Qui som

CURS 2019-20

EQUIP DIRECTIU

  • DIRECTOR: Genís Barnosell
  • CAP D’ESTUDIS: Josep Palmada
  • CAP D’ESTUDIS ADJUNT: Àngel Garriga
  • SECRETÀRIA: Pilar Busquets
  • COORDINADORA PEDAGÒGICA: Pilar Masós

CAPS DE DEPARTAMENT

  • LLENGUA CATALANA: Anna Buixeda
  • LLENGUA CASTELLANA: Anna Costabella
  • LLENGÜES ESTRANGERES: Neus Carreras
  • CIÈNCIES EXPERIMENTALS: Lourdes Farrés
  • C. SOCIALS, FILOSOFIA I RELIGIÓ: Jordi Sureda
  • MATEMÀTIQUES: Mercè Crous
  • TECNOLOGIA: Quim Farrés
  • EDUCACIÓ VISUAL I PLÀSTICA: Ivet Tiana
  • EDUCACIÓ FÍSICA: Ariadna Bassols
  • DIVERSITAT: Cristina Saavedra
  • CICLE FORMATIU SMX i DAM: Marc Pararols
  • CICLE FORMATIU APD: Merche Clemente

COORDINADORS

  • COORDINACIÓ 1 ESO: Adriana Planagumà
  • COORDINACIÓ 2 ESO: Ariadna Bassols i David Llagostera
  • COORDINACIÓ 3 ESO: Dolors Pujol
  • COORDINACIÓ 4 ESO: Cristina Saavedra i Elena Vilà
  • COORDINACIÓ BATXILLERAT: Quim Farrés
  • COORDINACIÓ DE TUTORS: Cristina Saavedra
  • COORDINACIÓ EXTRAESCOLARS: Guida Vilà
  • COORDINACIÓ BIBLIOTECA: Marissa Planas
  • COORDINACIÓ CLIC: Sònia Palomeras
  • COORDINACIÓ ESPORTS: Ariadna Bassols
  • MANTENIMENT INFORMÀTICA: Marc Pararols
  • COORDINACIÓ INFORMÀTICA: Joan Isart
  • COORDINACIÓ RISCOS LABORALS: Lluís Roura
  • MANTENIMENT: Lluís Roura i Xevi Sala
  • COORDINACIÓ TAC: Joan Isart
  • COORDINACIÓ FP: Àngel Garriga

TUTORIES

1A ESO

Adriana Planagumà (coord)

Mariona Callís

A-1

1B ESO

Carolina Pérez

Raquel Carbó

A-2

1C ESO

Carles Muñoz

Gràcia Adroher

A-3

1D ESO

Eduard Par

Jordi Bosch

A-4

2A ESO

Ariadna Bassols (coord)

Dolors Sánchez

A-5

2B ESO

Joy Juncà

Mercè Crous

A-6

2C ESO

Núria Pavón

Anna Buixeda

A-7

2D ESO

David Llagostera (coord)

Agnès Busquets

A-8

2E ESO

 Lídia Frigolé

 Núria Casas

A-9

3A ESO

José Àngel Bautista (coord)

Biblio

3B ESO

Dolors Pujol (coord B,C i D)

A-10

3C ESO

Meritxell Roura

A- 15

3D ESO

Ivet Tiana

A-13

3E ESO

Maran Gri

A-11

4A ESO

Xevi Sala

Taller

4B ESO

Jordi Lagares

M-3

4C ESO

Elena Vilà (coord B, C i D)

M-4

4D ESO

 Jordi Sureda

A-16

4E ESO

Laura Garcia

Lab-2

4F ESO

 Fina Portas


A-14

1A BAT

Neus Carreras

M-1

1B BAT

Elena Puigdemunt

M-2

2A BAT

Anna Lozano

M-5

2B BAT

 Anna Costabella


M-6

AA

Sònia Palomeras

AA

SIEI

Oriol Sagristà

SIEI

UEC

Raquel Gasau

1 SMX

Miquel Boada

2 SMX

Àngel Garriga

1 CFGS DAM

Adrià Tregón

2 CFGS DAM

Joan Coll

1 APD

Marta Gratacòs

2 APD

Puri Hermoso

CONSELL ESCOLAR (actualitzat a 8/10/2019)

  • DIRECTOR: Genís Barnosell
  • CAP D’ESTUDIS: Josep Palmada
  • SECRETÀRIA: Pilar Busquets
  • REPRESENTANTS SECTOR PROFESSORAT: Anna Buixeda, Neus Carreras, Mercè Crous, Quim Farrés, M.Àngels Gri, Lluís Rius, Jordi Sureda
  • REPRESENTANTS SECTOR ALUMNAT: Oriol Capallera, Pau Coca, Basiru Tunkara
  • REPRESENTANTS SECTOR PARES I MARES: Imma Arbusá, Marta Iter, Josep Viles
  • SECTOR PAS: Susanna Casola
  • SECTOR PAE: Olga Garcia
  • REPRESENTANT AMIPA: Isabel Gayolà (amipa.plaestany@gmail.com)
  • REPRESENTANT AJUNTAMENT DE BANYOLES: Ester Busquets
  • REPRESENTANT CONVIDADA AJUNTAMENT DE PORQUERES: Elisa Teixidor