Organigrama

PATRONAT DE LA FUNDACIÓ L’ATLÀNTIDA
President Anna Erra
Vicepresident Susagna Roura
Secretari Àlvar Solà
Vocals Lluís Anglada, Jaume Ayats, Joaquim Badia, Joan Oller, Josep Saigí, Josep Salom, Pilar Soldevila,Víctor Sunyol, Josep Lluís García, Enriqueta Anglada.

DIRECCIÓ GENERAL DE LA FUNDACIÓ L’ATLÀNTIDA
i equip de coordinació Fundació L’Atlàntida i EMVIC
Directora general de la Fundació L’Atlàntida Montse Catllà Dot
Cap d’administració de la Fundació Núria Blasco
Directora de l’emvic Dolça Albert
Cap d’estudis de l’emvic Jordi Matas
Cap d’Activitats i Coordinadora Pedagògica  Pau Albert

CONSELL SOCIAL DE L’ESCOLA DE MÚSICA DE VIC
Antics directors  Sebastià Bardolet, Josep Baucells, Montse Catllà
Directora  Dolça Albert
Professors Gabriel Coll,  Marc Vernis
Mare representant del Consell Escolar Carme Blasco
President de l’AMPA Mercè Casals
President de l’Associació d’Antics Alumnes Mercè Voltas
Representants externs Lluís Solé, Albert Prat

CONSELL ESCOLAR
Directora
Dolça Albert 

Cap d’estudis
 Jordi Matas
Coordinadora pedagògica 
Pau Albert 

Secretaria Acadèmica Silvia Cervelló 

Sector Professors
 Natàlia Arroyo, Marc Vernis, Ramon Dordal, Anna Roca, Albert Bardolet i Glòria Comallonga.
Sector Alumnes
 Bernat Ibáñez, Elena González, Arnau Jiménez
Sector Pares i Mares Anna Vila Amblàs, Laia Bas, Maira Bonjorn Pons.
Representant de l’AMPA Elena Euras
Representant del PAS Núria Serrat

EQUIP DIRECTIU
Director Dolça Albert
Cap d’estudis Jordi Matas
Coordinadora pedagògica Pau Albert

CAPS DE DEPARTAMENT
Aules Associades
Activitats Pau Albert
Llenguatge i Harmonia Sebastià Bardolet
Corda Núria Ayats
Guitarra Fran Gamallo
Moderna Joan Godayol
Piano Coloma Bonnin
Vent Oriol Codina

COORDINADORS
Orquestres de Corda, Cati Reus
Vent Metall i Grups de Vent Oriol Codina
Música de Cambra Gabriel Coll
Aula d’Adults Àngels Vila
Aula de Música Tradicional
Sensibilització Musical Eli Pujol
Aula Associada d’Arbúcies Rosa Badenas
Aula Associada de Calldetenes Guillem Vernis
Aula Associada de Folgueroles Ana Carro
Aula Associada de St Hilari Sacalm RosaBadenas
Aula Assoc. de St Julià de Vilatorta Enric Puigdesens
Aula Associada de Viladrau Marta Guilaniu
EM Associada de Tona

COMITÈ D’EMPRESA
President Tomàs González
Secretària Alba Boada
Vocal Jordi Macaya

PERSONAL D’ADMINISTRACIÓ
Núria Blasco administració
Helena Bosch secretaria
Núria Serrat recepció
Leo Somma recepció
Arnau Casadevall recepció
Santi Cañari recepció

JUNTA DE L’AMPA
Presidenta Elena Euras
Vicepresidenta Isabel Valls
Secretari Rubèn Aceves
Tresorer Anna Puigoriol
Vocals Marta Agraz, Eva Montmany, Judit Santanach, Sandra Simó, Mercè Casals

JUNTA DE L’ASSOCIACIÓ D’ANTICS ALUMNES
President Mercè Voltas
Secretària Assumpta Casals
Tresorer Miquel Sala
Vocal Montse Catllà, Sebastià Bardolet, Marina Amargant