Organigrama

En aquesta secció podeu trobar la informació més important relativa a la nostra organització interna. Hi consten també les hores d’atenció a les famílies incloses als horaris dels tutors, dels coordinadors i dels membres de l’equip directiu per al curs 2019-20

EQUIP DIRECTIU

Manel Reverté Ferré DIRECTOR Dilluns de 09:10 a 10:05 i Divendres de 10:05 a 11:00
M José Monserrat Querol CAP D’ESTUDIS Dimecres de 09:10 a 10:05 i Divendres de 11:25 a 12:45
Francisco de Pedro Gómez CAP D’ESTUDIS ADJUNT Dilluns de 12:45 a 13:40 i Dimecres de 12:45 a 13:40
Rosa M. Martín Fernández COORDINADORA PEDAGÒGICA Dimarts de 12:45 a 13:40 i Divendres de 12:45 a 13:40
Batiste Castell Pàfila  SECRETARI Dilluns de 12:45 a 13:40 i Dimarts de 12:45 a 13:40

COORDINACIONS

Montse Valldepérez Valldepérez COORDINADORA D’ESO/ PLA LECTOR Dc de 10:05 a 11:00 i dc de 11:25 a 12:45
Cinta Fàbregues Fàbregues COORDINADORA DE BATXILLERAT Dl de 09:10 a 10:05 i dv de 09:10 a 10:05
Raül Curto Magín CAP DEP de CIÈNCIES NATURALESA Dm de 10:05 a 11:00 i dc de 12:45 a 13:40
Rosa Solé Mallén CAP DEP de MATEMÀTIQUES Dm de 09:10 a 10:05 i dm de 11:25 a 12:45
Ramon Canalda Cid  CAP DEP de TECNOLOGIA Dl de 12:45 a 13:40 i dj de 12:45 a 13:40
Assumpta Moya Benet CAP DEP de LLENGUA CATALANA Dc de 09:10 a 10:05 i dj de 09:10 a 10:05
Susanna Bel Enguix CAP DEP de LLENGUA CASTELLANA Dm de 12:45 a 13:40 i dv de 10:05 a 11:00
Huw Edwiards-Westlake CAP DEP de LLENG. ESTRANGERES Dj de 10:05 a 11:00 i dv de 11:25 a 12:45
Emeteri Fabregat Galcerà CAP DEP de CIÈNCIES SOCIALS Dm de 10:05 a 11:00 i dv de 12:45 a 13:40
M. José Cañadó Piñol CAP DEP EF I EXPRESSIÓ ARTÍSTICA Dm de 08:15 a 09:10 i dv de 10:05 a 11:00
Francesc Vidal Adell CAP DEP CICLES d’IMATGE PERSONAL Dc de 09:10 a 10:05 i dc de 13:50 a 14:45
Carme Masip Curto COORDINADORA de FCT Dl de 11:25 a 12:45 i dl de 12:45 a 13:40
Aurèlia Solà Castellà COORDINADORA D’ACTIVITATS Dj de 10:05 a 11:00 i dv de 10:05 a 11:00
Jaume Ferre Algarra COORDINADOR D’INFORMÀTICA Dj de 09:10 a 10:05 i dj de 10:05 a 11:00
Àngels Forcadell Buitrago COORDINADORA LIC/ MEDIACIÓ Dl de 10:05 a 11:00 i dl de 12:45 a 13:40
Marià Lleixà Tal COORDINADOR de BIBLIOTECA Dl de 12:45 a 13:40 i dj de 09:10 a 10:05
J. Enric Rehues Fornós COORD de RISCOS LABORALS Dm de 12:45 a 13:40 i dj de 10:05 a 11:00
Puri Forné Vidal CAP de SEMINARI d’ORIENTACIÓ Dm de 15:30 a 16:30 i dv de 13:50 a 14:45

