mª Martínez
Psicòloga (EAP) ………………………….. Neus Valls
Logopeda (EAP) ………………………….. Sandra Roldán
Vetlladora …………………………………. Sara Martin
Secretària AMPA ……………………….. Laura Sinovas
Coordinadora Menjador i Extraescolars (AMPA) …. Pilar Bassó
Acolliment …………………………………… Sara Martín/Núria Martí/Judit Ferrer
Cuineres ……………………………………. Mª Carme Segarra/Júlia Tortajada
Ajudants de cuina ……………………….. Eulàlia Castillo/Fina Giner
EQUIP MONITORATGE DE MENJADOR:
P-3A …………….. Mª Dolors Pagès i Lua López
P-3B …………….. Sónia Forga i Elisa Vidal
P-4A …………….. Mª Cinta Díaz
P-4B …………….. Sandra Molina
P-5A …………….. Núria Bassó
P-5B …………….. Sara Àlvarez
1rA ………………. Judit Ferrer
1rB ……………… Irene López
2nA ……………. Evelin Barberà
2nB ……………. Núria Martí
3r ……………… Sara Martín
4t ………………. Amanda Feliu
5èA ……………. Mercè Ventosa
5èB ……………. Pili Buenacasa
6èA ……………. Merchi Arjona
6èB ……………. Anna Ibar
Reforç: Beatriz Ostos, Estefania Rueda i Nestro Rives
Comentaris recents