Qui som

CURS 2016-17

EQUIP DIRECTIU

  • DIRECTOR: Genís Barnosell
  • CAP D’ESTUDIS: Josep Palmada
  • CAP D’ESTUDIS ADJUNT: Judit Riera
  • SECRETÀRIA Pilar Busquets
  • COORDINADORA PEDAGÒGICA: Pilar Masós

CAPS DE DEPARTAMENT

  • LLENGUA CATALANA: Lluís Rius
  • LLENGUA CASTELLANA: Dolors Sánchez
  • LLENGÜES ESTRANGERES: Meritxell Roura
  • CIÈNCIES EXPERIMENTALS: Àngels Felip
  • C. SOCIALS, FILOSOFIA I RELIGIÓ: Dolors Masó
  • MATEMÀTIQUES: Jordi Lagares
  • TECNOLOGIA: Quim Farrés
  • EDUCACIÓ VISUAL I PLÀSTICA: Anna Ferrer
  • EDUCACIÓ FÍSICA: Bernat Llobet
  • DIVERSITAT: Montse Fusellas
  • CICLE FORMATIU SMX: Àngel Garriga
  • CICLE FORMATIU APD: Merche Clemente

COORDINADORS

  • COORDINACIÓ 1 ESO (grups A, B i C): Adriana Planagumà
  • COORDINACIÓ 1 ESO (grups D i E): Anna Costabella
  • COORDINACIÓ 2 ESO: Alba Biosca
  • COORDINACIÓ 3 ESO: Dolors Pujol
  • COORDINACIÓ 4 ESO: Cristina Saavedra
  • COORDINACIÓ BATXILLERAT: Dolors Masó
  • COORDINACIÓ DE TUTORS: Cristina Saavedra
  • COORDINACIÓ EXTRAESCOLARS: Imma Méndez
  • COORDINACIÓ BIBLIOTECA: Narcís Camps
  • COORDINACIÓ CLIC: Anna Buixeda
  • COORDINACIÓ ESPORTS: Bernat Llobet
  • COORDINACIÓ INFORMÀTICA: Àlex Seguí
  • COORDINACIÓ INFORMÀTICA ESO: Joan Isart
  • COORDINACIÓ RISCOS LABORALS: Lluís Roura
  • MANTENIMENT: Lluís Roura / Víctor Puig
  • COORDINACIÓ TAC: Joan Isart
  • COORDINACIÓ FP: Àngel Garriga

TUTORIES

  • 1A ESO: Adriana Planagumà (coord) i Dolors Sánchez
  • 1B ESO: a confirmar i Margarida Armengol
  • 1C ESO: Maria Martínez i Àngels Felip
  • 1D ESO: a confirmar i Dolors Masó
  • 1E ESO: Anna Costabellal (coord) i a confirmar
  • 2A ESO: Ariadna Bassols i Anna Buixeda
  • 2B ESO: Patrícia Rueda i Lídia Frigolé
  • 2C ESO: Adriana Bonet i Alba Biosca (coord)
  • 2D ESO: Montse Fusellas
  • 3A ESO: Maran Gri
  • 3B ESO: Dolors Pujol (coord)
  • 3C ESO: Meritxell Roura
  • 3D ESO: Xavier Sala
  • 4A ESO: Jordi Sureda
  • 4B ESO: Jordi Lagares
  • 4C1 ESO: Cristina Saavedra (coord)
  • 4C2 ESO: Joan Isart
  • 1A BAT: Lluís Rius
  • 1B BAT: Neus Carreras
  • 2A BAT: Margarida Rodríguez
  • 1 SMX: a confirmar
  • 2 SMX: a confirmar
  • 1 APD:  a confirmar
  • 2 APD: a confirmar
  • AULA ACOLLIDA: a confirmar
  • UEC: Cristina Saavedra
  • USEE: Puri Hermoso

CONSELL ESCOLAR

  • DIRECTOR: Genís Barnosell
  • CAP D’ESTUDIS: Josep Palmada
  • SECRETÀRIA: Pilar Busquets Barceló
  • REPRESENTANTS SECTOR PROFESSORAT:Joan Coll, Montse Fusellas, Lluís Rius, Alba Biosca, Maran Gri, Patrícia Rueda i Jordi Sureda
  • REPRESENTANTS SECTOR ALUMNAT: Marta Sunyer Miàs, Júlia Olivé Planas i Joel Darnés Cros
  • REPRESENTANTS SECTOR PARES I MARES: Marta Camós Plana, Jordi Nierga, Josep Viles
  • SECTOR PAS: Susanna Casola Coenders
  • SECTOR PAE: Sílvia Sistach Triola
  • REPRESENTANT AMIPA: Rosa Fontàs Casadevall
  • REPRESENTANT AJUNTAMENT: Ester Busquets