TUTORIES CURS 19-20

GRUP CODI NOM HORES D’ATENCIÓ
1A ESO 22 Neus OBIOL COMA Dimarts de 12:45 a 13:40
1B ESO 68 Aida MARTORELL RUBIO Dijous de 09:10 a 10:05
1C ESO 71 Goyo ENCINA ANDRÉS Dijous de 12:45 a 13:40
1D ESO 69 Laura HIERRO GISBERT Divendres de 9:10 a 10:05
2A ESO 63 Ana Mª MICHAVILA PEPIÓ Divendres de 9:10 a 10:05
2B ESO 73 Roc BENAIGES JAQUES Dimarts de 10:05 a 11:00
2C ESO 05 Sílvia SERRES PRADES Dijous de 09:10 a 10:05
2D ESO 15 Joan ROCA GAS Dimarts de 10:05 a 11:00
3A ESO 42 Davina SANTOS GARCÍA Dimecres de 10:05 a 11:00
3B ESO 02s Isidre MORENO CARRATALÀ Dijous de 10:05 a 11:00
3C ESO 51 Maria MIRALLES BRANCHAT Dijous de 11:25 a 12:45
3D ESO 74 Rubén CURSÀ CLIMENT Divendres de 10:05 a 11:00
4A ESO 14 Ruth SABATER ROYO Dilluns de 10:05 a 11:00
4B ESO 35 Feli FONOLLOSA PIS Divendres de 11:25 a 12:45
4CESO 54 Ignacio ZAMORA de PEDRO Dilluns de 09:10 a 10:05
4D ESO 90 Pau CIRERA ARASA Dilluns de 11:25 a 12:45
A. Oberta 57 Anna LLOSA VALLESPÍ Dijous de 11:25 a 12:45
1 BAT A 03 Paquita CID VALLÉS Dimarts de 12:45 a 13:40
1 BAT B 60 Joana SUBIRATS ÁLVAREZ Dimarts de 11:25 a 12:45
2 BAT A 31 Conxita BLANCH ESCURRIOLA Dimecres de 12:45 a 13:40
2 BAT B 62 David CARLES MAURI Dimecres de 11:25 a 12:45
ESTÈT 1 87 Andrea COTS ROSELLÓ Divendres de 10:05 a 11:00
ESTÊT 2 85 Carmen VELASCO GONZÁLEZ Dimarts de 11:25 a 12:45
PERRUQ 1 84 Betsabé PÉREZ GARCÉS Dimecres de 12:45 a 13:40
PERRUQ 2 89 Carla PÉREZ FÉLIX Dijous de 10:05 a 11:25
FP BÀS. 1 06 Sofia MORALES TOMÀS Dimecres de 09:10 a 10:05
FP BÀS. 2 88 Mireia BRULL FARNÓS Dilluns de 10:05 a 11:00
CICLE SUP 81 Raquel HERNÁNDEZ GARCÍA Divendres de 11:25 a 12:45

DEPARTAMENTS 

DEPARTAMENT DE CIÈNCIES DE LA NATURALESA

01 SOL Aurèlia SOLÀ CASTELLÀ aurelia.sola@institutroquetes.cat
02 CHI Carmen CHIVA MIRALLES carmen.chiva@institutroquetes.cat
02s MOR Isidre MORENO CARRATALÀ isidre.moreno@institutroquetes.cat
03 CID Francesca CID VALLÉS paquita.cid@institutroquetes.cat
04 CUR Raül CURTO MAGÍN raul.curto@institutroquetes.cat
05 SER Sílvia SERRES PRADES silvia.serres@institutroquetes.cat
06 MOR Sofia MORALES TOMÀS sofia.morales@institutroquetes.cat
07 FEN Belén FENOLLOSA GARCIA belen.fenollosa@institutroquetes.cat

DEPARTAMENT DE MATEMÀTIQUES

11 MAR Rosa Mª MARTÍN FERNÁNDEZ rosa.martin@institutroquetes.cat
12 SOL Rosa SOLÉ MALLÉN rosa.sole@institutroquetes.cat
13 REV Manel REVERTÉ FERRÉ manel.reverte@institutroquetes.cat
14 SAB Ruth SABATER ROYO ruth.sabater@institutroquetes.cat
15 ROC Joan ROCA GAS joan.roca@institutroquetes.cat
16 FOS Roger FOSCH NAJAR roger.fosch@institutroquetes.cat

DEPARTAMENT DE TECNOLOGIA

21 REH Enric REHUES FORNÓS enric.rehues@institutroquetes.cat
22 OBI Neus OBIOL COMA neus.obiol@institutroquetes.cat
23 CAN Ramon CANALDA CID ramon.canalda@institutroquetes.cat
24 BEL Xavier BELTRAN ARNAU xavi.beltran@institutroquetes.cat
25 FER Jaume FERRE ALGARRA jaume.ferre@institutroquetes.cat

DEPARTAMENT DE LLENGUA CATALANA I LITERATURA

31 BLA Conxita BLANCH ESCURRIOLA conxita.blanch@institutroquetes.cat
32 LLE Marià LLEIXÀ TAL mblai.lleixa@institutroquetes.cat
33 VAL Montse VALLDEPÉREZ VALLDEPÉREZ montse.valldeperez@institutroquetes.cat
34 MOY Assumpta MOYA BENET sumpta.moya@institutroquetes.cat
35 FON Feli FONOLLOSA PIS feli.fonollosa@institutroquetes.cat
36 MES Albert MESTRE GIL albert.mestre@institutroquetes.cat

DEPARTAMENT DE LLENGUA CASTELLANA I LITERATURA

41 BEL Susanna BEL ENGUIX susana.bel@institutroquetes.cat
42 SAN Davina SANTOS GARCÍA davina.santos@institutroquetes.cat
43 PED Francisco de PEDRO GÓMEZ francisco.depedro@institutroquetes.cat
44 FAB Cinta FÀBREGUES FÀBREGUES cinta.fabregues@institutroquetes.cat

