Professionals

Equip directiu

Càrrec Nom
Director Francesc Xavier Torrell Cantero
Secretari Bruno Morejón Mateo
Cap d’Estudis Anabel Barragán Cabezas

 Professorat

Mestres de Petits
P3-A. Mulassa Tere Solé (MT)
P3-B. Bou Noemí Sangonzalo (MT)
TEI Antònia Vázquez (P3)
P4-A. Lleó Síliva Andreu (MT)
P4-B. Nanos Núria Martí (MT)
P5-A. Gegants Iris Martínez (MT)
P5-B. Carrasclet Eli de Gràcia (MT)
MEF Albert Llorens (P3, P4 i P5)
MEE Anabel Barragán (P3)
Mayka Beltran (P4)
Meritxell Buil (P5)
Àngela Miñana (P5)
MS Alicia Faro (P3)
Lucía Gómez (P4)
Sílvia Delgado (P5)
VET Anaïs Farrés
Mestres de Mitjans
1r-A. Àliga Miguel Sales (MT)
1r B. Basilisc Sandra Vernet (MT)
2n-A. Drac Roser Masip (MT)
2n-B. Víbria Laura Pla (MT)
3r-A. Trabucaires Cristina Fossas (MT)
3r-B. Tronada Núria Ramiro (MT)
MEF Esme Sanchez (1r i 2n)
Cristian Alonso (3r)
MEE Alba Bolinches (1r)
Esmeralda Oliver (2n)
Laia Valero (3r)
MEA Àngela Juncosa (1r)
Míriam Torres (2n)
Mireia Sastre (3r)
MLLE Sònia Zapata (1r)
Maria Salat (2n)
Anna Mas (3r)
MS Francesc Xavier Torrell (2n)
Educadora d’EE Sílvia González (PAE)
Mestres de Grans
4t-A. Ball de diables  Judit Beltran (MT)
4t-B. Cabra de foc Marta Perpinyà (MT)
5è-A. Galeres  Pepa Adell (MT)
5è-B. Gitanes  Manu Bares (MT)
6è-A. Castellers Òscar Castaño (MT)
6è-B. Grallers Júlia Canadell (MT)
MEF Lídia Vila (4rt, 5è i 6è)
MEE Helena Andreu (4rt)
Pilar Martínez (5è)
Núria Gascón (6è)
MEA Albert Barraso (4rt)
Montse Baiges (5è)
Duna Ferrer (6è)
MLLE Ariadna Mena (4rt)
Montse Salas (5è)
Bruno Morejón (6è)
MS Lara Lozano (4rt)
Auxiliar d’EE Adela Vilella (PAE)

Integrants per departaments

Departament Nom
Llengua estrangera Sònia Zapata
Maria Salat
Anna Mas
Ariadna Mena
Montse Salas
Bruno Morejón
Educació Artística Àngela Juncosa
Míriam Torres
Mireia Sastre
Albert Barraso
Montse Baiges
Duna Ferrer
Educació Física Albert Llorens
Esme Sanchez
Cristian Alonso
Lídia Vila
Atenció a la Diversitat Anabel Barragán
Mayka Beltran
Meritxell Buil
Alba Bolinches
Esmeralda Oliver
Laia Valero
Helena Andreu
Pilar Martínez
Núria Gascón
Adela Vilella
Sílvia González

Equip d’Assessorament Psicopedagògic (EAP)

Càrrec Nom
Psicopedagoga Gemma Bellido
Fisioterapeuta Claudia Martínez
Treballadora social Antonieta Civit

 Centre de Recursos per a Deficients Auditius (CREDA)

Càrrec Nom
Logopeda Aurora Tafall
Logopeda Marina Brunet

 Centre de Recursos per a Deficients Visuals (CREDV)

Càrrec Nom
Mestra especialista Laia Sariñena

 Centre de Recursos Educatius per alumnes amb Transtorns del Desenvolupament i la Conducta (CRETDIC)

Càrrec Nom
Mestra especialista Neus Ferré

Personal No Docent

Càrrec Nom
Administrativa Gemma Llaveria
Conserge Carme

Serveis de Menjador i Acollida

Responsabilitat/Càrrec Nom
Cap d’àrea Txema Sans
P3 Montserrat Trullen / Sandra Licari
P4 Marta Sirisi / Raul Alfageme
P5 Núria Campanales / Paquita Gallego
1r Covi Gisbert / Andrea Bosques
2n M. Carmen Moreno
3r Aitor Martíinez
4t Gabriel Bosques
5è i 6è Belen Quesada
Suport NEE
Suport Xènia Mara Tena
Cuina /Neteja Misericòrdia Antón
Coordinació Sílvia Corbella / Emilia Àvalos