Tutories 3r ESO
3r ESO A Jordi Soler (jsoler55@euclides.cat) Hora de visita dilluns 11:20 a 12:20
3r ESO B Ricard González (rgonza9@euclides.cat) Hora de visita dimecres 11:20 a 12:20
3r ESO C Greta Mustieles (gmustiel@euclides.cat) Hora de visita dimecres 11:20 a 12:20
3r ESO D Joan Perabà (jperaba@euclides.cat) Hora de visita dimarts 9:a 12:20
3r A | 3r B | 3r C | 3r D | ESTÍMUL | |||||||||||
Tutoria | Jordi Soler | Ricard González | Greta Mustieles | Joan Perabà | Montse Bragulat | ||||||||||
Català +
1h Ex. Escrita |
Naiara Naranjo
( Meritxell Durlan) |
Cristina Giralt
(Ricard González) |
Cristina Giralt
(Naiara Naranjo) |
Naiara Naranjo | Montse Bragulat / Judit Broncano | ||||||||||
Castellà +
1h Ex. Escrita |
Ricard González
(Olga Díaz) |
Ricard González
(Olga Díaz) |
Ricard González
(Olga Díaz) |
Ricard González
(Olga Díaz) |
Montse Bragulat / (Ricard Gonzàlez) | ||||||||||
Tecnologia | Jordi Soler | Jordi Soler | Jordi Soler | Jordi Soler | |||||||||||
Matemàtiques | Joan Perabà
(Jordi Soler) |
Javier García
(Jordi Soler) |
Ester Gatell
(Iñaki Romero) |
Joan Perabà
(Jordi Soler) |
Ester Gatell / (Ricard Planas) | ||||||||||
Anglès | David Espinosa | David Espinosa | Teresa Martín | Teresa Martín | Gemma Pallès/ (Elvira Gresa) | ||||||||||
Música | J.M. Piguillem | J.M. Piguillem | J.M. Piguillem | J.M. Piguillem | J.M. Piguillem | ||||||||||
Ciències Socials | Albert Serra | Greta Mustieles | Greta Mustieles | Greta Mustieles | Susanna / PIlar Olea | ||||||||||
Física i Química | Neus Arcas | Neus Arcas | Neus Arcas | Neus Arcas | |||||||||||
Biologia i Geologia | Cintia Alonso | Cintia Alonso | Isabel López | Isabel López | |||||||||||
Educació Física | Olga Martín | Olga Martín | Laia Fernández | Laia Fernández | Laia Fernández | ||||||||||
Lectura / Religió | Albert Serra | Xavier Soldevila | Greta Mustieles | Greta Mustieles / Pilar Olea | Greta Mustieles | ||||||||||
Orientació | Montse Bragulat | Montse Bragulat | |||||||||||||
Aula d’acollida | Anna Marín | ||||||||||||||
Optatives 3r d’ESO | |||||||||||||||
Alemany | Georgina Gras | ||||||||||||||
Cultura Clàssica | Antonio Morales | ||||||||||||||
Orientació Acadèmica | Mireia López | ||||||||||||||
Komunica’t | Lali Feliu | ||||||||||||||
Creació Artística | Glòria Safont- Tria |
Tutories 4t ESO
4t ESO A Olga Díaz (odiaz4@euclides.cat) Hora de visita dimarts 9:00 a 10:00
4t ESO B Irene Sánchez (isanch37@euclides.cat) Hora de visita dimarts 11:20 a 12:20
4t ESO C David Ondoño (dondono@euclides.cat) Hora de visita dilluns 11:20 a 12:20
4t A | 4t B | 4t C | ESTÍMUL | |
Tutoria | Olga Díaz | Irene Sánchez | David Ondoño | Montse Bragulat |
Llengua Catalana +
1h d’expressió escrita |
Meritxell Durlan
(Lali Feliu) |
Meritxell Durlan
(Lali Feliu) |
Meritxell Durlan
(Lali Feliu) |
Montse Bragulat / (Judit Broncano) |
Llengua Castellana +
1h Expressió escrita |
Olga Díaz | Olga Díaz | Olga Díaz | Montse Bragulat / (Ricard Gonzàlesz) |
Ciències Socials | Judit Broncano | Pilar Olea | Xavier Soldevila | Susanna / (PIlar Olea) |
Llengua Anglesa | Irene Sánchez | Irene Sánchez | Irene Sánchez | Gemma Pallès/ (Elvira Gresa) |
Matemàtiques | David Ondoño | David Ondoño | David Ondoño | Ester Gatell / (Ricard Planas) |
Lectura/Religió | Judit Broncano/Pilar Olea | Pilar Olea | Xavier Soldevila | |
Educació Física | Olga Martín | Olga Martín | Laia Fernández | |
Orientació | Mireia López | Montse Bragulat | ||
Aula d’acollida | Anna Marín | |||
Optatives 4t |
||||
Economia bàsica | Marcel Masllorens | |||
Educació Visual i Plàstica | Pol Valls | |||
Tecnologia | Iñaki Romero | |||
Biologia i Geologia | Cintia Alonso | |||
Física i Química | Silvia Zarza | |||
Llatí | Antonio Morales | |||
Filosofia | Albert Comas | |||
Cultura Clàssica | Antonio Morales | |||
Digitalització | Josep Ramon Molló | |||
Alemany | Maria Carme Muñoz | |||
Música | J.M. Piguillem |