DEPARTAMENT DE LLENGÜES ESTRANGERES

51 MIR
Maria MIRALLES BRANCHAT maria.miralles@institutroquetes.cat
52 FOR Àngels FORCADELL BUITRAGO angels.forcadell@institutroquetes.cat
53 MON Mariajosé MONTSERRAT QUEROL mariajose.monserrat@institutroquetes.cat
54 ZAM Ignacio ZAMORA de PEDRO nacho.zamora@institutroquetes.cat
55 EDW Huw EDWARDS-WESTLAKE huw.edwards@institutroquetes.cat
56 CHE Suny CHERMÉS ROIGÉ suny.chermes@institutroquetes.cat
56s EST Laura ESTEBAN LLOBET laura.esteban@institutroquetes.cat
57 LLO Anna LLOSA VALLESPÍ anna.llosa@institutroquetes.cat

DEPARTAMENT DE CIÈNCIES SOCIALS

60 SUB Joana SUBIRATS ÁLVAREZ joana.subirats@institutroquetes.cat
61 FAB Emeteri FABREGAT GALCERÀ emeteri.fabregat@institutroquetes.cat
62 CAR David CARLES MAURI david.carles@institutroquetes.cat
63 MIC Ana MICHAVILA PEPIÓ ana.michavila@institutroquetes.cat
64 MAR Marc MARCH MAYO marc.march@institutroquetes.cat
65 MAS Carme MASIP CURTO carme.masip@institutroquetes.cat
66 PON Matilde PONS BARQUERO mati.pons@institutroquetes.cat
67 MAR Joaquim MARTÍ LLOMBART ximo.marti@institutroquetes.cat
68 MAR Aida MARTORELL RUBIO aida.martorell@institutroquetes.cat

DEPARTAMENT DE EXPRESSIÓ ARTÍSTICA/ EDUCACIÓ FÍSICA

71 ENC Goyo ENCINA ANDRÉS  goyo.encina@institutroquetes.cat
72 DAU Gisela DAURA LUJÁN gisela.daura@institutroquetes.cat
73 BEN Roc BENAIGES JAQUES roc.benaiges@institutroquetes.cat
74 CUR
Rubén CURSÀ CLIMENT ruben.cursa@institutroquetes.cat
90 CIR Pau CIRERA ARASA pau.cirera@institutroquetes.cat
91 CAS Betlem CASANOVA DOMINGO betlem.casanova@institutroquetes.cat
91s ARA Raül ARASA RUPÉREZ  raul.arasa@institutroquetes.cat
92 CAÑ M. José CAÑADÓ PIÑOL mariajose.canado@institutroquetes.cat
93 CAT  Batiste CASTELL PÀFILA batiste.castell@institutroquetes.cat

DEPARTAMENT D’IMATGE PERSONAL

81 HER Raquel HERNÁNDEZ GARCÍA raquel.hernandez@institutroquetes.cat
82 VID Francesc VIDAL ADELL paco.vidal@institutroquetes.cat
83 PAG Cèlia PAGÈS GRUÑEIRO celia.pages@institutroquetes.cat
84 PER Betsabé PÉREZ GARCÉS betsabe.perez@institutroquetes.cat
85 VEL Carmen VELASCO GONZÁLEZ carmen.velasco@institutroquetes.cat
86 MAR Àngels MARTÍ MARGALEF angels.marti@institutroquetes.cat
87 COT Andrea COTS ROSELLÓ andrea.cots@institutroquetes.cat
88 BRU Mireia BRULL FARNÓS mireia.brull@institutroquetes.cat
89 PER Carla PÉREZ FÉLIX carla.perez@institutroquetes.cat

SEMINARI D’ORIENTACIÓ

94 VID Cristina VIDAL SANCHO cristina.vidal@institutroquetes.cat
95 EST Cristina ESTEVE SERRA cristina.esteve@institutroquetes.cat
96 FUN Marisol FUNES LEÓN marisol.funes@institutroquetes.cat
97 CID Pilar CID FORTUÑO pilar.cid@institutroquetes.cat
98 FOR Puri FORNÉ BORT puri.forne@institutroquetes.cat
99 BOR M. José BORRÀS VILALTA mariajose.borras@institutroquetes.cat
  • PAS (Personal d’Administració i Serveis)

Secretaria (secretaria@institutroquetes.cat)

Tere ROIG SOLÉ

Isabel VIDAL IDIARTE

Consergeria (consergeria@institutroquetes.cat)

Araceli BARANDA VÁZQUEZ

Cristina MARTÍNEZ TENA

Balbi VERDIEL QUEROL

Educadores

EE ARI Fina ARIÑO CABALLÉ – fina.arino@institutroquetes.cat

EE SER Carmen SERRANO ROYO – carmen.serrano@institutroquetes.cat

EE MOR Avelina MORALES GISBERT – avelina.morales@institutroquetes.cat