Qui som?

Equip Directiu

Direcció: Pere Parramon
Cap d’estudis: Rafel Martí
Cap d’estudis adjunt: Rubén Martínez
Coordinació pedagògica: Esther Gispert
Secretària: Anna Torrent

Coordinacions d’estudis i de Qualitat

Coordinació d’ESO: Aina Bosch
Coordinació de 1r d’ESO: Carina Nadal
Coordinació de 2n d’ESO: Nani Bújer
Coordinació de 3r: Antonio Díaz
Coordinació de 4t d’ESO: Clara Roura
Coordinació de Batxillerat: Olga Fullana
Coordinació de Qualitat: Francesc Gil

Caps de Departament

Departament d’Expressió: Teresa Masó
Departament d’Informàtica: Àlex Madrid
Departament d’Orientació: M. Àngels Quintana
Departament de Ciències experimentals: Marta Rodríguez
Departament de Ciències socials: Montse Domingo
Departament de Llengües: Lluís Solé
Departament de Llengües estrangeres: Marta Comalat
Departament de Matemàtiques: M. Àngels López
Departament de Tecnologia: Joaquim Rebull

Altres coordinacions i responsabilitats

Coordinació d’activitats complementàries: Adrià Corella i Mariona Crous
Coordinació d’audiovisuals
: Sofia Pons
Coordinació d’auxiliar de conversa
: Olga Fullana
Coordinació d’empresa-escola
: Montse Domingo
Coordinació d’escoles verdes: Marta Comalat
Coordinació de centre formador de pràctiques: Anna Torrent
Coordinació de comunicacions: Carlota Sallas
Coordinació de convivència i mediació: M. Àngels Quintana
Coordinació de delegats
: Carles Rodríguez
Coordinació de Formació en Centres de Treball (FCT)
: Laia Isern
Coordinació de guàrdies
: Lluïsa Carreño
Coordinació de l’Associació Esportiva Escolar (AEE)
: Sandra Ripoll
Coordinació de programes de diversificació curricular: Esther Gispert
Coordinació de programes de gestió: Rafel Martí
Coordinació de riscos laborals: Marta Cullell
Coordinació de sortides: Raquel Díaz
Coordinació de Treball de Recerca (TdR): Caterina Colom
Coordinació del programa Generació Plurilingüe (GEP): Eduard Abelenda
Coordinació G-Suite: Jordi Rou
Coordinació Moodle
: Laia Isern
Coordinació TAC
: Jordi Rou
Coordinació web: Pere Parramon
Coordinació de la revista Primeres impressions: Lluís Solé
Manteniment d’ordinadors d’alumnes: Rafel Martí
Referent del Consell Escolar en coeducació i igualtat de gènere: Pere Parramon

Tutories

1r ESO A: Carina Nadal (cnadal1@institutcampalans.net)
1r ESO B: Agustí Cullell (acullel1@institutcampalans.net)
1r ESO C: Carlota Sallas (csallas@institutcampalans.net)
1r ESO D: Xavier Carbonés (xcarbon2@institutcampalans.net)
2n ESO A: Nani Bújer (ebujer@institutcampalans.net)
2n ESO B: Anna Recasens (arecase2@institutcampalans.net)
2n ESO C: Olga Ferrer (oferrer@institutcampalans.net)
3r ESO A: Antonio Díaz (adiaz246@institutcampalans.net)
3r ESO B: Carles Anglada (canglad2@institutcampalans.net)
3r ESO C: Margarita Garreta (mgarret4@institutcampalans.net)
4t ESO A: Marta Rodríguez (mrodr629@institutcampalans.net)
4t ESO B: Clara Roura (croura6@institutcampalans.net)
4t ESO C: Teresa Masó (tmasoi@institutcampalans.net)
1r Batxillerat A: Raquel Díaz (rdiaz25@institutcampalans.net)
2n Batxillerat: Imma Batlle (ibatlle2@institutcampalans.net)
1r SMX: Laia Isern (lisern3@institutcampalans.net)
2n SMX: Quim Vall-llosera (quim@institutcampalans.net)
1r DAM: Àngel Prat (aprat@institutcampalans.net)
2n DAM: Glòria Giró (gloria@institutcampalans.net)
2n DAW: Lluís Clavaguera (lluis@institutcampalans.net)

Tutories FCT

Lluís Clavaguera, Laia Isern, Rubén Martínez, Jaume Iglesias i Quim Vall-llosera

Grup impulsor GEP

Eduard Abelenda (coordinador), Glòria Giró, Sandra Ripoll, Marta Rodríguez, Anna Torrent i Pere Parramon

Comissió de convivència

Comissió creada en el si del Consell escolar: Rafel Martí (cap d’estudis), Sílvia Farrés (sector pares), Raquel Díaz i Quim Vall-llosera (sector professorat)

Comissió de qualitat

Francesc Gil (coordinador), Montse Domingo, Rubén Martínez, Marta Masachs, Pere Parramon, Lluís Solé i Quim Vall-llosera

Comissió TAC

Informació pròximament disponible

Comissió verda

Informació pròximament disponible

Personal d’Administració i Serveis (PAS)

Consergeria: Jordi Plana i Miquel Bartrina
Secretaria: Marta Masachs i Montse Herranz

Consell Escolar

Representants per sectors de la comunitat escolar

Equip directiu: Pere Parramon (director), Rafael Martí (cap d’estudis) i Anna Torrent (secretària)
Claustre de professors: Raquel Díaz, Francesc Gil, Laia Isern, Sofia Pons, Jordi Rou i Joaquim Vall-llosera
Personal d’administració i serveis: Montse Herranz
Alumnat: Martí Fontané, Roger Maqueda, Francesc Moreno i Clàudia Solé
Mares i pares: Sílvia Farrés, Carme Noguer i Marta Rodríguez
AMPA: Marta Costa
Ajuntament: Jordi Pibernat