Qui som

CURS 2017-18

EQUIP DIRECTIU

  • DIRECTOR: Genís Barnosell
  • CAP D’ESTUDIS: Josep Palmada
  • CAP D’ESTUDIS ADJUNT: Àngel Garriga
  • SECRETÀRIA Pilar Busquets
  • COORDINADORA PEDAGÒGICA: Pilar Masós

CAPS DE DEPARTAMENT

  • LLENGUA CATALANA: Anna Buixeda
  • LLENGUA CASTELLANA: Anna Costabella
  • LLENGÜES ESTRANGERES: Neus Carreras
  • CIÈNCIES EXPERIMENTALS: Nuri Pavón
  • C. SOCIALS, FILOSOFIA I RELIGIÓ: Dolors Masó
  • MATEMÀTIQUES: Jordi Lagares
  • TECNOLOGIA: Quim Farrés
  • EDUCACIÓ VISUAL I PLÀSTICA: Júlia Corchete
  • EDUCACIÓ FÍSICA: Ariadna Bassols
  • DIVERSITAT: Montse Fusellas
  • CICLE FORMATIU SMX: Teresa Casanova
  • CICLE FORMATIU APD: Merche Clemente

COORDINADORS

  • COORDINACIÓ 1 ESO: Adriana Planagumà i David Llagostera
  • COORDINACIÓ 2 ESO: Ariadna Bassols
  • COORDINACIÓ 3 ESO: Dolors Pujol i José Bautista
  • COORDINACIÓ 4 ESO: Cristina Saavedra
  • COORDINACIÓ BATXILLERAT: Dolors Masó
  • COORDINACIÓ DE TUTORS: Cristina Saavedra
  • COORDINACIÓ EXTRAESCOLARS: Guida Vilà
  • COORDINACIÓ BIBLIOTECA: Marissa Planas
  • COORDINACIÓ CLIC: Júlia Corchete
  • COORDINACIÓ ESPORTS: Ariadna Bassols
  • MANTENIMENT INFORMÀTICA: Josep Tost
  • COORDINACIÓ INFORMÀTICA: Joan Isart
  • COORDINACIÓ RISCOS LABORALS: Lluís Roura
  • MANTENIMENT: Lluís Roura / Víctor Puig
  • COORDINACIÓ TAC: Joan Isart
  • COORDINACIÓ FP: Àngel Garriga

TUTORIES

1A ESO

Adriana Planagumà (coord)

Raquel Carbó

A-1

1B ESO

Meritxell Roura

Laura Garcia

A-2

1C ESO

Carles Muñoz

Gràcia Adroher

A-3

1D ESO

Eduard Par

David Llagostera

A-4

1E ESO

Pili Grau 

Melanie Ortiz 

 A-5

2A ESO

Anna M. Rustullet

Marissa Planas

A-6

2B ESO

Ariadna Bassols (coord)

Sara Castillo

A-7

2C ESO

Lídia Frigolé

Guerau Palmada

A-8

2D ESO

Júlia Corchete

Anna Buixeda

A-9

3A ESO

José Àngel Bautista

Biblio

3B ESO

Dolors Pujol (coord)

A-10

3C ESO

Neus Carreras

A- 16

3D ESO

Quim Farrés

A-15

3E ESO

Maran Gri

A-14

 3F ESO

 Fina Portas


Lab 2 

4A ESO

Xevi Sala

A-12

4B ESO

Jordi Lagares

M-2

4C ESO

Elena Vila

M-3

4D ESO

 Jordi Sureda

M-4

4E ESO

Cristina Saavedra (coord)

A-13

1A BAT

Maria Elena Puigdemunt

M-1

1B BAT

Laura Llagostera

M-6

2A BAT

Anna Lozano

M-5

AA

Júlia Corchete

APD

SIEI

Oriol Sagristà

USEE

UEC

Sònia Palomeras

1 SMX

Joan Portils

2 SMX

Josep Tost

1 CFGS DAM

Joan Coll

2 CFGS DAM

Adrià Tregón

1 APD

Puri Hermoso

2 APD

Marta Gratacòs

CONSELL ESCOLAR

  • DIRECTOR: Genís Barnosell
  • CAP D’ESTUDIS: Josep Palmada
  • SECRETÀRIA: Pilar Busquets Barceló
  • REPRESENTANTS SECTOR PROFESSORAT: Joan Coll, Quim Farrés, Montse Fusellas, M. Àngels Gri, Lluís Rius, Patricia Rueda, Jordi Sureda
  • REPRESENTANTS SECTOR ALUMNAT: Marta Sunyer Miàs, Júlia Olivé Planas i Joel Darnés Cros
  • REPRESENTANTS SECTOR PARES I MARES: Marta Camós Plana, Jordi Nierga, Josep Viles
  • SECTOR PAS: Susanna Casola Coenders
  • SECTOR PAE: Olga Garcia
  • REPRESENTANT AMIPA: Isabel Gayolà
  • REPRESENTANT AJUNTAMENT: Ester Busquets