MEMBRES DE L’EQUIP DIRECTIU
Directora | Assumpta Nicolau |
Secretària | Anna Cubero |
Cap d’Estudis ESO + Coordinadora Pedagògica | Judith Carreras |
Cap d’Estudis Batxillerat + Coordinadora Pedagògica | Sílvia Castell |
Cap d’Estudis Cicles Formatius | Cecília Córcoles |
Cap d’Estudis Adjunta | Núria Janer |
COORDINACIONS I TUTORIES TÈCNIQUES
Tipus de coordinació | Professorat |
Coordinació 1r d’ESO | Aida Cuello |
Coordinació 2n d’ESO | Aïda Codina |
Coordinació 3r d’ESO | Mònica Calvet |
Coordinació 4t d’ESO | Elisabet Real |
Coordinació d’FP | Jesús Lorca |
CD CF-Administratiu | Roser Sangrà |
CD CF-Manteniment i Mecatrònica | Manel Lledó |
CD CF-Química Industrial | Marc Ramos |
Cap de Dep. de llengua cat i cast. | Francesc Pina |
Cap de Dep. de Ciències socials | Laura Sicart |
Cap de Dep. De llengües estrangeres | Mery Gómez |
Cap de Dep. de Ciències Naturals | Alberto Aguilera |
Cap de Dep. de Tecnologia | Ignasi Charles |
Cap de Dep. de Música | Sílvia Ribera |
Cap de Dep. d’Educació Visual i Plàstica | Mireia Margenat |
Cap de Dep. d’Educació Física | Sebas Guzmán |
Cap de Dep. d’ Orientació Educativa | Lluïsa Vaquero |
Cap de Dep. de Matemàtiques | Pilar Bueno |
Cap de seminari de Clàssiques | Carlos Aguilera |
Coordinador de Riscos Laborals | Presentació Fuster |
Informàtica | David Palop |
Coordinació LIC | Marta Fuentes |
Coordinació Pla català de l’esport | Guzmán Sebastià |
Coordinació Tallers d’Estudi Assistit (TEA) | Laura Fuentes |
Tutories tècniques manteniment de laboratoris | Alberto Aguilera |
Tutories tècniques manteniment de tallers CF | Repartit |
Tutoria FCT Grau Mitjà | Roser Guixé, Òscar Romero i Ruben Porras |
Tutoria FCT Grau Superior | Guido Ibars i Joel Nevado |
Coordinació Dual | Guido Ibars |
Coordinació internacional | Francesc Martínez |
TUTORIES GRUPS 2023-2024
ESO | 1r A | Natàlia Homs | 2n A | Aïda Codina | 3r A | Marta de Buen | 4t A | Helga Blasco |
1r B | Marta Fuentes | 2n B | Mar Mir | 3r B | Laura Ballús | 4t B | Joan León | |
1r C | Aida Cuello | 2n C | Marta Pujals | 3r C | Mònica Calvet | 4t C | Eli Real | |
1r D | Maria Figuerola | 2n D | Roser Calvet | Programa Ametista | Ester Bonet | |||
1r E | Alícia Serrano | 2n E | Ester Julià | |||||
SIEI | Lluïsa Vaquero | |||||||
AULA D’ACOLLIDA | Roser Saurí |
BATXILLERAT | 1r A | Guzmán Sebastià | 2n A | Helena Gefaell |
CICLES FORMATIUS |
1rCFGM Administratiu | Jaume Gayoso | 2nCFGM Administratiu | Patricia Tamarit |
1r B | Meritxell Gómez | 2n B | Francesc Alfaro | 1rCFGM Manteniment | Òscar Romero | 2nCFGM Manteniment | Jesús Lorca | ||
1r C | Nuria Blanco | 2n C | Alberto Aguilera | 1rCFGS Mecatrònica | Roger Sarmiento | 2nCFGS Mecatrónica | Joan Serra | ||
1r D | Elena Laguna | 2n D | Lucía Segura | 1rCFGS Química | Marc Ramos | 2nCFGS Química | Joel Nevado | ||
1r E | Arcadi Coll | 2n E | Laura Sicart | 1rCFGM Op.Laboratori | Alícia González | 2nCFGM Op.Laboratori | |||
PFI – PTT | Raquel Sala / Rocío Méndez |