|
|
|
|
|
3r Consell escolar, a les 20h
|
|
|
3a Sessió d’avaluació, a les 17:15
|
|
|
20ena Festa fi de curs, a Puigverd d’Agramunt.
|
|
|
6a Coordinació a la seu, a les 17:15
7a Sessió de formació AIL, a les 17:15
|
|
|
Colònies al CdA Pau Casals, del Vendrell
|
|
|
6a Coordinació a les escoles
6a Sessió de formació AIL, a les 17:15
|
|
|
9è Claustre, a les 17:15
5a Sessió de formació AIL, a les 17:15
|
|
|
8è Claustre, a les 17:15
Trobada de ZER, a Puigverd d’Agramunt.
|
|
|
Reunió AMPA, per l’organització de la XX Festa Fi de Curs, a Puigverd d’Agramunt, a les 18:00
|
|
|
5a Coordinació a les escoles
4a Sessió de formació AIL, a les 17:15
|
|
|
Visita Pep Molist, a Les Ventoses
|
|
|
5a Coordinació a la seu, a les 17:15
3a Sessió de formació AIL, a les 17:15
|
|
|
Visita a l’aeroport Lleida-Alguaire.
|
|
|
2n Sessió d’avaluació, a les 17:15
|
|
19/03/2019
|
2a Festa local
|
|
|
10a Sessió de formació ILEC, a les 17:15
2a Sessió de formació AIL, a les 17:15
Eleccions sindicals
|
|
|
Teatre en llengua anglesa, a Tàrrega
|
|
|
7è Claustre, a les 17:15
|
|
|
Sortida de Carnaval, a Agramunt i Preixens
|
|
|
9a Sessió de formació ILEC, a les 17:15
1a Sessió de formació AIL, a les 17:15
|
|
|
4a Coordinació a les escoles
7è Consell de direcció
|
|
|
2n Consell escolar, a les 21h
|
|
|
Taller de creació narrativa, alumnes de 6è, de les 10 a les 11, a Agramunt
|
|
|
8a Sessió de formació ILEC, a les 17:15
Coordinació Infantil
|
|
|
Taller de creació poètica, alumnes de 5è, de les 11:30 a les 12:30, a Agramunt
|
|
|
6è Claustre, a les 17:15
Formació GEP, a l’EOI de Lleida, a les 9:30
|
|
|
7a Sessió de formació ILEC, a les 17:15
Coordinació Infantil
|
|
|
3a Coordinació a les escoles
6è Consell de direcció
Formació GEP, a l’EOI de Lleida, a les 9:30
|
|
|
6a Sessió de formació ILEC, a les 17:15
Coordinació Infantil
|
|
|
5è Consell de direcció, a les 13:15
|
|
|
4t Consell de direcció, a les 13:15
|
|
|
5è Claustre, a les 17:15
|
|
|
Festa de Nadal, a Butsènit
|
|
|
4a Coordinació a la seu, a les 17:15
3r Consell de direcció
|
|
|
Visita a l’Espai Guinovart d’Agramunt, a les 9:30
|
|
11/12/2018
|
Formació GEP, a l’EOI de Lleida, a les 9:30
|
|
|
5a Sessió de formació ILEC, a les 17:15
Coordinació Infantil
|
|
07/12/2018
|
1a Festa local
|
|
|
4t Claustre, a les 17:15
|
|
03/12/2018
|
Simulacres d’incendi
|
|
|
Visita Lancy Dodem i Tallers de reciclatge, a Puigverd, a les 09:00
|
|
|
4a Sessió de formació ILEC, a les 17:15
Coordinació Infantil
|
|
23/11/2018
|
Formació GEP, a l’EOI de Lleida, a les 9:30
|
|
|
1r Sessió d’avaluació, a les 17:15
|
|
|
Teatre grans, La gallina dels ous d’or, a Tàrrega, a les 10:00
|
|
|
1r Consell escolar, a les 21h
|
|
|
3a Sessió de formació ILEC, a les 17:15
Coordinació Infantil
|
|
|
Formació GEP, a l’EOI de Lleida, a les 9:30
3r Claustre, a les 17:15
|
|
02/11/2018
|
1r dia de lliure disposició
|
|
|
Formació GEP, a l’EOI de Lleida, a les 9:30
2a Sessió de formació ILEC, a les 17:15
Coordinació Infantil
|
|
|
Sortida Castanyada al CosmoCaixa, a Barcelona, a les 09:00
|
|
|
Teatre petits/es, Els cistells de la caputxeta, a Tàrrega, a les 10:00
|
|
|
3a Coordinació a la seu, a les 17:15
|
|
|
Formació GEP, a l’EOI de Lleida, a les 9:30
1a Sessió de formació ILEC, a les 17:15
Coordinació Infantil
|
|
09/10/2018
|
2a Coordinació als centres, a les 17:15
|
|
|
X Montgai Màgia
|
|
|
Reunió inici de curs de pares i mares de la ZER
|
|
|
2n Claustre, a les 17:15
|
|
|
Trobada pedagògica a Caixa Fòrum, Barcelona, 09:00h
2a Coordinació a la seu, a les 17:15
2n Consell de direcció
|
|
18/09/2018
|
1a Coordinació als centres, a les 17:15
|
|
|
Sondeig de les colònies
|
|
|
1a Coordinació a la seu, a les 9
1r Consell de direcció.
|
|
|
1r Claustre, a les 9
|