Horaris de tutoria

COGNOM  NOM HORA DE VISITA E. DOCENT
ÀLVAREZ MOGOLLON Maribel Dimarts de 13:00 a 14:00 3ESO
BADIA BATLLE Neus Dilluns de 12:00 a 13:00 BAT
BALFEGÓ GOMEZ Oriol Dilluns de 10:30 a 11:30 3ESO
BALLART CENTELLES Elisabet Dimarts de 12:00 a 13:00 1ESO
BARBANY ROURA Carmina Dilluns de 12:00 a 13:00 2ESO
CALABOZO MARTINEZ Maribel Dimarts de 9:30 a 10:30 3ESO
CALAFELL ARTESEROS Bea Dimarts de 10:30 a 11:30 1ESO
CANO BALMON Cristina Dimarts de 12:00 a 13:00 4ESO
CASTELLÓ CORTADA Carles Dilluns de 10:30 a 11:30 BAT
CASTILLO GRASA Pepa Dimecres de 8:30 a 9:30 1ESO
CERVERA RODRIGUEZ Ana Dimarts de 12:00 a 13:00 1ESO
DURAN BARRACHINA Eulàlia Dilluns de 12:00 a 13:00 4ESO
FERRER GRACIA Jordi Dimarts de 9:30 a 10:30 BAT
FERRER MESEGUER Marisa Dimarts de 9:30 a 10:30 3ESO
GABRIEL TOMAS Mar Dilluns de 12:00 a 13:00 1ESO
GARCIA HORCAJO M. Isabel Dilluns de 13:00 a 14:00 4ESO
GOMEZ VENTURA Ricard Dimarts de 9:30 a 10:30 BAT
GONZALEZ PEREZ Oscar Dilluns de 12:00 a 13:00 BAT
GROSCHE SIRAROLS Ester Dilluns de 9:30 a 10:30 3ESO
HERETER ALIAGA Xavier Dimarts de 9:30 a 10:30 BAT
JULIBERT GONZÁLEZ Alberto Dimarts de 12:00 a 13:00 2ESO
LOPEZ VICANCOS Alicia Dimarts de 9:30 a 10:30 1ESO
MARIN SANCHEZ Alberto Dimecres de 13:00 a 14:00 2ESO
MARTÍNEZ LOPEZ Jorge Dilluns de 10:30 a 11:30 BAT
MORA FIGUERA Anna Cristina Dimarts de 12:00 a 13:00 4ESO
MORALES LUCAS Alícia Dilluns de 9:30 a 10:30 BAT
MORELL ALSINA Carles Dimecres de 12:00 a 13:00 1ESO
MOSELLA SANZ Marta Dimarts de 12:00 a 13:00 4ESO
NÉCIGA VALDIVIA Edgar Dimarts de 9:30 a 10:30 4ESO
PASTOR BALLARIN Eva Dimarts de 10:30 a 11:30 3ESO
PEDROL GIMENEZ Jaime Dimarts de 12:00 a 13:00 1ESO
PEIRE MARI Sergi Dimecres de 9:30 a 10:30 BAT
PORTELLA LLUCH Roser Dilluns de 13:00 a 14:00 3ESO
REDON CLARAMONTE Miquel Àngel Dimecres de 12:00 a 13:00 1ESO
RIGOL QUADRA Àlex Dilluns de 13:00 a 14:00 4ESO
SERNA GONZÁLEZ Raquel Dilluns de 9:30 a 10:30 4ESO
SERRA MAYORAL Jordi Dilluns de 12:00 a 13:00 2ESO
SOLER PALLEJA Neus Dilluns de 10:30 a 11:30 2ESO
SUÑÉ BONSFILLS Marita Dimarts de 8:30 a 10:30 2ESO
TORRES VILASECA Teresa Dijous de 12:00 a 13:00 2ESO
TOST BARGALLO M.Roca Dimecres de 12:00 a 13:00 3ESO
VALDÉS MARTINEZ Elisabet Dimecres de 12:00 a 13:00 3ESO
VARGAS LAZARO Francesc LluÍs Dilluns de 10:30 a 11:30 2ESO
VICENS VILLAR Antònia Dilluns de 9:30 a 10:30 4ESO