Organigrama

En aquesta secció podeu trobar la informació més important relativa a la nostra organització interna per al curs 2020-21. Al contrari que en altres anys, ara no hi figuren aquí les hores d’atenció a les famílies que estan incloses als horaris dels tutors, dels coordinadors i dels membres de l’equip directiu.

Per tal de demanar informació o una entrevista personal us heu de posar en contacte amb la persona amb qui voleu parlar mitjançant l’agenda, per correu electrònic o bé per telèfon al 977 502833 per tal de demanar cita prèvia.

ORGANIGRAMA DEL CURS 2020-21

EQUIP DIRECTIU

Manel Reverté Ferré DIRECTOR
M José Monserrat Querol CAP D’ESTUDIS
Francisco de Pedro Gómez CAP D’ESTUDIS ADJUNT
Rosa M. Martín Fernández COORDINADORA PEDAGÒGICA
Batiste Castell Pàfila  SECRETARI

COORDINACIONS

Montse Valldepérez Valldepérez COORDINADORA D’ESO/ PLA LECTOR
Cinta Fàbregues Fàbregues COORDINADORA DE BATXILLERAT
Raül Curto Magín CAP DEP de CIÈNCIES NATURALESA
Rosa Solé Mallén CAP DEP de MATEMÀTIQUES
Xavier Beltran Arnau  CAP DEP de TECNOLOGIA
Assumpta Moya Benet CAP DEP de LLENGUA CATALANA
Susanna Bel Enguix CAP DEP de LLENGUA CASTELLANA
Huw Edwards-Westlake CAP DEP de LLENG. ESTRANGERES
David Carles Mauri CAP DEP de CIÈNCIES SOCIALS
M. José Cañadó Piñol CAP DEP EF I EXPRESSIÓ ARTÍSTICA
Francesc Vidal Adell CAP DEP CICLES d’IMATGE PERSONAL
Carme Masip Curto COORDINADORA de FCT
Aurèlia Solà Castellà COORDINADORA D’ACTIVITATS
Jaume Ferre Algarra COORDINADOR DIGITAL
Àngels Forcadell Buitrago COORDINADORA LIC/ MEDIACIÓ
Marià Lleixà Tal COORDINADOR de BIBLIOTECA
J. Enric Rehues Fornós COORD de RISCOS LABORALS
Puri Forné Vidal CAP de SEMINARI d’ORIENTACIÓ

TUTORIES CURS 20-21

GRUP CODI NOM HORES D’ATENCIÓ
1A ESO 36 Albert Mestre Gil
1B ESO 74 Susan Múria Beltri/ Clàudia Giménez Ferreres
1C ESO 07 Belén Fenollosa García
1D ESO 69 Alfonso Ávila Bayarri
1E ESO 56 Suny Chermés Roigé
2A ESO 22 Neus Obiol Coma
2B ESO 68 Aida Martorell Rubio
2C ESO 71 Goyo Encina Andrés
2D ESO 42 Davina Santos García
3A ESO 63 Anna Michavila Pepió
3B ESO 35 Feli Fonollosa Pis
3C ESO 73 Roc Benaiges Jaques
3D ESO 02 Sabina Fornés Masià
3E ESO 23 Francesc Audí Povedano/ Anna Alcalde Aragonés
4A ESO 14 Ruth Sabater Royo
4B ESO 15 Roser Navarro Franco
4CESO 78 Sílvia Echevarria Bayerri
4D ESO 90 Nacho Zamora de Pedro
A. Oberta 57 Anna Llosa Vallespí
1 BAT A 03 Paquita Cid Vallés
1 BAT B 31 Conxita Blanch Escurriola
2 BAT A 51 Maria Miralles Branchat
2 BAT B 60 Joana Subirats Álvarez
ESTÈT 1 85 Carmen Velasco González
ESTÊT 2 87 Lorena Torrijo González
PERRUQ 1 83 Cèlia Pagès Gruñeiro
PERRUQ 2 89 Carla Pérez Fèlix
FP BÀS. 1 88 Mireia Brull Farnós
FP BÀS. 2 06 Sofia Morales Tomàs
ESTiDIR 81 Raquel Hernández Garcia
ESTiDIR 80 Carme Baró Roca

