Horaris de tutoria

HORES DE VISITA de TUTORIES ORIENTADORES

COGNOM  Nom Hora de visita E. DOCENT
BADIA BATLLE Neus Dilluns, de 12h a 13h BAT
BALDUZZI BARUZZI Úrsula Dilluns, de 12h a 13h 4ESO
BALFEGÓ GOMEZ Oriol Dilluns, de 13h a 14h BAT
BARBANY ROURA Carmina Dilluns, de 10h30 a 11h30 2ESO
BORRÀS ALABERN Jordi Dilluns, de 9h30 a 10h30 BAT
CALABOZO MARTINEZ Maribel Dilluns, de 12h a 13h 3ESO
CANO BALMON Cristina Dijous, de 12h a 13h 4ESO
CARTON FELIZ Bea Dimecres, de 9h30 a 10h30 1ESO
CASTELLÓ CORTADA Carles Dijous, de 12h a 13h BAT
CASTILLO GRASA Pepa Dijous, de 9h30 a 10h30 1ESO
DOMÉNECH VERDÚ Josep Dijous, de 10h30 a 11h30 2ESO
DURAN BARRACHINA Eulàlia Dimarts, de 12h a 13h 4ESO
FERRER MARTÍNEZ Carolina Dimecres, de 12h a 13h 1ESO
FERRER MESEGUER Marisa Divendres, de 9h30 a 10h30 3ESO
GABRIEL TOMAS Mar Divendres, de 10h30 a 11h30 3ESO
GARCIA HORCAJO Isabel Divendres, de 9h30 a 10h30 4ESO
GOMEZ VENTURA Ricard Dilluns, de 12h a 13h BAT
GROSCHE SIRAROLS Ester Dimarts, de 13h a 14h 3ESO
HERETER ALIAGA Xavier Dimarts, de 13h a 14h BAT
JORDAN MOLAS Anna Dilluns, de 10h30 a 11h30 3ESO
JULIBERT GONZÁLEZ Albert Dijous, de 15h30 a 16h30 4ESO
LOPEZ VICANCOS Alicia Dimecres, de 9h30 a 10h30 3ESO
MARIN SANCHEZ Alberto Dilluns, de 9h30 a 10h30 2ESO
MARTÍ OLIVÉ Francesc Dilluns, de 9h30 a 10h30 1ESO
MARTÍNEZ LOPEZ Jorge Dilluns, de 13h a 14h BAT
MOSELLA SANZ Marta Dilluns, de 9h30 a 10h30 4ESO
ORTÍS FERNÁNDEZ Joan Dimecres, de 12h a 13h 2ESO
PASTOR BALLARIN Eva Dimecres, de 12h a 13h 2ESO
PEIRE MARI Sergi Dijous, de 13h a 14h BAT
PONS MINGUILLÓN Elena Dijous, de 10h30 a 11h30 1ESO
PORTELLA LLUCH Roser Dimecres, de 13h a 14h 1ESO
RAICH TRILLA Josep Dimecres, de 10h30 a 11h30 BAT
REDON CLARAMONTE Miguel Ángel Dimarts, de 9h30 a 10h30 1ESO
RIGOL QUADRA Àlex Dimarts, de 13h a 14h 4ESO
SENRA PETIT Pau Dijous, de 12h a 13h 1ESO
SERRA MAYORAL Jordi Dimecres, de 9h30 a 10h30 4ESO
SIMÓ MUÑOZ Queralt Divendres, de 9h30 a 10h30 3ESO
SUÑÉ BONSFILLS Marita Dimarts, de 16h30 a 17h30 2ESO
TORRES VILASECA Teresa Divendres, de 12h a 13h 2ESO
TOST BARGALLO M.Roca Dimarts, de 12h a 13h 3ESO
VALDÉS MARTINEZ Elisabet Dimecres, de 9h30 a 10h30 3ESO
VARGAS LAZARO LluÍs Dimecres, de 10h30 a 11h30 2ESO
VICENS VILLAR Antònia Dijous, de 9h30 a 10h30 4ESO