Equip docent

Educació Infantil
P3 Isis Lozano isislozano@escolasantjoan.cat
P4 Neus Mas neusmas@escolasantjoan.cat
P5A Elisa Soler elisasoler@escolasantjoan.cat
P5B Rosmarí Perarnau rosmari@escolasantjoan.cat

Educació Primària
1rA Àngels Ramos angelsramos@escolasantjoan.cat
1rB Eva Prat evaprat@escolasantjoan.cat
2nA Míriam Calsina miriamcalsina@escolasantjoan.cat
2nB MªÀngels Fiérrez angelsfierrez@escolasantjoan.cat
3rA Jordina Farràs jordinafarras@escolasantjoan.cat
3rB Eva Sala evasala@escolasantjoan.cat
4tA Imma Borrellas immaborrellas@escolasantjoan.cat
4tB Raquel Prat raquelprat@escolasantjoan.cat
4tB Judit Olm juditolm@escolasantjoan.cat
5èA Josep Mª Parera jparera@escolasantjoan.cat
5èA Verònica Raja veronicaraja@escolasantjoan.cat
5èB Roser Lojo roserlojo@escolasantjoan.cat
5èB Eric Escánez ericescanez@escolasantjoan.cat
6èA Marta Arcarons martaarcarons@escolasantjoan.cat
6èB Cristian Pérez cristianperez@escolasantjoan.cat
Especialitats i suports
Mestra suport infantil P3 i P4 Laura Salada laurasalada@escolasantjoan.cat
Mestra suport infantil P5 Aïda Vila aidavila@escolasantjoan.cat
Mestre suport cicle inicial David Jorge davidjorge@escolasantjoan.cat
Mestre suport cicle superior Jordi Plans jordiplans@escolasantjoan.cat
Especialista de música EI i CI Edi González edigonzalez@escolasantjoan.cat
Especialista de música CM i CS Helena Muñoz helenamunoz@escolasantjoan.cat
Especialista de música CM i CS David Pardo davidpardo@escolasantjoan.cat
Especialista d’educació física Moisès Soriano moisessoriano@escolasantjoan.cat
Especialista d’educació física a 5è Josep Mª Parera jparera@escolasantjoan.cat
Especialista d’anglès a EI, 2n i 3r Laura Aymerich lauraaymerich@escolasantjoan.cat
Especialista d’anglès a 1r Eva Prat evaprat@escolasantjoan.cat
Especialista d’anglès i suport a CM Mònica Corominas monicacorominas@escolasantjoan.cat
Especialista d’anglès a 4t i 5è Vanessa Pujol vanessapujol@escolasantjoan.cat
Especialista d’anglès a 4t i 5è Jessica Sánchez jessicasanchez@escolasantjoan.cat
Especialista d’anglès a 6è Marta Arcarons martaarcarons@escolasantjoan.cat
Especialista Aula d’Acollida i Ed. Especial Judit Yuste judityuste@escolasantjoan.cat
Especialista d’Educació Especial Imma Fornell immafornell@escolasantjoan.cat
Mestra d’Audició i Llenguatge Sílvia Montenegro silviamontenegro@escolasantjoan.cat
Religió Catòlica Meie Cristià meritxellcristia@escolasantjoan.cat
Equip directiu
Directora Mònica Corominas monicacorominas@escolasantjoan.cat
Cap d’Estudis Edi González edigonzalez@escolasantjoan.cat
Secretària Imma Fornell immafornell@escolasantjoan.cat
Coordinacions
Coordinadora Infantil Sílvia Montenegro silviamontenegro@escolasantjoan.cat
Coordinadora C. Inicial Àngels Ramos angelsramos@escolasantjoan.cat
Coordinadora C. Mitjà Judit Yuste judityuste@escolasantjoan.cat
Coordinador C. Superior Jordi Plans jordiplans@escolasantjoan.cat
Coordinador Riscos Lab. David Pardo davidpardo@escolasantjoan.cat
Coordinadora TAC Míriam Calsina miriamcalsina@escolasantjoan.cat
Coordinadora Biblioteca MªÀngels Fiérrez angelsfierrez@escolasantjoan.cat
Coordinadora LIC Judit Yuste judityuste@escolasantjoan.cat
Coordinador PCEE Moisès Soriano moisessoriano@escolasantjoan.cat
Personal no docent
TEI (Tècnica Ed. Infantil) Concep Calderé concepcaldere@escolasantjoan.cat
Administrativa Montse Gonfaus montsegonfaus@escolasantjoan.cat
Conserge  Augusto Lebourgeois