CURS 23-24
EQUIP DOCENT 1r ESO
1r ESO | ||
TUTORIA (1h/set) | Xavier Alicart | |
LL. CATALANA (3h/set) | Àlex Ribas | |
LL. CASTELLANA (3h/set) | Gina Pascual | |
ANGLÈS* (3h/set) | Carme Flores | |
C. SOCIALS (3h/set) | Gerard Rojo | |
MATEMÀTIQUES* (3h/set) | Mireia Domínguez | |
BG* (3h/set) | Pilar Rodríguez | |
TECNOLOGIA* (2h/set) | Ramon Guim | |
ED. FÍSICA (2h/set) | Raquel Domínguez | |
EVP (2h/set) | Àngels Sendra | |
MÚSICA (2h/set) | Xavier Alicart |
*matèries que desdoblen 1h
OPTATIVES
Religió | – |
Activitats Cíviques i Culturals | Xavier Alicart |
Français | Carmen Lamata |
Joc Dramàtic (Teatre) | Xesca Vela |
EQUIP DOCENT 2n ESO
2n A | 2n B | |
TUTORIA (1h/set) | Àngels Sendra | Patrícia Gallego |
LL. CATALANA (3h/set) | Ida Ramon | |
LL. CASTELLANA (3h/set) | Carme Lamata | |
ANGLÈS* (4h/set) | Patrícia Gallego | |
C. SOCIALS* (3h/set) | Gerard Rojo | |
MATEMÀTIQUES (4h/set) | Tània Casellas / Mireia Domínguez / Mònica Rovira | |
FQ* (3h/set) | Xesca Vela | |
TECNOLOGIA* (2h/set) | Ramon Guim | |
ED. FÍSICA (2h/set) | Samuel Pérez | |
EVP (2h/set) | Àngels Sendra |
* matèries que desdoblen 1 h
OPTATIVES
Religió | – |
Activitats Cíviques i Culturals | Àngels Sendra i Patrícia Gallego |
Français 2 | Carmen Lamata |
Cultura clàssica | Gerard Rojo |
Optativa artística | Xavier Alicart |
Educació Física a l’entorn | Samuel Pérez |
EQUIP DOCENT 3r ESO
3r A | 3r B | |
TUTORIA (1h/set) | Susanna Farré | Àlex Ribas |
LL. CATALANA (3h/set) | Àlex Ribas | |
LL. CASTELLANA (3h/set) | Gina Pascual | |
ANGLÈS (3h/set) | Carme Flores | |
C. SOCIALS (3h/set) | Ampa Gil | |
MATEMÀTIQUES* (4h/set) | Gemma Torné | |
FQ* (2h/set) | Susanna Farré | |
BG* (2h/set) | Empar García | |
TECNOLOGIA *1 (2h/set) | Tània Casellas | |
ED. FÍSICA (2h/set) | Raquel Domínguez | |
MÚSICA (2h/set) | Xavier Alicart |
* Matèries que desdoblen 1 hora
OPTATIVES
Religió | – |
Activitats Cíviques i Culturals | Susanna Farré i Àlex Ribas |
Français | Carmen Lamata |
Emprenedoria | Ampa Gil |
Robòtica i programació | Ramon Guim |
Noves narratives | Àlex Ribas |
EQUIP DOCENT 4t ESO
4t A | 4t B | |
TUTORIA (1h/set) | Carme Flores | Ampa Gil |
LL. CATALANA (3h/set) | Ida Ramon | |
LL. CASTELLANA (3h/set) | Gina Pascual | |
ANGLÈS (4h/set) | Carme Flores | Patrícia Gallego |
C. SOCIALS (3h/set) | Ampa Gil | |
MATEMÀTIQUES (4h/set) | Gemma Torné | |
ED. FÍSICA (2h/set) | Samuel Pérez | |
RELIGIÓ (1h/set) Optativa | – | |
ACC | (prof Religió) | |
FÍSICA I QUÍMICA (OEC=3h/set) | Susanna Farré | |
BIOLOGIA I GEOLOGIA (OEC=3h/set) | Pilar Rodríguez | |
FRANCÈS (OEC=3h/set) | Carmen Lamata | |
TECNOLOGIA (OEC=3h/set) | Ramon Guim | |
ECONOMIA (OEC=3h/set) | Gerard Rojo | |
ARTS ESCÈNIQUES I DANSA (OEC=3h/set) | Xesca Vela | |
EVP (OEC=3h/set) | Àngels Sendra | |
TIC (OEC=3h/set) | Tània Casellas | |
MÚSICA (OEC=3h/set) | Xavier Alicart |