DEPARTAMENTS 

DEPARTAMENT DE CIÈNCIES DE LA NATURALESA

01 SOL Aurèlia SOLÀ CASTELLÀ aurelia.sola@institutroquetes.cat
01s BEL Pedro BELÍJAR SÁEZ pedro.belijar@institutroquetes.cat8
02 CHI Carmen CHIVA MIRALLES carmen.chiva@institutroquetes.cat
02s FOR Sabina FORNÓS MASIÀ sabina.fornos@institutroquetes.cat
03 CID Francesca CID VALLÉS paquita.cid@institutroquetes.cat
04 CUR Raül CURTO MAGÍN raul.curto@institutroquetes.cat
05a SER Sílvia SERRES PRADES silvia.serres@institutroquetes.cat
05b BEL Sara BELTRAN BARREDA sara.beltran@institutroquetes.cat
05bs ROI Rosa ROIG VILAPLANA rosa.roig@institutroquetes.cat
06 MOR Sofia MORALES TOMÀS sofia.morales@institutroquetes.cat
07 FEN Belén FENOLLOSA GARCIA belen.fenollosa@institutroquetes.cat

DEPARTAMENT DE MATEMÀTIQUES

11 MAR Rosa Mª MARTÍN FERNÁNDEZ rosa.martin@institutroquetes.cat
12 SOL Rosa SOLÉ MALLÉN rosa.sole@institutroquetes.cat
13 REV Manel REVERTÉ FERRÉ manel.reverte@institutroquetes.cat
14 SAB Ruth SABATER ROYO ruth.sabater@institutroquetes.cat
15 NAV Roser NAVARRO FRANCO roser.navarro@institutroquetes.cat

DEPARTAMENT DE TECNOLOGIA

21 REH Enric REHUES FORNÓS enric.rehues@institutroquetes.cat
21s SAN Rubén SANCHO ruben.sancho@institutroquetes.cat
22 OBI Neus OBIOL COMA neus.obiol@institutroquetes.cat
23 AUD Francesc AUDÍ POVEDANO francesc.audi@institutroquetes.cat
23s ALC Anna ALCALDE ARAGONÉS anna.alcalde@institutroquetes.cat/
24 BEL Xavier BELTRAN ARNAU xavi.beltran@institutroquetes.cat
24a BEN Consol BENAIGES MARTÍNEZ consol.benaiges@institutroquetes.cat
25 FER Jaume FERRE ALGARRA jaume.ferre@institutroquetes.cat
25s CAB Raquel CABÚS GRANGÉ raquel.cabus@institutroquetes.cat4

DEPARTAMENT DE LLENGUA CATALANA I LITERATURA

31 BLA Conxita BLANCH ESCURRIOLA conxita.blanch@institutroquetes.cat
32 LLE Marià LLEIXÀ TAL mblai.lleixa@institutroquetes.cat
33 VAL Montse VALLDEPÉREZ VALLDEPÉREZ montse.valldeperez@institutroquetes.cat
34 MOY Assumpta MOYA BENET sumpta.moya@institutroquetes.cat
35 FON Feli FONOLLOSA PIS feli.fonollosa@institutroquetes.cat
36 MES Albert MESTRE GIL albert.mestre@institutroquetes.cat

DEPARTAMENT DE LLENGUA CASTELLANA I LITERATURA

41 BEL Susanna BEL ENGUIX susana.bel@institutroquetes.cat
42 SAN Davina SANTOS GARCÍA davina.santos@institutroquetes.cat
43 PED Francisco de PEDRO GÓMEZ francisco.depedro@institutroquetes.cat
44 FAB Cinta FÀBREGUES FÀBREGUES cinta.fabregues@institutroquetes.cat
44s MAU Laura MAURI MARTÍ laura.maurim@institutroquetes.cat

DEPARTAMENT DE LLENGÜES ESTRANGERES

51 MIR
Maria MIRALLES BRANCHAT maria.miralles@institutroquetes.cat
52 FOR Àngels FORCADELL BUITRAGO angels.forcadell@institutroquetes.cat
53 MON Mariajosé MONTSERRAT QUEROL mariajose.monserrat@institutroquetes.cat
54 ZAM Ignacio ZAMORA de PEDRO nacho.zamora@institutroquetes.cat
55 EDW Huw EDWARDS-WESTLAKE huw.edwards@institutroquetes.cat
56 CHE Suny CHERMÉS ROIGÉ suny.chermes@institutroquetes.cat
57 LLO Anna LLOSA VALLESPÍ anna.llosa@institutroquetes.cat
58a PLA Eulàlia PLA ARNAU eulalia.pla@institutroquetes.cat

