Organigrama

L’Institut Milà i Fontanals d’Igualada té l’organització següent:

organigrama

  • Equip directiu format per:
    Director: Juan Manuel Linares Martín
    Cap d’estudis: Josep M. Comaposada Rius
    Sotsdirector / cap d’estudis de FP: Antoni Casellas Bonet
    Cap d’estudis adjunt / coordinador pedagògic: Montserrat Carbonell Mañé
    Secretaria: M. Teresa Martínez Gázquez
    Secretaria adjunta: Rosa Alabart Abós
    Administrador: Marian Casellas Bonet
  • Coordinadors:
    Coordinador de FP: Marc Casanellas Vizcaino
    Coordinador DUAL: Sílvia Mula
    Coordinador de Batxillerat: Josep M. Comaposada Rius
    Coordinador d’informàtica: Joan Ribera Oliva
    Coordinador de manteniment de centre: Carles Hervàs Castillo
    Coordinador de riscos laborals: Jesús López Fernández
    Coordinadora de serveis d’assessorament FP: Encarna Moreno Mateos
    Coordinadora de qualitat: Rosa Aymerich Solà
    Coordinador de mobilitat: Òscar Marzal Díaz
    Coordinadora d’orientació: Isabel Miquel Rodríguez
  • Caps de departaments i seminari:
    Cap de departament d’administració: Emilia Gassó Cisteró
    Cap de departament de batxillerat: Josep M. Closa Domínguez
    Cap de departament de comerç i màrqueting: Marta Miralles Jordà
    Cap de departament d’electricitat i electrònica: Oriol Salavert Sala
    Cap de departament de FOL: Inés Jiménez Barrante
    Cap de departament d’informàtica: Isidre Guixà Miranda
    Cap de departament d’instal·lació i manteniment: Ramon Ulldemollins Vidal
    Cap de departament de química: Carme Pérez Quiñones
    Cap de departament de sanitat: Montserrat Pelfort Ténias
    Cap de departament de serveis socioculturals i a la comunitat: Gemma Cases Menta
    Cap de departament de transport i manteniment de vehicles: Jordi Pou Vallès
    Cap de departament d’ennobliment de productes tèxtils: Mireia Sala Gastón
    Cap de seminari d’administració: Àlex Gisbert Ventura
    Cap de seminari d’electricitat i electrònica:
    Cap de seminari d’Informàtica: Ester Marsal Roca
    Cap de seminari de sanitat: Rosa Aymerich Solà
    Cap de seminari de serveis socioculturals i a la comunitat: Meritxell Torres Casas
    Cap de seminari de transport i manteniment de vehicles: David Méndez Torras
  • Tutories:
    1r Batxillerat A: Fidel Fernández Quinteiro
    1r Batxillerat B: Carme Payró Bisart
    1r Batxibac: Mònica Caldito Montano
    2n Batxillerat: Alba Tort Paredes
    Curs d’accés a cicles de grau mitjà (CAM): Maria del Pilar Olivan Gómez
    Itinerari Formatiu Específic (IFE): Ester Castaño López
    1601 CFGM Cures auxiliars d’infermeria – Matí: Carme Cartagena Pallarols
    1601 CFGM Cures auxiliars d’infermeria – Tarda: Alberto Marcelí Delgado Guillén
    1r AG10 CFGM Gestió administrativa A: Josep Maria Torrabadella Serra
    1r AG10 CFGM Gestió administrativa B: Ana Pascual Garcia
    2n AG10 CFGM Gestió administrativa A: Lourdes Vall Fígols
    2n AG10 CFGM Gestió administrativa B: Núria Eroles Gabernet
    1r CM10 CFGM d’Activitats comercials: Iris Rey Marín
    2n CM10 CFGM d’Activitats comercials: Lídia Larruy Piñol
    1r EE10 CFGM d’Instal·lacions elèctriques i automàtiques: Eva Alcantarilla Caro
