Qui som?

Equip directiu:

  • Directora: Conxita Gimeno
  • Cap d’Estudis: Alicia Muñoz
  • Secretari: Òscar Naranjo

Equips docents:

EDUCACIÓ INFANTIL. Coordinadora: Esther Catalán

  • P3A: Núria Pujolar
  • P3B: Sara Pardo i Àngela Ariño
  • P4A: Laura Borràs
  • P4B: Glòria Oñoro
  • P5A: Montse Moreno
  • P5B: Esther Catalán
  • Reforç i Tallers: Montse Ibánez, Ángela Ariño, Mercè Fernández i Alícia Muñoz
  • Tècnica d’EI: Sandra Díaz
  • Anglès: Carla Flores
  • Psicomotricitat: Òscar Naranjo
  • Religió: Rosa Sánchez
  • Ed. Especial: Laura Borràs

CICLE INICIAL. Coordinadora: Araceli Velázquez

  • 1rA: Inmaculada Velasco
  • 1rB: Araceli Velázquez
  • 2nA:Eva Mesa
  • 2nB:Helena Pellicer
  • Ed. Física: Josep Cardona
  • Anglès: Araceli Velázquez i Helena Pellicer
  • Religió: Rosa Sánchez
  • Ed. Especial: Ana Puertas
  • Reforç i Tallers: Mercè Fernàndez, Claudia Campillo, Alicia Muñoz, Rosa Sánchez Josep Cardona, i turores de C.I.

CICLE MITJÀ. Coordinadora : Mercè Fernàndez

  • 3rA: Álex Reverté
  • 3rB: Carolina Gallego
  • 4rtA: Eva Guijarro
  • 4rtB: Mireia Contreras
  • Ed. Física: Josep Cardona
  • Anglès: Àlex Reverté i Cristina Montoya
  • Religió: Rosa Sánchez
  • Ed. Especial: Emma Escribano
  • Reforç i Tallers : Mercè Fernández, Josep Cardona, Cláudia Campillo i Javi Jiménez
  • Aula d’acollida: Mari Carmen Alarcón

CICLE SUPERIOR. Coordinadora : Jennifer Porras

  • 5èA: Cristina Montoya
  • 5èB: Jennifer Porras
  • 5èC: Xavi Gil
  • 6èA: Cristina Márquez
  • 6èB: Mireia Franquesa
  • Ed. Física: Òscar Naranjo
  • Anglès: Sandra Romero i Javi Jiménez
  • Música: Cláudia Campillo
  • Religió: Rosa Sánchez
  • Reforç i Tallers: Mercè Fernández, Cláudia Campillo, Rosa Sánchez, Javi Jiménez i Óscar Naranjo
  • Ed. Especial: Emma Escribano
  • Aula d’acollida: Mari Carmen Alarcón

Personal del servei de Menjador:

  • Coordinador:  Sergi Custey
  • Equip de monitors i monitores
  • Personal extern al centre:
  • Psicòlog de l’EAP: Pendent d’assignació
  • CREDA: Anna Aguilera