Organigrama

Centre

  • Bustia General: e3003732@xtec.cat
  • Directora: Àngels Adern
  • Cap d’Estudis: Juan Carlos Elijas
  • Coordinadora Pedagògica: Mar López
  • Secretari: Rafael Larrañaga

ESO Tutors

  • Tutora1r ESO A: Sara Pedret
  • Tutora 1r ESO B: Angustias Pérez
  • Tutora 1r ESO C: Mònica Caballero
  • Tutor 2n ESO A: Joan Carles Ferré
  • Tutor 2n ESO B: Ximo Arnau
  • Tutora 2n ESO C: Marta Oller
  • Tutora PIM (1r/2n): Mª Jesús Ayuso
  • Educadora USEE PAE: Mary Carmen Leiva
  • Tutor 3r ESO A: Carlos Jerez
  • Tutora 3r ESO B: Conchi Vaz
  • Tutora 3r ESO C: Eva Cortés
  • Tutor 4t ESO A: Jaume Giménez
  • Tutora 4t ESO B: Elisenda Hernández
  • Tutora 4t ESO C: Begoña Periáñez
  • Tutora Projecte (3r/4t): Mª Dolors Alet
  • Tutora Aula d’acollida: Antoaneta Ivanova

 

  • Coordinació 1r/2n ESO: Patrícia Rueda
  • Coordinació 3r/4t ESO: Joana Angós

BATXILLERAT

  • Tutor 1r Batxillerat A: Eduard Figueras
  • Tutora 1r Batxillerat B: Maite Blay
  • Tutora 1r Batxillerat C: Pilar Izquierdo
  • Tutora 1r Batxillerat D: Ana Palomares
  • Tutora 2n Batxillerat A: Rosa Bara
  • Tutora 2n Batxillerat B: Rosanna Gavaldà
  • Tutor 2n Batxillerat C: Magí Aloguín
  • Coordinació Batxillerat: Miquel Albadalejo

DEPARTAMENTS

  • Cap de departament de Matemàtiques: Ramon Masip
  • Cap de departament de Llengua i Literatura Castellana: Mª José Jarillo
  • Cap de departament de Llengua i Literatura Catalana: Isidora Basílio
  • Cap de departament de Llengües Estrangeres: Conxita Badia
  • Cap de departament d’Història i Geografia: Antònia Mª Lucena
  • Cap del seminari de Clàssiques: Esteve Bou
  • Cap de departament de Física i Química: Teresa Fortuny
  • Cap del seminari de Biologia i Geologia: Delfi Bello
  • Cap de departament de Tecnologia: Luis González
  • Cap de departament Artísitic: Carme Domingo
  • Cap de departament d’Educació Física: Montse Díaz
  • Cap de departament d’Orientació: Lourdes Pérez

ALTRES CONTACTES:

  • Coordinació Estada a l’Empresa: Teresa Perelló
  • Coordinadora d’Activitats Extraescolars: Montse Díaz
  • Coordinació de Riscos laborals: Àngel Muñoz
  • Coordinació Informàtica i TAC: Ricard Valero
  • Coordinadora iEduca i Xarxes Socials: Montse Grau
  • Conserge: Juco Vendrell
  • Conserge: Nati Pérez