Professionals

 

Equip directiu

Càrrec Nom
Director Francesc Xavier Torrell Cantero
Secretari Bruno Morejón Mateo
Cap d’Estudis Anabel Barragán Cabezas

 

Professorat

Mestres de Petits
P3-A. Mulassa Tere Solé (MT)
P3-B. Bou Noemí Sangonzalo (MT)
P3-B Bou Maria Puig (terç) (MT)
P4-A. Lleó Sílvia Andreu (MT)
P4-A Lleó Patricia Bargalló (terç) (MT)
P4-B. Nanos Alicia Faro (MT)
P5-A. Gegants Houria Chtiouen (MT)
P5-B. Carrasclet Cristina Gasull (MT)
MEF Mireia Fernández
MEE Núria Martí
MEE Anabel Barragán
MEA Mireia Sastre
MLLE Sònia Zapata
TEI Antònia Vázquez
Mestra de suport Maria Lluïsa Cabré
Mestra de suport Alexandra Castaño
Mestres de Mitjans
1r-A. Àliga Jordina González (MT)
1r-B. Basilisc Sandra Vernet (MT)
2n-A. Drac Roser Masip (MT)
2n-B. Víbria Ana Muñoz (MT)
3r-A. Trabucaires Lucía Gómez (MT)
3r-B. Tronada Núria Ramiro (MT)
3r-B. Tronada Melani Rico (terç) (MT)
MEF Manu Bares
MEE Pilar Martínez
MEA Juan Ruben Piera
MLLE Sònia Zapata (1r i 2n)
MLLE Marta Pino (3r)
Mestre de suport Pere Valls
Educadora d’educació especial Sílvia González
 
Mestres de Grans
4t-A. Ball de diables Pere Busquets (MT)
4t-B. Cabra de foc Laia Capdevila (MT)
5è-A. Galeres Pepa Adell (MT)
5è-B. Gitanes Ester Maimoné (MT)
6è-A. Castellers Judit Beltran (MT)
6è-B. Grallers Òscar Castaño (MT)
MEF Manu Bares
MEE Àngels Jiménez
MEA Montse Baiges
MLLE Marta Pino (4t i 5è)
MLLE Bruno Morejón (6è)
Mestre de suport Francesc Xavier Torrell
Auxiliar d’educació especial Nekane Álvarez

 

Integrants per departaments

Departament Nom
Llengua estrangera Sònia Zapata
Marta Pino
Bruno Morejón
Educació Artística Mireia Sastre
Joan Ruben Piera
Montse Baiges
Educació Física Mireia Fernández
Manuel Bares
Atenció a la Diversitat Núria Martí
Pilar Martínez
Àngels Jiménez
Nekane Alvárez
Sílvia González
Anabel Barragán

 

Equip d’Assessorament Psicopedagògic (EAP)

Càrrec Nom
Psicopedagoga Gemma Bellido
Fisioterapeuta Claudia Martínez
Treballadora social Antonieta Civit

 

Centre de Recursos per a Deficients Auditius (CREDA)

Càrrec Nom
Logopeda Gemma Catà

 

Centre de Recursos per a Deficients Visuals (CREDV)

Càrrec Nom
Mestra especialista Laia Sariñena

 

Personal No Docent

Càrrec Nom
Administrativa Gemma Llaveria
Conserge Guillem Ribas

 

Serveis de Menjador i Acollida

Responsabilitat/Càrrec Nom
Cap d’àrea Txema Sans
P3 Rosa Maria Arisa / Paqui Gallego
P4 Montse Trullen / Puri Flores
P5 Núria Campanales
1r M. Carmen Moreno
2n Aitor Martínez
3r Raúl Alfageme
4t Cristina Marsal
5è i 6è M. Belén Quesada
Reforç Sandra Licari
Reforç Sílvia Piqué
Cuina /Neteja Misericòrdia Antón
Coordinació Sílvia Corbella / Emília Àvalos.