Butlletins 3a Avaluació i Final del curs 19/20

Benvolgudes famílies,

En primer lloc, desitgem que tothom estigui bé malgrat el difícils moments que estem vivint tots plegats però estem segurs que totes i tos units guanyarem aquesta batalla contra el virus.

En segon lloc, us comuniquem que al llarg de demà, 16 de juny, tindrem disponibles els butlletins corresponents al tercer trimestre i l’avaluació Final dels cursos d’ESO i el dia 19 de juny per a 1r de Batxillerat. Els tutors del CFGM IME informaran i lliuraran personalment de manera telemàtica a l’alumnat del cicle formatiu aquests butlletins.

De manera excepcional degut a aquesta situació  provocada per la COVID-19 els tutors i tutores de l’ESO, Cicles Formatius i Batxillerat enviaran aquests butlletins per correu electrònic corporatiu de l’alumnat (@institutsolderiu.cat) o, també,  pel mitjà que acordin, a les famílies que ho demanin per correu electrònic al corresponent tutor o tutora.

A més, us informem que els informes de la tercera avaluació també estaran disponibles per tot l’alumnat d’ESO a partir de demà i per l’alumnat de 1r de Batxillerat  a partir de divendres al portal iEduca (recordem que no es pot consultar a l’aplicació iEducaTokapp sols a la pàgina web de iEduca).

A continuació us deixem els correus corporatius de les tutores i tutors:

Curs Tutora/Tutor Correu corporatiu
1rESO A

Sra. Marina Martínez

mmartinez@institutsolderiu.cat

1r ESO B

Sra. Belén Martí

mmarti@institutsolderiu.cat

1r ESO C

Sra. Esther Santos

esantos@institutsolderiu.cat

2n ESO A

Sra. Núria Gil

ngil@institutsolderiu.cat

2n ESO B

Sr. Isidre Muñoz

imunoz@institutsolderiu.cat

2n ESO C

Sra. Anna Sanz

asanz@institutsolderiu.cat

3r ESO A

Sra. Àngels Ferreres

aferreres@institutsolderiu.cat

3r ESO B

Sr. Joaquim Garcia

jgarcia@institutsolderiu.cat

3r ESO C

Sra. Lidón Puchol

lpuchol@institutsolderiu.cat
4t ESO A

Sr. Lluís Agudo

jagudo@institutsolderiu.cat
4t ESO B

Sr. Manel Martí

jmarti@institutsolderiu.cat
4t ESO C

Sra. Cristina González

cgonzalez@institutsolderiu.cat
1r CFGM

Sr. Claudi Pallarès

cpallares@institutsolderiu.cat
2n CFGM

Sr. Julià Bonfill

jbonfill@institutsolderiu.cat
1r BATX

Sra. Maria Serral

mserral@institutsolderiu.cat
2n BATX

Sr. Tomàs Camacho

tcamacho@institutsolderiu.cat

 

Atentament,

Equip Directiu de l’INS Sòl-de-Riu d’Alcanar

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

XHTML: Trieu una d'aquestes etiquetes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>