Equip humà (curs 2020-2021)

DoEquip directiu

  • Direcció: Ariadna Daura Lujan
  • Cap d’estudis: Maria José Gómez Moreno
  • Secretaria: Toni Zanón Ferrús
  • Coordinació pedagògica: Mireia Estrada Rodrigo
  • Coordinacions d’ESO:
  • 1r d’ESO: Cristina Armario
  • 2n d’ESO: Ana Gutiérrez
  • 3r d’ESO: Raquel Hernández
  • 4t d’ESO: Martín Rodríguez
  • Coordinació de Batxillerat: Ana Ma Anglada
  • Coordinació de pràctiques del Màster d’Educació: Laura Mora
  • Farmaciola: Àngels Piqué
  • Informàtica: José Luis Martínez
  • Google Classroom: Núria Masclans
  • Moodle del centre: Vanessa Atencia
  • Pàgina web i Instagram: Vicky Santolaria
  • Comissió de biblioteca: María José Jiménez i Laura Mora
  • Riscos laborals: Javier Aragón
  • Mediació: Núria Coma i Núria Gelabert
  • Auxiliar de conversa: Katherine Pittman

Caps de departament:

  • Català: Núria Gelabert
  • Castellà: Carmen Murillo
  • Matemàtiques: Ernesto Guerola
  • Ciències socials: Jordi Céspedes
  • Ciències naturals: Juanma Sánchez
  • Llengües estrangeres: María José Jiménez
  • Física i Química: Ana Gutiérrez
  • Visual i Plàstica: Martín Rodríguez
  • Música: Núria Canals
  • Tecnologia: Mateo García
  • Educació Física: Albert Pérez
  • Clàssiques: Jesús Llop
  • Orientació: Núria Coma
  • Religió: María José García

EAP: Mercè Feliu

Personal no docent:

  • Administració: Paqui Muriel i Vicky Sans
  • Consergeria: Pedro Donoso i Xavi Martínez
  • Personal de neteja: M. Carmen Muñoz, Inma Pérez, Maribel Sanchón
  • Personal de manteniment: Francesc Millàs
  • Educadora d’Educació Especial (SIEI): Mari Carmen Acosta

 

Tutories:

Cal concertar entrevista prèviament trucant al centre o deixant nota a consergeria (entre parèntesi les hores de visita dels tutors).

PRIMER D’ESO

E11: Ana Montero

E12: Virginia Sánchez

E13: Belén Iglesias

E14: Dani Perals

E15: Ana Awad

E16: Xavier Escanez

E17: Gemma Nadal

E18 (SIEI): Gemma Nadal

SEGON D’ESO

E21: María Giménez

E22: Jorge López

E23: Marisa Yuste

E24: Núria Canals

E25: Diana Méntrida

E26: Marta Milà

E27: Javier Aragón

E-28 (SIEI): Núria Canals

TERCER D’ESO

E31: Juanma Sánchez

E32: Núria Masclans

E33: Àngels Suárez

E34: Àlex Barragán

E35: Pep Badia

E36: Helena Beleta

E37: Àngels Piqué

QUART D’ESO

E41: Laila Oulad-Larbi

E42: David Padrón

E43: Cary Sabiote

E44: Victòria Moreno

E45: Eugènia Alcañiz

E46: Guillermo Rojo

E47: Álvaro Martínez

BATXILLERAT

B51: Alicia Salisa

B52: Óscar Sevillano

B53: Dèlia Ribas

B54: Laura Mora

B61: Laia Figueras

B62: Ana Anglada

 

 

Aula d’acollida: Dolors Tohà

 

Atenció: per conéixer el nom de tot el professorat que forma part del nostre centre educatiu, consulteu l’apartat “Departaments didàctics”.