DEPARTAMENT DE CIÈNCIES SOCIALS

60 SUB Joana SUBIRATS ÁLVAREZ joana.subirats@institutroquetes.cat
61 FAB Emeteri FABREGAT GALCERÀ emeteri.fabregat@institutroquetes.cat
62 CAR David CARLES MAURI david.carles@institutroquetes.cat
63 MIC Ana MICHAVILA PEPIÓ ana.michavila@institutroquetes.cat
64a MAR Marc MARCH MAYO marc.march@institutroquetes.cat
64b MOL Mariola MOLINER GONELL mariola.moliner@institutroquetes.cat
64bs BER Íngrid BERTOMEU CABRERA ingrid.bertomeu@institutroquetes.cat
65 MAS Carme MASIP CURTO carme.masip@institutroquetes.cat
66 PON Matilde PONS BARQUERO mati.pons@institutroquetes.cat
67 MAR Joaquim MARTÍ LLOMBART ximo.marti@institutroquetes.cat
68 MAR Aida MARTORELL RUBIO aida.martorell@institutroquetes.cat
69 AVI Alfonso ÁVILA BAYARRI alfonso.avila@institutroquetes.cat
70 TOR Patrícia TORTAJADA MILLÁN patricia.tortajada@institutroquetes.cat

DEPARTAMENT DE EXPRESSIÓ ARTÍSTICA/ EDUCACIÓ FÍSICA

71 ENC Goyo ENCINA ANDRÉS  goyo.encina@institutroquetes.cat
72 DAU Gisela DAURA LUJÁN gisela.daura@institutroquetes.cat
73 BEN Roc BENAIGES JAQUES roc.benaiges@institutroquetes.cat
74 MUR Susan MÚRIA BELTRI susan.muria@institutroquetes.cat
74s GIM Clàudia GIMÉNEZ FERRERES claudia.gimenez@institutroquetes.cat
75 CAS Betlem CASANOVA DOMINGO betlem.casanova@institutroquetes.cat
75s MAR Jesús MARTÍ ESTELLER jesus.marti@institutroquetes.cat
76 CAÑ M. José CAÑADÓ PIÑOL mariajose.canado@institutroquetes.cat
77 CAT Batiste CASTELL PÀFILA batiste.castell@institutroquetes.cat
78 ECH  Sílvia ECHEVARRIA BAYERRI silvia.echevarria@institutroquetes.cat

DEPARTAMENT D’IMATGE PERSONAL

80 BAR Carme BARÓ ROCA carme.baro@institutroquetes.cat
81 HER Raquel HERNÁNDEZ GARCÍA raquel.hernandez@institutroquetes.cat
82 VID Francesc VIDAL ADELL paco.vidal@institutroquetes.cat
82s MIR Cinta MIRAVALLES MOYA cinta.miravalles@institutroquetes.cat
83 PAG Cèlia PAGÈS GRUÑEIRO celia.pages@institutroquetes.cat
84 PER Betsabé PÉREZ GARCÉS betsabe.perez@institutroquetes.cat
84s REN Lucía RENTERO RUIZ lucia.rentero@institutroquetes.cat
85 VEL Carmen VELASCO GONZÁLEZ carmen.velasco@institutroquetes.cat
86 MAR Àngels MARTÍ MARGALEF angels.marti@institutroquetes.cat
87 TOR Lorena TORRIJO GONZÁLEZ lorena.torrijo@institutroquetes.cat
88 BRU Mireia BRULL FARNÓS mireia.brull@institutroquetes.cat
89 PER Carla PÉREZ FÉLIX carla.perez@institutroquetes.cat

SEMINARI D’ORIENTACIÓ

91 VID Cristina VIDAL SANCHO cristina.vidal@institutroquetes.cat
91s FOR Paula LÓPEZ FORÉS paula.lopez@institutroquetes.cat
92 FUS Begonya FUSTER IZQUIERDO begonya.fuster@institutroquetes.cat
93 FUN Marisol FUNES LEÓN marisol.funes@institutroquetes.cat
94 CID Pilar CID FORTUÑO pilar.cid@institutroquetes.cat
94s TEJ Oreto TEJEDOR CLEMENTE oreto.tejedor@institutroquetes.cat 
95 FOR Puri FORNÉ BORT puri.forne@institutroquetes.cat
96 BOR M. José BORRÀS VILALTA mariajose.borras@institutroquetes.cat
  • PAS (Personal d’Administració i Serveis)

Secretaria (secretaria@institutroquetes.cat)

Tere ROIG SOLÉ – tere.roig@institutroquetes.cat

Mª Mar PLA RODRÍGUEZ – marimar.pla@institutroquetes.cat

Consergeria (consergeria@institutroquetes.cat)

Araceli BARANDA VÁZQUEZ  – araceli.baranda@institutroquetes.cat

Cristina MARTÍNEZ TENA  – cristina.martinez@institutroquetes.cat

Balbi VERDIEL QUEROL  – balbi.verdiel@institutroquetes.cat

Educadores

97 ARI Fina ARIÑO CABALLÉ – fina.arino@institutroquetes.cat

98 SER Carmen SERRANO ROYO – carmen.serrano@institutroquetes.cat

99 MOR Avelina MORALES GISBERT – avelina.morales@institutroquetes.cat