Organització pedagògica 2023-24
GRUP | TUTORIES | MESTRES | MONITORATGE DE SUPORT | MONITORS/ES MIGDIA |
i3 Oreneta | Anna Fontboté | M. Pilar de la Ossa
Mercè Benedicto Marta Moreno TEEI: Imma Guerra FP DUAL: Juliana Tauber Música: Mar Moreno Psico: Carme Ayerbe MALL: Sara Arnau (dimecres/15 dies) |
Laia Nieto
Maria Nadal |
|
i4 Gira-sol | Mariona Nadal | M. Pilar de la Ossa
Mercè Benedicto Marta Moreno Música: Mar Moreno Psico: Carme Ayerbe MALL: Sara Arnau (dimecres/15 dies) |
Marc Barba | |
i5 Picot | Marta Costals | M. Pilar de la Ossa
Mercè Benedicto Marta Moreno Marta Moreno Música: Mar Moreno Psico: Carme Ayerbe MALL: Sara Arnau (dimecres/15 dies) |
Chus Eñeso | |
1r Guepards | Gemma Roca | Marta Moreno
Carme Ayerbe Xavi Huertas Música: Mar Moreno EF: Carme Ayerbe Anglès: Marta Sala |
Pol Canosa | |
2n Espurnes | Esther Pou | Marta Moreno
Carme Ayerbe Xavi Huertas Música: Mar Moreno EF: Carme Ayerbe Anglès: Marta Sala |
Jan Palomar | |
3r Diamants | Anna Prat | Mar Moreno
Música: Mar Moreno EF: Carme Ayerbe Anglès: Mar Moreno MEE: Gemma Roca i Anna Prat |
Chus Eñeso
Aspasim: Anna Saltó (divendres) |
Àxel Pallàs
Quim Rabella Helena Prims |
4t Marmotes | Sandra Carrasco | Ona Sañas
Música: Mar Moreno EF: Carme Ayerbe Anglès: Mar Moreno MEE: Gemma Roca |
Marc Barba
Aspasim: Anna Saltó (dilluns) |
Sara Garcia |
5è Volcans | Andrea Bonat | Marta Sala
Xavi Huertas Anglès: Marta Sala Mates: Ester Lamela Música: Mar Moreno EF: Carme Ayerbe MEE: |
Chus Eñeso | Helena Beranuy |
6è Cocodrils | Ester Lamela | Marta Sala
Xavi Huertas Anglès: Marta Sala Música: Mar Moreno EF: Carme Ayerbe |
Marc Barba | Albert Pomés |
EQUIP DIRECTIU I COORDINACIONS PEDAGÒGIQUES | COORDINACIONS del temps de lleure | SECRETARIA I ADMINISTRACIÓ | |||
Direcció: Ona Sañas
Cap d’Estudis: Ester Lamela Secretaria de Direcció: Marta Costals Coordinacions pedagògiques Infantil: Marta Costals Primària: Ester Lamela E+S:Mariona Nadal i Ona Sañas Digital: Carme Ayerbe Riscos laborals: Mar Moreno LIC/Biblioteca: Marta Sala CAEI: Anna Lascorz, Gemma Roca, Marta Costals i Ona Sañas Psicopedagoga de l’EAP: Anna Lascorz COCOBE: Marta Costals Treballadora Social CEB: Natàlia Fort |
Coordinació de projectes de lleure: Mercè Carrilero
Coordinació de piscina: Mònica Sabala Coordinacions d’esport extraescolar: Lluc Carrasco (volei), Sergi Giménez (bàsquet), Albert Pomés i Júlia Carrasco (gestió esportiva) Coordinació de teatre extraescolar: Mònica Gómez
|
Consergeria: Sílvia Campillo de 9h a ¼ de 6h.
Funcions administratives d’escola: Gemma Villarroya (CEB), de 9h a 5h Funcions administratives d’AFA: David González. |
|||
EQUIPS IMPULSORS DEL PEC | |||||
Estratègia digital | Transformació Educativa | ||||
. Carme Ayerbe
. Ester Lamela . Anna Fontboté . Andrea Bonat . Xavi Huertas . Anna Prat . Mercè Benedicto |
. Marta Costals
. Mariona Nadal . Ona Sañas . Gemma Roca . Marta Moreno . Marta Sala . Mar Moreno . Esther Pou . Sandra Carrasco |
||||
CUINA | NETEJA | ||||
Eva Garcia, Elivia Álvarez i Elena Moreno | Fina Caralt, Hismery Gisel i Nancy Sotelo |