Organigrama

EQUIP DIRECTIU
Directora Raquel Martinez Montón Dpt de Formació Orientació Laboral
Cap d’Estudis Juan Carlos Tajafuerce Dpt Socials
Cap d’Estudis de Cicles Formatius Mónica Caubet Dpt Química
Secretari Bibiana Cabrera Dpt Química
Administrador Sergio Bertolín Dpt Fabricació mecànica
Coordinador Pedagògic Joan Negre Dpt Català
Cap d’Estudis Adjunt Marti Almor Dpt Seguretat i Mediambient
COORDINACIONS D’ETAPA
Coordinadora d’ESO Mari Martinez Dpt de Castellà
Coordinació 1r d’ESO Anna Calavera
Coordinació 2n d’ESO Quique Vallet
Coordinació 3r d’ESO Hugo Vázquez
Coordinació 4t d’ESO Anna Baraldés Dpt de Ciències Experimentals
Coordinadora de Batxillerat Mari Paz Casadó Dpt de Socials
Coordinador CCFF
COORDINACIONS 
Coordinador Qualitat Marti Almor Dpt Seguretat i Mediambient
Coordinador TAC Marta Costa Dpt de Matemàtiques
Coordinadora de FCT Dolors Bonache Dpt de Formació Orientació Laboral
Coordinadora de DUAL Ester Muela Dpt Fabricació mecànica
Coordinació de Biblioteca Mila Tourís Dpt  de Català
Mediació  Montse Ortiz
Coordinació d’extraescolars Pau Sallés
Coordinació Borsa de Treball Miquel Àngel Tornay
Coordinació InovaFp Santiago Cuélliga

 

CAPS DE DEPARTAMENT DE L’ESO I BATXILLERAT
Cap Departament de Català  Rosa Maria Pérez Dpt  de Català
Cap Departament de Castellà  Bea Campreciós Dpt de Castellà
Cap Departament de Ciències Experimentals  Rosa Montañés Dpt de Ciències Experimentals
Cap Departament de Ciències Socials  Manel Martín Dpt de Ciències Socials
Cap Departament d’Educació Física i Música  Àngels Collell Dpt  d’Educació Física i Música
Cap Departament de Llengües Extrangeres Laura Miralles Dpt de Llengües Extrangeres
Cap Departament de Matemàtiques Eduard Muñio Dpt de Matemàtiques
Cap Departament de Psicopedagogia Alberto Sáez Dpt de Psicopedagogia
Cap Departament de Tecnologia Juanjo Ciriano Dpt de Tecnologia
Cap Departament Visual i Plàstica Angelina Serra Dpt Visual i Plàstica

 

CAPS DE DEPARTAMENT  DE CICLES FORMATIUS
Cap Departament d’Automoció Josep Valero Dpt  d’Automoció
Cap de seminari d’Automoció Carlos García Guillamón Dpt d’Automoció
Cap Departament de Fabricació Mecànica Francesc Calvet Dpt de Fabricació Mecànica
Cap Departament de Electricitat – Electrònica Jaume Yebra Dpt d’Electricitat – Electrònica
Cap Departament de Manteniment Miguel Angel Tornay Dpt de Manteniment
Cap Departament de Química Joan Pujolriu Dpt de Química
Cap Departament de Formació i orientació laboral José Sig Dpt de Formació i orientació laboral
Cap de Seguretat i Medi ambient Martí Almor Dpt de Seguretat i Medi ambient
PFI Elena Córdoba PFI