Equip Directiu
Direcció: Montse Domingo
Cap d’estudis: Francesc Gil
Cap d’estudis adjunt: Jordi Rou
Coordinació pedagògica: Mònica Subí
Secretaria: Sofia Pons
Coordinacions d’estudis
Coordinació de 1r d’ESO: Mariona Crous
Coordinació de 2n d’ESO: Marta Monterrubio
Coordinació de 3r d’ESO: Judit Parés
Coordinació de 4t d’ESO: Elena Pou
Coordinació de Batxillerat: Cristina Puig
Coordinació de FP: Òscar Pimentel
Caps d’Àmbit
Expressió: Teresa Masó
Informàtica: Laia Isern
Orientació: M. Àngels Quintana
Cientificotecnològic: Anna Recasens
Social: Rosa Berenguer
Lingüístic: Mariona Crous
Matemàtic: Pilar Donatiu
Coordinacions de les comissions
Coordinació Digital: Jordi Rou
Coordinació de Qualitat: Joaquim Vall-llosera
Coordinació GIL: Imma Huix
Coordinació d’activitats complementàries: Carles Cors
Coordinació de coeducació: Gemma Llorà
Coordinació de patis actius: Francesc Gil
Coordinació d’escoles verdes: Elena Pou
Coordinació de mediació i pràctiques restauratives: Laura Gómez
Coordinació de TdR: Cristina Puig
Coordinació projecte FAIG: Montse Domingo
Coordinació promoció de Cicles: Jordi Rou
Coordinació de Projectes FP: Rubén Martínez
Coordinacions i responsabilitats
Coordinació d’audiovisuals i comunicacions: Sofia Pons i Montse Domingo
Coordinació d’empresa-escola: Sergi Senen
Coordinació de delegats: Clara Sitjas
Coordinació de FCT/ DUAL: Rubén Martínez
Coordinació de l’Associació Esportiva Escolar (AEE): Teresa Masó
Coordinació de riscos laborals: Ferran Arnau
Coordinació Moodle: Laia Isern
Coordinació web i imatge de centre: Mireia Favà
Coordinació LIC: Laura Gómez
Coordinació de mobilitat: Mar Sagué
Coordinació ATECA: Anna Valls
Coordinació Ieduca: Mònica Subí i Pilar Donatiu
Coordinació de sortides: Francesc Gil i Sofia Pons
Tutories ESO
1r ESO A: Àlex del Oso
1r ESO B:Marina Caño
1r ESO C: M. Àngels Quintana
1r ESO D: Carla Mulero
2n ESO A: Mar Sagué
2n ESO B: Anna Valls
2n ESO C: Anna Vila
3r ESO A: Sergi Vivet
3r ESO B: Olga Ferrer
3r ESO C: Olga Mateos
3r ESO D: Ferran Rodríguez
4t ESO A: Montse Ciberta
4t ESO B: Gemma Fabregat
4t ESO C: Laura Comas
4t ESO D: Maite Castells
PDC: Carlos Rodríguez
Aula Acollida: Laura Gómez
Tutories BATXILLERAT
1r Batxillerat A: Sergi Senen
1r Batxillerat B: Anna Recasens
2n Batxillerat A: Pilar Donatiu
2n Batxillerat B: Anna Riu
Tutories CICLES FORMATIUS
1r SMX: Meritxell Soler
2n SMX: David Ortiz:
1r DAM: Àlex Madrid
2n DAM: Julià Fernández
2n DAW: Pau Cuminal
Personal d’Administració i Serveis (PAS)
Consergeria: Neus Morales i Pilar Teixidor
Administració: Marta Masachs i Montse Herranz
Consell Escolar
Representants per sectors de la comunitat escolar