Equip directiu
- Directora: Montse Arias. (Horari de visita, amb cita prèvia per telèfon o email: divendres de 9:00h a 10:00h)
- Coordinació general: David Roda (Horari de visita, amb cita prèvia per telèfon o email: Dilluns de 10:00 a 11:00h Dimecres 18:30-19:30)
- Cap d’Estudis ESO: María Ferrando (Horari de visita, amb cita prèvia per telèfon o email: divendres de 9:00h a 10:00h)
- Cap d’Estudis Batxillerat: Montse Ochoteco (Horari de visita, amb cita prèvia per telèfon o email: divendres de 9:00h a 11:00h)
- Cap d’Estudis Cicles Formatius: Marta Estévez (Horari de visita, amb cita prèvia per telèfon o email: Dilluns 18:30-19:30 i Divendres de 9:00h a 10:00h)
- Cap d’Estudis Adjunt FP i Administrador: Manel Lorente
- Coordinadora Pedagògica: Davinia Montesinos
- Secretari: Àngel Jiménez
Equip de Coordinació:
- Coordinació d’ESO: Isabel Díaz
- Coordinació de Batxillerat: Olga Soler
- Riscos Laborals i manteniment d’infraestructures: Carolina Madrid
- Convivència i inclusió: Gemma Cubells
- Coordinadors d’Informàtica: Hèctor Ferrando, Juanjo Garcia i Javier Garcia
- Coordinador FCT/DUAL: Maria Vidal
- Publicacions pàgina web: Meritxell Esteve
- Coordinador LIC: Meritxell Esteve
- Activitats escolars esportives: Jose Bautista
- Esdeveniments de centre i viatges : Victoria Carreño
- Extraescolars culturals: Begoña Batet
- Coordinador EDC: Alejandro Fortuna
- Coordinador Erasmus +: Oriol Martorell
- Coordinador Administratiu: Carlos Pons
- Coordinador Erasmus i Shearing to learn: Sandra Moreno
- Biblioteca: Laia Cibiach
- Coordinadora COCOBE: Dominique Mantas
- Coordinador de Qualitat: Luis Pinto
Caps de departament i àmbit:
- Llengües – clàssiques- C. Socials: Sandra Moreno
- STEAM: : Begoña Cester
- Humanitats: DOE Filosofia i religió: Carme Santamaria
- Comerç i Màrqueting: Marisa Martínez
- Expressió: José Bautista
- Informàtica: Maria Guarch
- Serveis a la Comunitat: Conxita Sabanés
- Coordinadora IFE-PFI-PTT: Rosa Trigo
Caps de seminari:
- Català (adscrit a llengües): Meritxell Esteve
- Castellà (adscrit a llengües): Olga Soler
- Ciències Matemàtiques (adscrits a STEAM): Núria Enrique
- Tecnologia (adscrit a STEAM): Ferran Valero
- Socials: Laia Cibiach