Professionals

 

Equip directiu

Càrrec Nom
Director Francesc Xavier Torrell Cantero
Secretari Bruno Morejón Mateo
Cap d’Estudis Anabel Barragán Cabezas

 

Professorat

Mestres de Petits
P3-A. Mulassa Judit Hernández (MT)
P3-A. Mulassa Montse Alcoverro (MT)
P3-B. Bou Cristina Gassull (MT)
P4-A. Lleó Tere Solé (MT)
P4-B. Nanos Noemí Sangonzalo (MT)
P5-A. Gegants Sílvia Andreu (MT)
P5-A. Gegants Pietat Cruz (MT)
P5-B. Carrasclet Alicia Faro (MT)
MEF Mireia Fernández
MEE Núria Martí
MEE Anabel Barragán
MEA Mireia Sastre
MLLE Sònia Zapata
TEI Antònia Vázquez
Mestra d’art Elisabet de Gracia
Mestra d’experimentació Marta Toset
Mestres de Mitjans
1r-A. Àliga Paula Ribes (MT)
1r B. Basilisc Núria Ramiro (MT)
2n-A. Drac Jordina González (MT)
2n-B. Víbria Sandra Vernet (MT)
3r-A. Trabucaires Roser Masip (MT)
3r-B. Tronada Coia Olivares (MT)
MEF Manu Bares
MEE Helena Andreu
MEE Alba Bolinches
MEA Mireia Sastre
MLLE Sònia Zapata (1r i 2n)
MLLE Marta Pino (3r)
Mestre de suport Lucia Gómez
Educadora d’educació especial Sílvia González
 
Mestres de Grans
4t-A. Ball de diables Pere Busquets (MT)
4t-B. Cabra de foc Laia Capdevila (MT)
5è-A. Galeres Judit Beltran (MT)
5è-B. Gitanes Òscar Castaño (MT)
6è-A. Castellers Pepa Adell (MT)
6è-B. Grallers Ester Maimoné (MT)
MEF Manu Bares
MEE Pilar Martínez
MEA Montse Baiges
MLLE Marta Pino (4t i 5è)
MLLE Bruno Morejón (6è)
Mestre de suport Francesc Xavier Torrell
Auxiliar d’educació especial Adela Vilella 


Integrants per departaments

Departament Nom
Llengua estrangera Sònia Zapata
Marta Pino
Bruno Morejón
Educació Artística Mireia Sastre
Montse Baiges
Educació Física Mireia Fernández
Manuel Bares
Atenció a la Diversitat Núria Martí
Pilar Martínez
Helena Andreu
Alba Bolinches
Adela Vilella
Sílvia González
Anabel Barragán

 

Equip d’Assessorament Psicopedagògic (EAP)

Càrrec Nom
Psicopedagoga Gemma Bellido
Fisioterapeuta Claudia Martínez
Treballadora social Antonieta Civit

 

Centre de Recursos per a Deficients Auditius (CREDA)

Càrrec Nom
Logopeda Aurora Tafall

 

Centre de Recursos per a Deficients Visuals (CREDV)

Càrrec Nom
Mestra especialista Laia Sariñena

 

Personal No Docent

Càrrec Nom
Administrativa Gemma Llaveria
Conserge Guillem Ribas

 

Serveis de Menjador i Acollida

Responsabilitat/Càrrec Nom
Cap d’àrea Txema Sans
P3 Rosa Arisa / Montse Trullen
P4 Paqui Gallego / Núria Campanales
P5 Aitor Martínez / Sandra Licari
1r M. Carmen Moreno
2n Covi Gispert
3r Cristina Marsal
4t Belén Quesada
5è i 6è Raúl Alfageme
Suport NEE Marta Sirisi
Suport Silvia Piquer
Cuina /Neteja Misericòrdia Antón
Coordinació Sílvia Corbella / Emilia Àvalos.