Equip docent

 Educació Infantil
P3 Rosmarí Perarnau López rosmari@escolasantjoan.cat
P4 i P5 A Neus Mas Canal neusmas@escolasantjoan.cat
P4 i P5 B Laura Salada Potrony laurasalada@escolasantjoan.cat
Elisabet Colell Carreras elisabetcolell@escolasantjoan.cat
P4 i P5 C Elisa Soler Pons elisasoler@escolasantjoan.cat
Educació Primària
1rA Míriam Calsina Gaspar miriamcalsina@escolasantjoan.cat
1rB Mª Àngels Fiérrez Bernardo angelsfierrez@escolasantjoan.cat
2nA Àngels Ramos Moya angelsramos@escolasantjoan.cat
2nB Eva Prat Barniol evaprat@escolasantjoan.cat
3rA Imma Borrellas Periel immaborrellas@escolasantjoan.cat
Juan Moral Pérez juanmoral@escolasantjoan.cat
3rB Raquel Prat Barniol raquelprat@escolasantjoan.cat
4tA Jordina Farràs Ribó jordinafarras@escolasantjoan.cat
4tB Mosiès Soriano Pérez moisessoriano@escolasantjoan.cat
4tC Fran Pujalte Cantó franpujalte@escolasantjoan.cat
5èA Judit Boixader Güell juditboixader@escolasantjoan.cat
5èB Lluís Pons García lluispons@escolasantjoan.cat
6èA Josep Mª Parera Duarri jparera@escolasantjoan.cat
Sara Caellas Ribera saracaellas@escolasantjoan.cat
6èB Roser Lojo Piñeiro roserlojo@escolasantjoan.cat
Carme Espinosa Canal carmeespinosa@escolasantjoan.cat
6èC Xavi Gaona Palau xavigaona@escolasantjoan.cat
Especialitats i suports
Especialista de música Edi González Liebana edigonzalez@escolasantjoan.cat
Especialista d’anglès a EI, 1r i 3r Laura Aymerich Badia lauraaymerich@escolasantjoan.cat
Especialista d’anglès a 2n Eva Prat Barniol evaprat@escolasantjoan.cat
Especialista d’anglès Vanessa Pujol Padullés vanessapujol@escolasantjoan.cat
Especialista d’anglès Mònica Corominas Camprubí monicacorominas@escolasantjoan.cat
Especialista d’audició i llenguatge EI i especialista Educació física CM Judit Yuste Cabra judityuste@escolasantjoan.cat
Especialista d’educació especial i educació física CI Eva Sala López evasala@escolasantjoan.cat
Especialista d’educació especial CM i CS Imma Fornell Costa immafornell@escolasantjoan.cat
Especialista d’educació física CM Moisès Soriano Pérez moisessoriano@escolasantjoan.cat
Especialista d’educació física CS Josep Mª Parera Duarri jparera@escolasantjoan.cat
Mestre suport CS Jordi Plans Prat jordiplans@escolasantjoan.cat
Especialista Aula d’Acollida Arantza Rey Marín arantzarey@escolasantjoan.cat
Religió Catòlica i especialista l’educació física CI Meie Cristià Ibran meritxellcristia@escolasantjoan.cat
Equip directiu
Directora Mònica Corominas Camprubí monicacorominas@escolasantjoan.cat
Cap d’Estudis Judit Yuste Cabra judityuste@escolasantjoan.cat
Secretària Eva Sala López evasala@escolasantjoan.cat
Coordinacions
Coordinadora Infantil Rosmarí Perarnau López rosmari@escolasantjoan.cat
Coordinadora C. Inicial Edi González Liebana edigonzalez@escolasantjoan.cat
Coordinadora C. Mitjà Imma Fornell Costa immafornell@escolasantjoan.cat
Coordinador C. Superior Jordi Plans Prat jordiplans@escolasantjoan.cat
Coordinador Riscos Lab. Raquel Prat Barniol raquelprat@escolasantjoan.cat
Coordinadora TAC Vanessa Pujol Padullés vanessapujol@escolasantjoan.cat
Coordinadora Biblioteca Mª Àngels Fiérrez Bernardo angelsfierrez@escolasantjoan.cat
Coordinadora LIC Arantza Rey Marín arantzarey@escolasantjoan.cat
Coordinador PCEE Moisès Soriano Pérez moisessoriano@escolasantjoan.cat
Personal no docent
TEI (Tècnica Ed. Infantil) Concep Calderé Comaposada concepcaldere@escolasantjoan.cat
Administrativa Ana Suárez Domínguez anasuarez@escolasantjoan.cat
Conserge Augusto Lebourgeois