Organigrama

JUNTA DIRECTIVA

CÀRREC NOM ESPECIALITAT
Director Xavier Joseph Benet Biologia-Geologia
Cap d’Estudis Marisa Moya Romera Castellà
Coordinador Pedagògic Màrius Queralt Monistrol Llatí
Coordinador de Nocturn Conxita Pujol Noguera Matemàtiques
Cap d’Estudis Adjunt Lidia Luque González Tecnologia
Secretari Jordi Parés Esplugas Tecnologia

COORDINADORS/ES

Coordinador d’ESO (1r cicle) : Montserrat Barrieras Angàs
Coordinador d’ESO (2n cicle) : Olga Font Planas
Coordinador Batxillerat : Valentí Rodríguez Vea
Coordinador d’Informàtica: Carles Morera Taus
Coordinador d’Activitats i serveis: Olga Font Planas (*)
Coordinador Riscs laborals : Jonathan Bacaicoa Valls
Coordinadora LIC: Mercè Llobera Ramon

(*) Temporalment
CAPS DE DEPARTAMENT

Departament de Ciències de la Natura: Roberto Artigas Vilches
Departament d’Educació Física: Manuel Torres Cabrillana
Departament de Ciències Socials: Isaac Tortajada Gassent
Departament de Llengua Catalana: Montserrat Zapata Matas
Departament de Llengua Espanyola: Raquel Sintes Gonzalez
Departament de Llengües Estrangeres: Ilse Maderthaner Casadesús
Departament de Matemàtiques: Conxita Pujol Noguera
Departament de Tecnologia: Francesc Pérez García
Departament de Visual i Plàstica: Carles Borràs Cortés
Seminari de Llengües Clàssiques: Vanesa Barroso Esteve
Departament de Física i Química: Verònica Santamaria Domènech
Seminari de Música: Consuelo Garví Ruiz
Departament de Psicopedagogia: Pere López Tolosana
Departament de Filosofia: Emilio Pérez Egido

TUTORIES

1A ALICIA HERREROS CARMONA
1B ROSA SANSANO ANTÓN
1C MONICA MACIAS BRUN
1D MERCÈ LLOBERA RAMÓN
1E MARTA PAÑELLA ALCARAZ
1F PERE NAVARRO CARRASCOSA
2A RUBEN FLECHA LACALLE
2B SERGI RAMON AGUILAR
2C ESTHER COMAMALA
2D NEREA MÉNDEZ RODRÍGUEZ
2E IRINA MONTES
TL2 MANEL PASTOR GARCIA
3A INÉS SÁEZ PILA
3B ELISABET SEIJO IBAÑEZ
3C MIGUEL ANGEL BARRIOS ABAD
3D ÈLIA RIPOLL LLAGOSTERA
AO3 PERE LÓPEZ TOLOSANA
4A JUDITH CASANOU SÁNCHEZ
4B EVA OBIOLS FORNELL
4C LAURA MARTÍ SOLER
4D ANTONIO FLORES LABRADOR
4E TONI MOYA HERNÁNDEZ
AO4 VANESA ELVIRA GONZÁLEZ
B1A RICARDO ÁLVAREZ ARJONA
B1B MARIA RODRÍGUEZ
B1C CLAUDIO PIZZICHINI PAJÓN
B1D FERNANDO SALVADOR
B1E Mª JOSÉ JUÁREZ SÁNCHEZ
B1F SÒNIA ÁLVAREZ BERMÚDEZ
B2A ANA BELEN RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ
B2B NATÀLIA AZNAR ANTONI
B2C LLILIANA BEATRIZ PEREA ARTIGAS
B2D JÚLIA SERÓ NOGUERÓ
B2E CLARA MORODO TESTA
B1N JORGE LUIS ROMERO ALVES
B2N XAVIER BENEDICTO/ VALENTÍ RODRÍGUEZ