Equip directiu
Càrrec | Nom |
Director | Francesc Xavier Torrell Cantero |
Secretaria | Mireia Sastre Echevarria |
Cap d’Estudis | Anabel Barragán Cabezas |
Professorat
Mestres de Petits | |
I3-A. Mulassa | Tere Solé (MT) |
I3-B. Bou | Noemí Sangonzalo (MT) |
I4-A. Lleó | Sílvia Andreu (MT) |
I4-B. Nanos | Núria Martí (MT) |
I5-A. Gegants | Judit Hernández (MT) |
I5-B. Carrasclet | Eli de Gràcia (MT) |
MEF | Esme Sánchez (MEF) |
MEE | Anabel Barragán |
Alba Bolinches | |
MS | Lucía Gómez |
Teresa Miralles | |
Sara Laínez | |
Mestres de Mitjans | |
1r-A. Àliga | Ainhoa Huguet (MT) |
Sarah Sabaté (MT) | |
1r- Basilisc | Ximo Sanz (MT) |
Javi Tomàs (MT) | |
2n-A. Drac | Roser Masip (MT) |
2n-B. Víbria | Mar Puig (MT) |
3r-A. Trabucaires | Jordina González (MT) |
3r-B. Tronada | Cristina Fossas (MT) |
3r-C. Espurnes de foc | Anna Segarra (MT) |
MEF | Manu Bares (MEF) |
MEE | Pilar Martínez (MEE) |
MEA | Alana Lombarte (1r i 2n) |
Mireia Sastre (3r) | |
MLLE | Larry G. Ewulu (1r i 2n) |
Montse Salas (3r) | |
MALL | Helena Andreu |
Mestres de Grans | |
4t-A. Ball de diables | Judit Beltran (MT) |
4t-B. Cabra de foc | Lidia González (MT) |
5è-A. Galeres | Pepa Adell (MT) |
5è-B. Gitanes | Carla Amorós (MT) |
6è-A. Castellers | Ester Maimoné (MT) |
6è-B. Grallers | Joaquim Galea (MT) |
MEF | Lídia Vila |
MEA | Montse Baiges |
MLLE | Bruno Morejón |
MALL | Sandra Sorribes |
MS | Marta Perpinyà |
Francesc Xavier Torrell | |
PAE |
Antònia Vázquez (TEI) |
Anaïs Farrés (VET) | |
Sílvia González (EDUC) | |
Meritxell Burillo (AUX. EE) |
Integrants per departaments
Departament | Nom |
Llengua estrangera | Montse Salas |
Bruno Morejón | |
Larry G. Ewulu | |
Educació Artística | Mireia Sastre |
Alana Lombarte | |
Montse Baiges | |
Educació Física | Esme Sánchez |
Lídia Vilà | |
Manu Bares | |
Atenció a la Diversitat | Anabel Barragán |
Alba Bolinches | |
Helena Andreu | |
Pilar Martínez | |
Marta Perpinyà | |
Sílvia González |
Equip d’Assessorament Psicopedagògic (EAP)
Càrrec | Nom |
Psicopedagoga | Maria del Mar Gispert |
Fisioterapeuta | Claudia Martínez |
Treballadora social |
Centre de Recursos per a Deficients Auditius (CREDA)
Càrrec | Nom |
Logopeda | Aurora Tafall |
Logopeda | Marina Brunet |
Centre de Recursos per a Deficients Visuals (CREDV)
Càrrec | Nom |
Mestra especialista | Laia Sariñena |
Centre de Recursos Educatius per alumnes amb Transtorns del Desenvolupament i la Conducta (CRETDIC)
Càrrec | Nom |
Mestra especialista | Neus Ferré |
Personal No Docent
Càrrec | Nom |
Administrativa | Gerard Domínguez |
Conserge | Xavi Gomis |
Serveis de Menjador i Acollida (Pendent d’actualitzar)
Responsabilitat/Càrrec | Nom |
Cap d’àrea | |
P3 | |
P4 | |
P5 | |
1r | |
2n | |
3r | |
4t | |
5è i 6è | |
Suport NEE | |
Suport | |
Cuina /Neteja | |
Coordinació | Sílvia Corbella |