Equip docent

Educació Infantil
P3 Meritxell Mas meritxellmas@escolasantjoan.cat
P4A Elisa Soler elisasoler@escolasantjoan.cat
P4B Neus Mas neusmas@escolasantjoan.cat
P5A Carili Ramos
Marta Fígols
cariliramos@escolasantjoan.cat
martafigols@escolasantjoan.cat
P5B Rosmarí Perarnau
Vicky Garcín
rosmari@escolasantjoan.cat
vickygarcin@escolasantjoan.cat

Educació Primària
1rA Míriam Calsina miriamcalsina@escolasantjoan.cat
1rB MªÀngels Fiérrez angelsfierrez@escolasantjoan.cat
2nA Eva Prat evaprat@escolasantjoan.cat
2nB Àngels Ramos angelsramos@escolasantjoan.cat
3rA Imma Borellas immaborrellas@escolasantjoan.cat
3rB Sandra Casas sandracasas@escolasantjoan.cat
4tA Jordina Farràs jordinafarras@escolasantjoan.cat
4tB Elena Bujan elenabujan@escolasantjoan.cat
5èA Mercè Calonge merce@escolasantjoan.cat
5èB Sílvia Casas silviacasas@escolasantjoan.cat
6èA Josep Mª Parera jparera@escolasantjoan.cat
6èB Roser Lojo roserlojo@escolasantjoan.cat
Especialitats i suports
Mestra suport infantil Fina Orriols finaorriols@escolasantjoan.cat
Mestra suport infantil Alba Parramon albaparramon@escolasantjoan.cat
Mestra suport cicle inicial Pilar Ortiz pilarortiz@escolasantjoan.cat
Mestre suport cicle superior Jordi Plans jordiplans@escolasantjoan.cat
Especialista de música Edi González edigonzalez@escolasantjoan.cat
Especialista de música i suport a CI Helena Muñoz helenamunoz@escolasantjoan.cat
Especialista d’educació física Moisès Soriano moisessoriano@escolasantjoan.cat
Especialista d’educació física a CS Josep Mª Parera jparera@escolasantjoan.cat
Especialista d’anglès a EI i 1r  Alba Serra albaserra@escolasantjoan.cat
Especialista d’anglès a 2n Eva Prat evaprat@escolasantjoan.cat
Especialista d’anglès a 3r i suport a CM Mònica Corominas monicacorominas@escolasantjoan.cat
Especialista d’anglès a 4t i 6è Dani Martín danimartin@escolasantjoan.cat
Especialista d’anglès a 5è Mercè Calonge merce@escolasantjoan.cat
Especialista Aula d’Acollida Judit Yuste judityuste@escolasantjoan.cat
Especialista d’Educació Especial Imma Fornell immafornell@escolasantjoan.cat
Especialista d’Educació Especial Sheila Moreno sheilamoreno@escolasantjoan.cat
Mestra d’Audició i Llenguatge Sílvia Montenegro silviamontenegro@escolasantjoan.cat
Religió Catòlica Meie Cristià meritxellcristia@escolasantjoan.cat
Equip directiu
Director Ramon Gassó rgasso@escolasantjoan.cat
Cap d’Estudis Edi González edigonzalez@escolasantjoan.cat
Secretaria Imma Fornell immafornell@escolasantjoan.cat
Coordinacions
Coordinadora Infantil  Meritxell Mas meritxellmas@escolasantjoan.cat
Coordinadora C. Inicial  Moisès Soriano moisessoriano@escolasantjoan.cat
Coordinadora C. Mitjà  Mònica Corominas monicacorominas@escolasantjoan.cat
Coordinador C. Superior  Jordi Plans jordiplans@escolasantjoan.cat
Coordinadora Riscos  Helena Muñoz helenamunoz@escolasantjoan.cat
Coordinadora TAC  Míriam Calsina miriamcalsina@escolasantjoan.cat
Coordinadora LIC  Sílvia Montenegro silviamontenegro@escolasantjoan.cat
Coordinador PCEE  Moisès Soriano moisessoriano@escolasantjoan.cat
Personal no docent
Adminsitrativa Montse Gonfaus montsegonfaus@escolasantjoan.cat
Conserge  Augusto Lebourgeois