Equip directiu
- Direcció: Ariadna Daura Lujan
- Cap d’estudis: Natalia Orte Castillo
- Secretaria: Toni Zanón Ferrús
- Coordinació pedagògica: Cristina Armario Jurado
- Coordinacions d’ESO:
- 1r d’ESO: Ana Montero Sánchez
- 2n d’ESO: María José Jiménez Reina
- 3r d’ESO: Raquel Hernández Fernández
- 4t d’ESO: Ely Estadella Marigo
- Coordinació de Batxillerat: Belén Iglesias Martínez
- Coordinació Digital: Mateo García Bejarano
- Coordinació centre formador d’alumnat en pràctiques del Màster de Secundària: Álvaro Martínez Martín
- Coordinació de coeducació: Guillermo Rojo Dommering
- Informàtica: Toni Belenguer Salmerón
- Pàgina web i Instagram: Vicky Santolaria Malo
- Google Classroom: Núria Masclans Manén
- Riscos laborals: Álvaro Martínez Martín
- Farmaciola: Óscar Sevillano Peinado
- Mediació: Ernesto Guerola Adell
Caps d’àmbit
ÀMBIT CIENTIFICOTECNOLÒGIC: Juanma Sánchez Salado
● Tecnologia: Toni Belenguer Salmerón
● Física i Química: Miguel Jiménez Amaya
● Ciències Naturals: Juanma Sánchez Salado
ÀMBIT LINGÜÍSTIC: Álvaro Martínez Martín
● Català: Victòria Moreno Vicente
● Orientació: Anna Llop Del Campo
● Castellà: Álvaro Martínez Martín
ÀMBIT LLENGÜES ESTRANGERES: Ana Awad-Ratib Navarro
ÀMBIT ARTÍSTIC: Martín Rodríguez Varela
● Música: Maria Martí Aguilera
● Dibuix: Martín Rodríguez Varela
ÀMBIT EDUCACIÓ FÍSICA: Oriol Masip Montserrat
ÀMBIT SOCIAL: Jordi Céspedes Muñoz
ÀMBIT MATEMÀTIC: Ricardo Ballester Simó
EAP: Mercè Feliu Monterde i Beatriz Ruiz Caparrós
Personal no docent:
- Administració: Vicky Sans Hernández i Xavi Martínez Frías
- Consergeria: Pedro Donoso Zazo i Montse Checa Martín
- Personal de neteja: M. Carmen Muñoz Cáceres, Inma Pérez Luque, Maribel Sanchón Ramos, Rosa Pérez Luque, Samira Amassnaou, Daoudia
- Personal de manteniment: Francesc Millàs
- Educadora d’Educació Especial (SIEI): Mari Carmen Acosta
Tutories:
Cal concertar entrevista prèviament trucant al centre o deixant nota a consergeria (entre parèntesi les hores de visita dels tutors).
PRIMER D’ESO
E11: Xavi Escánez (dijous de 11.45h a 12.45h)
E12: Fanny Rusinés (dimecres de 11.45h a 12.45h)
E13: Dani Perals (dilluns de 11.45h a 12.45h)
E14: Raquel Castilla (dimecres de 10.15h a 11.15h)
E15: Jèssica Rimblas // Marina Batallé // Arnau Rulló (dimecres de 11.45h a 12.45h)
E16: Vanessa Atencia (dilluns de 10.15h a 11.15h)
E17: Anna Bendicho (dimarts de 12.45h a 13.45h)
E-18 (SIEI): Anna Bendicho i Núria Mimbrero (dimecres de 12.45h a 13.45h)
SEGON D’ESO
E21: Irene González (dilluns de 12.45h a 13.45h)
E22: Eva Baza (dijous de 12.45h a 13.45h)
E23: Jorge López (divendres de 11.45h a 12.45h)
E24: Laura Muíños (dijous de 10.15h a 11.15h)
E25: Ernesto Guerola (divendres de 11.45h a 12.45h)
E26: Pep Badia (dijous de 10.15h a 11.15h)
E27: María Martí (dijous de 12.45h a 13.45h)
TERCER D’ESO
E31: Àlex Martín (dijous de 12.45h a 13.45h)
E32: Helena Beleta (dijous de 12.45h a 13.45h)
E33: Marisa Yuste (dijous de 11.45h a 12.45h)
E34: José Martos (dimarts de 11.45h a 12.45h)
E35: Núria Masclans (dimarts de 09.15h a 10.15h)
E36: Mireia Murillo (dimarts de 11.45h a 12.45h)
E37: Gemma Nadal (divendres de 10.15h a 11.15h)
QUART D’ESO
E41: Nieves Garrido (dimarts de 10.15h a 11.15h)
E42: David Padrón (dimarts de 10.15h a 11.15h)
E43: Cari Sabiote // Esteve Mulero (dilluns de 12.45h a 13.45h)
E44: María José Giménez // Júlia Suau (divendres de 09.15h a 10.15h)
E45: Guillermo Rojo (dimarts de 09.15h a 10.15h)
E46: Núria Túnica (dimarts de 11.45h a 12.45h)
E-47 (SIEI): Núria Túnica i Núria Mimbrero (dimecres de 12.45h a 13.45h)
BATXILLERAT
B51: Olga Ruiz (divendres de 10.15h a 11.15h)
B52: Raquel Boix (dijous de 11.45h a 12.45h)
B53: Carme Doñate (dimarts de 11.45h a 12.45h)
B61: Claudia Gálvez (dilluns de 10.15h a 11.15h)
B62: Ona Ramos (dijous de 11.45h a 12.45h)
Aula d’acollida: Dolors Tohà // Susana Beltrán (dijous de 11.45h a 12.45h)
Atenció: per conèixer el nom de tot el professorat que forma part del nostre centre educatiu, consulteu l’apartat “Departaments didàctics”.