Equip directiu
|
|
Caps de Departament
- Nanda Alemany: L. Estrangeres
- Ester Gilibert: Matemàtiques
- Cristina López : Tecnologia
- Carmen Domínguez L. Castellana
- Alícia Sirvent: Orientació
- Jordi Solé: C. Naturalesa
- Ferran Gómez: Educació Física
- Mara Terol: L. Catalana
- Robert Benito: Arts-Música
- Cristina Batalla: Ciències Socials
|
Coordinacions
-
- Anna Puig Coordinadora de 1r d’ESO
- Susana Carpizo Coordinadora de 2n d’ESO
- Clara García Coordinador de 3r d’ESO
- Virginia Mola Coordinador de 4t d’ESO
- Pilar Álvarez Coordinadora de Batxillerat
Tutories tècniques
- Francesc Lasheras Coordinador digital
- Jordi Solé Llibres i plataformes digitals
- Elena Martínez Projecte d’acció Tutorial
- Teresa Socias Projecte CLIL
- Nanda Alemany Coord. LIC
- Ferran Moltó Suport lingüístic
- Sergi Rochera IOC i Màster
- Carmen Olivares Manteniment web i xarxes socials
- M. Jesús Bartolomé IEDUCA
- Jordi Solé Prevenció de riscos laborals
- Alícia Sirvent Orientació / COCOBE
- Sergi Abate Intercanvi
- M. Jesús Bartolomé, Choni Morillo, Xavier Martí Sortides/Festes
- Lorena Gómez Aj. Cap Estudis
- Marta Rovira Ferran Gómez Projecte esportiu
|
Tutories ESO
- Matilde Galcerano 1r ESO A
- Laura Jiménez 1r ESO B
- Carmen Olivares 1r ESO C
- Xavi Martí 1r ESO D
- Jesús Solís 1r ESO E
- Cristina Mayans 2n ESO A
- Choni Morillo 2n ESO B
- Susana Carpizo 2n ESO C
- Lorena Gómez 2n ESO D
- Juanjo Manrubia 2n ESO E
|
- Ani Ruiz 3r ESO A
- Cristina López 3r ESO B
- Marta Rovira 3r ESO C
- Javier Díaz 3r ESO D
- Sergi Abate 3r ESO E
- Raúl Fernández 4t ESO A
- Mar Segura 4t ESO B
- Cristóbal Carrasco 4t ESO C
- Roser Garrofé 4t ESO D
- Marta González 4t ESO E
|
|
Tutories Batxillerat
- Ester Gilibert B1A
- Teresa SociasB1B
- Maria José Correa B1C
- Sergi Rochera B2A
- Héctor Yela B2B
|
PAS
- Soraya Requelme / Lluís Fernández (Consergeria)
- Daniel Martínez / Cristina Sentís (Administració)
|
AFA
Júlia Vilà (presidenta) |
|
Suport informàtic i manteniment
- Arnau Cristóbal: Informàtica
|