L’equip

Anna Ausina    anna.ausina@insbitacola.cat Coordinadora de 1r, tutora de 1rB i Coordinadora de Tecnologia Matemàtiques i Espai Globalitzat
María Ballbé maria.ballbe@insbitacola.cat Tutora de 3rC Espai Globalitzat
Arantxa Bonet    arantxa.bonet@insbitacola.cat Coordinadora Espai Creatiu i Música Música
Mireia Capdevila mireia.capdevila@insbitacola.cat  Tutora de 3rA Matemàtiques
Julia Coll  julia.coll@insbitacola.cat  Tutora de 2nB i Coordinadora de patis coeducatius Educació Física
Àngels Faus    angels.faus@insbitacola.cat Tutora de 1rA i Coordinadora de Material Francès i Música
Elena Gimenez  elena.gimenez@insbitacola.cat Coordinadora de 2n i tutora de 2nA Àmbit lingüístic
Sonia Lagunas sonia.lagunas@insbitacola.cat   Àmbit lingüístic
Xavier Molina  xavier.molina@insbitacola.cat   Espai Globalitzat 
Arturo Padilla arturo.padilla@insbitacola.cat   Àmbit lingüístic 
Daniel Palau  dani.palau@insbitacola.cat Coordinador de 3r, Orientador i Tutor de 3rB Anglès
Borja Pardo borja.pardo@insbitacola.cat   Anglès 
Gemma Ponseti   gemma.ponseti@insbitacola.cat Cap d’Estudis  Àmbit lingüístic
Xavier Reyes xavier.reyes@insbitacola.cat Secretari i Coordinador informàtic Matemàtiques
Berta Riera berta.riera@insbitacola.cat Directora Espai Globalitzat
Joan Carles Tinoco joan.tinoco@insbitacola.cat Coordinador Pedagògic i Coordinador Laboratori Espai Globalitzat i Matemàtiques
Mireia Vendrell    mireia.vendrell@insbitacola.cat Tutora de 2nC Anglès
Sergi Vicente sergio.vicente@insbitacola.cat Tutor de 1rC i Coordinador Biblioteca  

 

Gracia Velázquez secretaria@insbitacola.cat Administració
Lola López Molina
Loli Vílchez
Pepi Bravo
consergeria@insbitacola.cat Consergeria
Elisabeth Sánchez Cánovas
Mª Ángeles Barriga Expósito
Dari Bardon Santos
Llanos Olmo Sarrión
Servei de neteja