Organigrama

EQUIP DIRECTIU
Direcció: Sandra Ubach Santamaria (direccio@elstresturons.cat)
Cap d’Estudis: Jonathan Polo Bonet (capdestudis@elstresturons.cat)
Coordinació Pedagògica: Juanjo Escámez Hernández (coordinacio@elstresturons.cat)
Secretària: Meritxell Grasa Bastida (secretari@elstresturons.cat)
COORDINACIONS
Coordinació 1r d’ESO: Víctor Vallejo (victor.vallejo@elstresturons.cat)
Coordinació 2n d’ESO: Marta Fernández (marta.fernandez@elstresturons.cat)
Coordinació 3r d’ESO:  Elisabet Safont (elisabet.safont@elstresturons.cat) 
Coordinació 4t d’ESO: Neus Teixidó (neus.teixido@elstresturons.cat) 
Coordinació Batxillerat: Neus Barris Tusquellas (neus.barris@elstresturons.cat)
Coordinació CFGM: 
TUTORIES
Tutoria 1r d’ESO A: Víctor Vallejo (victor.vallejo@elstresturons.cat)
Tutoria 1r d’ESO B: Íngrid Lorenzo (ingrid.lorenzo@elstresturons.cat)
Tutoria 1r d’ESO C: Cristina Casals (cristina.casals@elstresturons.cat)
Tutoria 1r d’ESO D: Ángel Martín 
Tutoria 2n d’ESO A: Marta Fernández (marta.fernandez@elstresturons.cat)
Tutoria 2n d’ESO B: Hermínia Cortés (herminia.cortes@elstresturons.cat)
Tutoria 2n d’ESO C: Maria José Ibáñez 
Tutoria 2n d’ESO D: Marta Bellot (marta.bellot@elstresturons.cat)
Tutoria 3r d’ESO A: Elisabet Safont (elisabet.safont@elstresturons.cat)
Tutoria 3r d’ESO B:  Estrella Vázquez (estrella.vazquez@elstresturons.cat)
Tutoria 3r d’ESO C: Aida Vega (aida.vega@elstresturons.cat)
Tutoria 3r d’ESO D: David Pallarolas (david.pallarolas@elstresturons.cat)
Tutoria 4t d’ESO A: Neus Teixidó (neus.teixido@elstresturons.cat)
Tutoria 4t d’ESO B: Maira Planells (maira.planells@elstresturons.cat) 
Tutoria 4t d’ESO C: Marisol Ortiz (marisol.ortiz@elstresturons.cat)
Tutoria 4t d’ESO D: Sílvia Vallhonesta (silvia.vallhonesta@elstresturons.cat)
Tutoria Aula Oberta: Cinta Curto (cinta.curto@elstresturons.cat)
Tutoria Aula d’acollida: Virginia Marrón (virginia.marron@elstresturons.cat)
Tutoria 1r de batxillerat F:  Sílvia Beltran (silvia.beltran@elstresturons.cat)
Tutoria 1r de batxillerat G: Pilar Oriol (pilar.oriol@elstresturons.cat)
Tutoria 2n de batxillerat F: Neus Barris (neus.barris@elstresturons.cat)
Tutoria 2n de batxillerat G: Juanma González (juanma.gonzalez@elstresturons.cat)
Tutoria CFGM GA1: 
Tutoria CFGM GA 2: 
Tutoria CFGM MEF 1: 
Tutoria PTT Vendes i Atenció al públic: Ester Vila
Tutoria PTT Fusteria: Maria Comet Batlle
PAS
Administració:  Àngels Jiménez i Encarna Retamero (secretaria@elstresturons.cat)
Consergeria: Sol Belmonte i Oscar Mora (consergeria@elstresturons.cat)

DEPARTAMENTS

Llengua catalana

  • Maria Artigues (maria.artigues@elstresturons.cat)
  • Marta Fernández (marta.fernandez@elstresturons.cat)
  • Virginia Marrón – Aula d’acollida (virginia.marron@elstresturons.cat)
  • Maira Planells (maira.planells@elstresturons.cat) 
  • Sílvia Vallhonesta (silvia.vallhonesta@elstresturons.cat)

