______________________
Dijous 9 de juny – Aules EMVIC
JORNADA VERDA
Exàmens de seguiment d’instrument de tots els departaments
S’anul·len totes les classes, amb les següents excepcions:
- Es mantenen les classes de Sensibilització (P3, P4 i P5)
- Es mantenen les classes de llenguatge musical i grups de dimensions dins d’horari escolar (fins les 17h)
- Es mantenen les classes de l’aula d’adults
______________________
Dijous 9 de juny – 19 h – Aula 46
TALLER DE MÚSICA CONTEMPORÀNIA
A càrrec de l’oboista i performer Cèlia Tort, ex-alumna de l’EMVIC i artista resident del Clàssica Jove 2022
______________________
Dijous 9 de juny – 20 h – Sala 3 Joan Anglada
AUDICIÓ DE GUITARRA
Aula del professor Ramon Dordal
______________________
Divendres 10 de juny – de 16 a 20 h – Aula 20
CLASSE MAGISTRAL D’OBOÈ
A càrrec de l’oboista i performer Cèlia Tort, ex-alumna de l’EMVIC i artista resident del Clàssica Jove 2022
______________________
Divendres 10 de juny – 19.30 h – Aula 43
AUDICIÓ DE SAXO
Aula del professor Guillem Vernis
______________________
Divendres 10 de juny – 20 h – Sala 3 Joan Anglada
AUDICIÓ DE PIANO
Aula de la professora Alba Boada
______________________
Dissabte 11 de juny – 11 h – Sala 3 Joan Anglada
AUDICIÓ DE PIANO
Aula de la professora Coloma Bonnín
______________________
Diumenge 12 de juny – 18 h – Sala 2 Joaquim Maideu
PROJECTE BACHCELONA AKADEMIE
Concert del cors de cambra dirigits per Lluís Vilamajó i Ton Koopman – Cicle Clàssica Jove.
Preu alumnes EMVIC 5 euros.
Compra la teva entrada aquí.
______________________
Diumenge 12 de juny – 18 h – Ermita de San Francesc
CONCERT CORAL BRUSQUINA
La coral Brusquina és la coral convidada per coral de l’AMPA de l’escola Waldorf La Font.
______________________
Dilluns 13 de juny – 18 h – Sala 3 Joan Anglada
AUDICIÓ DE VIOLÍ
Aula del professor Tomàs González
______________________
Dilluns 13 de juny – 20 h – Sala 3 Joan Anglada
AUDICIÓ DE VIOLÍ
Aula de la professora Cati Reus
______________________
Dimarts 14 de juny – 18 h – Sala 3 Joan Anglada
AUDICIÓ DE TROMPA
Aula del professor Pau Valls
______________________
Dimarts 14 de juny – 19 i 20 h – Aula 20
AUDICIONS DE TROMBÓ
Aules dels professors Cassiel Anton i Paco Palasí
______________________
Dimarts 14 de juny – 19.15 i 20.15 h – Sala 3 Joan Anglada
AUDICIONS DE BATERIA
Aula del professor Pep Solà
______________________
Dimecres 15 de juny – 18 h – Sala 3 Joan Anglada
AUDICIÓ DE VIOLÍ
Aula del professor Humbert Rovira
______________________
Dimecres 15 de juny – 20 h – Aula 20
AUDICIÓ DE VIOLÍ
Aula del professor Quim Térmens
______________________
Dimecres 15 de juny – 20 h – Sala 3 Joan Anglada
AUDICIÓ DE FLAUTA TRAVESSERA
Aula de la professora Isabel Moreno
______________________
Comentaris recents