Organigrama

PROFESSORAT

 Equip directiu 2020-21

Directora

Cap d’estudis

Coordinadora pedagògica

Secretari

TERESA PARDO (tpardo@instorrentdelsalous.cat) – Clica aquí per conèixer el perfil i trajectòria professional

NÚRIA BACARDIT (nbacardit@instorrentdelsalous.cat) – Clica aquí per conèixer el perfil i trajectòria professiona

JÚLIA LUCAS (jlucas@instorrentdelsalous.cat) – Clica aquí per conèixer el perfil i trajectòria professional

FRAN MUÑOZ (fmunoz@instorrentdelsalous.cat) – Clica aquí per conèixer el perfil i trajectòria professional

Departaments Curs 2020-21
Llengua Catalana i Literatura HERNÁNDEZ  ESTER (CAP DEPARTAMENT CATALÀ/CASTELLÀ/SOCIALS)

BAYOT OLIVA, MARTA (TUTORA 4B)

CARRILLO SÁNCHEZ, ENCARNA (TUTORA 1C)

HOMS CORBERA, BERTA (COORDINADORA LIC)

NARVÁEZ, VERÓNICA (AULA ACOLLIDA)

NAVAS MARTÍNEZ, CARME (CAP EQUIP 2n ESO)

RUIZ DANIEL

Llengua Castellana i Literatura CUEVA, INÉS (TUTORA 3F)

HERNÁNDEZ MARTÍN, VÍCTOR (TUTOR 2 BAT SOCIAL)

POZANCO HIDALGO, ANGEL (TUTOR 2B)

RUIZ JIMÉNEZ, ROSER (TUTORA 4A I SERVEI COMUNITARI)

ZURRÓN ALONSO, REYES (TUTORA 1D)

Ciències Socials

 

 

 

 

 

Filosofia

BASSEGODA CLOS, ARCADI (TUTOR 1A)BEA, IGNASI

CASAS MOLIST,  MARTA (TUTORA 4E)

GONZÁLEZ PELÁEZ MARINA (TUTORA 4C)

ROVIRA MUNELL, JORDI

VIDAL, JORDI

VARGAS DANIEL (TUTOR 1r BAT CT)

Matemàtiques i Economia GARZÓN BAEZA, JOSE ALFREDO (CAP DEPARTAMENT)

GRACIA TRIVIÑO MIRIAM (TUTORA 3E)

LLADÓ CONTIJOCH, MARIA

LUCAS URIBE JÚLIA (COORDINADORA PEDAGÒGICA)

MUÑOZ, FRANCISCO (SECRETARI)

SABATÉ CEQUIER ANNA (TUTORA 2F)

SALVADOR  BARJUAN ANNA (TUTORA 4D)

RAMÍREZ SEGURA CRISTINA (COORDINADORA DIGITAL)

 

Tecnologia GÓMEZ GARCÍA, GLÒRIA  (CAP DEPARTAMENT I COORDINADORA RISCOS LABORALS)

CRESPO SALAZAR, RAQUEL (CAP EQUIP 3r ESO)

GIL, JOAN (COORDINADOR WEB I XARXES SOCIALS)

GIORDIANO, MIREIA

PARRAL, LAIZ

TORRAS ORTIZ, RUBÉN

Ciències de la Naturalesa

(FIS I QUIM)

Ciències de la Naturalesa

(BIO I GEO)

SÁNCHEZ MOLINA , ANABEL (CAP DEPARTAMENT CIÈNCIES I LLENGÜES ESTRANGERES)

ALBERT SERGI 

CANTOS GUASCH, TERESA (CAP EQUP BATXILLERAT)

GARCÍA, SONIA (TUTORA 2C)

MARTÍ, IGNASI (TUTOR 3B)

MUNTEANU, ANDREEA (TUTORA 3C)

PARDO SAEZ, TERESA (DIRECTORA)

PÉREZ ARMA,  ROCÍO (TUTORA 1B)

Llengües Estrangeres (ANGLÈS)

 

 

 

Llengües Estrangeres (ALEMANY)

Llengües Estrangeres (FRANCÈS)

BACARDIT BERTRAN, Núria (CAP D’ESTUDIS)

BELTRÁN, MELÀNIA (TUTORA 2n BAT CT)

GARCÍA JARA, MARI CARMEN (TUTORA 2E)

LLONGUERAS, IMMA

LLORENS, CARLOS (TUTOR 3D)

MALONDA MENA,  ANNA (CAP EQUIP 4t ESO, COORD. ACT. ESCOLARS)

COLOMINA  ARANDA, ANA (TUTORA 3A)

CZERWINSKI VALÉRIE (AUXILIAR DE CONVERSA FRANCÈS)

 

VIP

 

 

 

EF

 

 

MÚSICA

 

LÓPEZ CAPARRÓS, LÍDIA  (CAP DEPARTAMENT)

BELDA ESPINAR, NÚRIA (CAP EQUIP 1r ESO i COORD. PROJECTE TRANSVERSAL)

 

GÓMEZ CELDRÁN VÍCTOR

NUÑEZ, YOLANDA (TUTORA 2D)

PRIETO FRANCISCO, ELISA (TUTORA 1r BAT CS)

 

FELIU, MIREIA (TUTORA 1E)

BELTRAN, LLUÏSA (TUTORA 2A)

Orientació i Atenció Diversitat SENDRA ELISENDA (CAP DEPARTAMENT) (ORIENTADORA 3r ESO i 2n BAT)

BARCELÓ ROSER (ORIENTADORA 1r ESO )

TARRÉS  MARTA (ORIENTADORA 2n ESO i BAT1)

PONS CRISTINA (ORIENTADORA 4t ESO)