Llengua castellana

  • Juanjo Escámez (juanjo.escamez@elstresturons.cat)
  • Juanma González (juanma.gonzalez@elstresturons.cat)
  • Lola Rodríguez (lola.rodriguez@elstresturons.cat)
  • Aida Vega (aida.vega@elstresturons.cat)

Llengües estrangeres

  • Hermínia Cortés (herminia.cortes@elstresturons.cat)
  • Cinta Curto (cinta.curto@elstresturons.cat)
  • Íngrid Lorenzo (ingrid.lorenzo@elstresturons.cat)
  • Anna Pujol (anna.pujol@elstresturons.cat)
  • Desirée Rodríguez
  • Laura Solano – Francès (laura.solano@elstresturons.cat)
  • Estrella Vázquez (estrella.vazquez@elstresturons.cat)

Ciències Socials

  • Núria Montané (nuria.montane@elstresturons.cat) – Francesc
  • Pilar Olea – Religió (pilar.olea@elstresturons.cat)
  • David Pallarolas (david.pallarolas@elstresturons.cat) – Greta Mustieles (greta.mustieles@elstresturons.cat)
  • Josep Pruna (josep.pruna@elstresturons.cat)
  • Víctor Vallejo (victor.vallejo@elstresturons.cat)

Ciències Naturals. Física i Química

  • Marta Bellot (marta.bellot@elstresturons.cat)
  • Toni Cabrera
  • Maite López (maite.lopez@elstresturons.cat) – Xavier Domènech (xavier.domenech@elstresturons.cat)

Ciències Naturals. Biologia i Geologia

  • Ángel Martín
  • Elisabet Safont (elisabet.safont@elstresturons.cat)
  • Neus Teixidó (neus.teixido@elstresturons.cat)
  • Pilar Robledo

Matemàtiques

  • Neus Barris (neus.barris@elstresturons.cat)
  • Sílvia Beltran (silvia.beltran@elstresturons.cat)
  • Héctor Garcia (hector.garcia@elstresturons.cat)
  • Meritxell Grasa (meritxell.grasa@elstresturons.cat)
  • Marisol Ortiz (marisol.ortiz@elstresturons.cat)
  • David Pascual (david.pascual@elstresturons.cat)
  • Joan Verdera (joan.verdera@elstresturons.cat)

Tecnologia

  • Isabel Alonso (isabel.alonso@elstresturons.cat)
  • Ana Carmona (ana.carmona@elstresturons.cat)
  • Albert Fandos (albert.fandos@elstresturons.cat)
  • Pere Novell (pere.novell@elstresturons.cat)

Música

  • Maria José Ibáñez (mariajose.ibanez@elstresturons.cat)
  • Sandra Ubach (sandra.ubach@elstresturons.cat)

Educació Visual i Plàstica

  • Montse Badia (montse.badia@elstresturons.cat)
  • Cristina Casals (cristina.casals@elstresturons.cat)
  • Neus Terradas

Educació Física

  • Inma Benedico (inma.benedico@elstresturons.cat)
  • Jonathan Polo (jonathan.polo@elstresturons.cat)
  • Aleix Castellsaguer (aleix.castellsaguer@elstresturons.cat)

Humanitats

  • Josep Maria Mir (josepmaria.mir@elstresturons.cat)
  • Pilar Oriol (pilar.oriol@elstresturons.cat)
  • Jordi Crespo

Orientació educativa

  • Lara Claus
  • Montse Guillén (montse.guillen@elstresturons.cat)
  • Rubén Ruiz (ruben.ruiz@elstresturons.cat)
  • Manel Jiménez (manel.jimenez@elstresturons.cat)
  • Raquel Merino

Educació Especial

  • Natàlia Piqué

Cicle Formatiu en Gestió Administrativa

  • David Filgaira (david.filgaira@elstresturons.cat)
  • Jabier Maguregi (jabier.maguregi@elstresturons.cat)
  • Carles Vendrell (carles.vendrell@elstresturons.cat)

Cicle Formatiu en Manteniment d’Estructures de Fusta i Mobiliari d’Embarcacions d’Esbarjo

  • Robert Blanch (robert.blanch@elstresturons.cat)
  • Sílvia Millanes (silvia.millanes@elstresturons.cat)
  • Carles Pelegay