    2n EE10 CFGM d’Instal·lacions elèctriques i automàtiques: Antonio Vasco Rodríguez
    1r EE30 CFGM d’Instal·lacions de telecomunicacions: Josep Marquès Rossell
    2n EE30 CFGM d’Instal·lacions de telecomunicacions: Oriol Salvert Sala
    1r IC10 CFGM Sistemes microinformàtics i xarxes: Xavier Claramunt Riu
    2n IC10 CFGM Sistemes microinformàtics i xarxes: Amanda Fontana Castillo
    1r IM10 CFGM Manteniment electromecànic: Benjamin Twose Chagoyen
    2n IM10 CFGM Manteniment electromecànic: Maria Busqué Rosich
    1r SA20 CFGM Farmàcia i parafarmàcia: Anna Puigfarregut Llordes
    2n SA20 CFGM Farmàcia i parafarmàcia: Manoli Martínez Martínez
    1r SC10 CFGM Atenció a persones en situació de dependència: Arantxa González Mayans
    2n SC10 CFGM Atenció a persones en situació de dependència: Laia Àlvarez Ledesma
    1r QU20 CFGM Operacions de laboratori: Emma Duran Alsina
    2n QU20 CFGM Operacions de laboratori: Laura Monton Mas
    1r TM10 CFGM Electromecànica de vehicles A: Albert Ramos Munt
    1r TM10 CFGM Electromecànica de vehicles B: Jordi Aura Such
    2n TM10 CFGM Electromecànica de vehicles A: Nico del Corral Ocon
    2n TM10 CFGM Electromecànica de vehicles B: Guillem Brau Morales
    1r TX11 CFGM Ennobliment de productes tèxtils: Jordi Lladó Valero
    2n TX11 CFGM Ennobliment de productes tèxtils: Ilian Bofarull
    1r 0151 CFGS Activitats físiques i esportives: Héctor Colom
    2n 0151 CFGS Activitats físiques i esportives: MªDolors Brusau Alós
    1r AGB0 CFGS Administració i finances: Julian Martín Morales
    2n AGB0 CFGS Administració i finances: César Cabanilles
    1r CMB0 CFGS Comerç internacional: Silvia Torra Mases
    2n CMB0 CFGS Comerç internacional: Francesc Andreu Guix
    1r EEC0 CFGS Manteniment electrònic: Luís Ballará Garcia
    2n EEC0 CFGS Manteniment electrònic: Tomàs Garcia Verdugo
    1r ICB0 CFGS Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma: Jordi Ortíz Pou
    2n ICB0 CFGS Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma: Bernat Orellana Bech
    1r ICC0 CFGS Desenvolupament d’aplicacions web: Pere Ollé Baeza
    2n ICC0 CFGS Desenvolupament d’aplicacions web: Marc Brufau Junyent
    1r IMC0 CFGS Mecatrònica industrial: Esmeralda Sara Serrano Outes
    2n IMC0 CFGS Mecatrònica industrial: Roger Soler Rica
    1r QUD0 CFGS Laboratori d’anàlisi i control de qualitat: Antoni Aloy Códol
    2n QUD0 CFGS Laboratori d’anàlisi i control de qualitat: Marta Martínez Trepat
    1r SAH0 CFGS Higiene Bucodental: Mª Carmen Granados Rubio
    2n SAH0 CFGS Higiene Bucodental: Albert Mañes Amigó
    1r SCB0 CFGS Educació infantil: Maria Gómez Parra
    2n SCB0 CFGS Educació infantil: Francesc Xavier Fontanet Espinet
    1r SCC0 CFGS Integració social: Meritxell Torres Casas
    2n SCC0 CFGS Integració social: Pilar Valiente Ballesteros
    1r TMA0 CFGS Automoció: Alberto Martín Criado
    2n TMA0 CFGS Automoció: Francesc Bòria Taixé
  • PAS
    Ada Agut Doménech
    Sira Aparicio duran
    Teresa Maria Calabuig Gilabert -> Olga Oliva Martí
    Víctor Fernández Garrido
    Pepi García González
    Araceli Mas Roca
    Ana Maria Sánchez Vidal