Horaris de tutoria

HORES DE VISITA de TUTORIES ORIENTADORES

COGNOM  Nom Hora de visita E. DOCENT
BADIA BATLLE Neus Dimarts, de 12h a 13h BAT
BALFEGÓ GOMEZ Oriol Dimecres, de 12h a 13h BAT
BARBANY ROURA Carmina Dijous, de 13h a 14h 1ESO
BATLLE MORESO Mercè Dijous, de 13h a 14h 2ESO
BOLLÓ ROIG Anna Dimarts, de 9h30 a 10h30 1ESO
CABRÉ VIÑETA Anna Dilluns, de 9h30 a 10h30 BAT
CALABOZO MARTINEZ Maribel Dimecres, de 9h30 a 10h30 4ESO
CANO BALMON Cristina Dimecres, de 12h a 13h 4ESO
CASTELLÓ CORTADA Carles Dijous, de 9h30 a 10h30 BAT
CASTILLO GRASA Pepa Dijous, de 8h30 a 9h30 2ESO
DURAN BARRACHINA Eulàlia Dimecres, de 13h a 14h 3ESO
FERRER GRACIA Jordi Dijous, de 9h30 a 10h30 BAT
FERRER MESEGUER Marisa Divendres, de 10h30 a 11h30 4ESO
GABRIEL TOMAS Mar Dimarts, de 12h a 13h 2ESO
GARCIA HORCAJO M. Isabel Dilluns, de 12h a 13h 4ESO
GOMEZ VENTURA Ricard Dimecres, de 12h a 13h BAT
GONZALEZ PEREZ Óscar Dilluns, de 9h30 a 10h30 3ESO
GROSCHE SIRAROLS Ester Dimarts, de 9h30 a 10h30 4ESO
HERETER ALIAGA Xavier Dijous, de 10h30 a 11h30 3ESO
JORDAN MOLAS Anna Dimecres, de 13h a 14h 1ESO
JULIBERT GONZÁLEZ Albert Dimecres, de 13h a 14h 3ESO
LOPEZ VIVANCOS Alicia Dimecres, de 9h30 a 10h30 2ESO
MARIN SANCHEZ Alberto Dijous, de 12h a 13h 1ESO
MARTÍNEZ LOPEZ Jorge Divendres, de 9h30 a 10h30 BAT
MORA FIGUERA Anna Cris Dijous, de 13h a 14h BAT
MORALES LUCAS Alícia Dijous, de 12h a 13h 4ESO
MOSELLA SANZ Marta Dimecres, de 13h a 14h 3ESO
MURILLO HERNÁNDEZ M. Carmen Dimecres, de 13h a 14h 4ESO
PASTOR BALLARIN Eva Dimecres, de 13h a 14h 4ESO
PEIRE MARI Sergi Dijous, de 10h30 a 11h30 BAT
PÉREZ DE LA FUENTE Laura Dimecres, de 10h30 a 11h30 1ESO
PORTELLA LLUCH Roser Dijous, de 9h30 a 10h30 4ESO
REDON CLARAMONTE Miquel A. Dilluns, de 9h30 a 10h30 2ESO
RIGOL QUADRA Àlex Dimecres, de 12h a 13h 3ESO
SENRA PETIT Pau Dijous, de 13h a 14h 2ESO
SERRA MAYORAL Jordi Dimarts, de 9,30h a 10,30h 3ESO
SIMÓ MUÑOZ Queralt Dimecres, de 10h30 a 11h30 BAT
SOLER PALLEJA Neus Dilluns, de 12h a 13h 1ESO
SUÑÉ BONSFILLS Marita Divendres, de 9h30 a 10h30 1ESO
TORRES VILASECA Teresa Dimecres, de 10h30 a 11h30 2ESO
TOST BARGALLO M.Roca Dijous, de 10h30 a 11h30 3ESO
VALDÉS MARTINEZ Elisabet Dimecres, de 8h30 a 9h30 3ESO
VARGAS LAZARO LluÍs Dilluns, de 10h30 a 11h30 1ESO
VICENS VILLAR Antònia Dimarts, de 9h30 a 10h30 4ESO
VIDAL FERNÁNDEZ Maribel Dimarts, de 12h a 13h 2ESO