Qui som?

Equip Directiu

Direcció: Pere Parramon
Cap d’estudis: Rafel Martí
Cap d’estudis adjunt: Rubén Martínez
Coordinació pedagògica: Esther Gispert
Secretària: Anna Torrent

Coordinacions d’estudis i de Qualitat

Coordinació d’ESO: Carlos Rodríguez
Coordinació de 1r i 2n d’ESO: Antonio Díaz
Coordinació de 3r i 4t d’ESO: Nani Bújer
Coordinació de Batxillerat: Olga Fullana
Coordinació de Qualitat: Francesc Gil

Caps de Departament

Departament d’Expressió: Teresa Masó
Departament d’Informàtica: Laia Isern
Departament d’Orientació: M. Àngels Quintana
Departament de Ciències experimentals: Marta Rodríguez
Departament de Ciències socials: Montse Domingo
Departament de Llengües: Lluís Solé
Departament de Llengües estrangeres: Mariona Crous
Departament de Matemàtiques: Mònica Subí
Departament de Tecnologia: Joaquim Rebull

Altres coordinacions i responsabilitats

Coordinació d’audiovisuals i comunicacions: Sofia Pons
Coordinació d’empresa-escola: Montse Domingo
Coordinació d’escoles verdes: Jorge Tomàs
Coordinació de centre formador de pràctiques: Anna Torrent
Coordinació de convivència i mediació: M. Àngels Quintana
Coordinació de delegats
: Carlos Rodríguez
Coordinació de Formació en Centres de Treball (FCT)

Coordinació de guàrdies
: Lluïsa Carreño
Coordinació de l’Associació Esportiva Escolar (AEE)
: Sandra Ripoll
Coordinació de programes de diversificació curricular: Esther Gispert
Coordinació de programes de gestió: Rafel Martí
Coordinació de riscos laborals: Marta Cullell
Coordinació de sortides: Raquel Díaz
Coordinació del programa Generació Plurilingüe (GEP): Anna Torrent i Pere Parramon
Coordinació G-Suite: Jordi Rou
Coordinació Moodle
: Laia Isern
Coordinació TAC
: Jordi Rou
Coordinació web: Pere Parramon
Manteniment d’ordinadors d’alumnes: Rafel Martí
Referent del Consell Escolar en coeducació i igualtat de gènere: Pere Parramon

Tutories i cotutories

1r ESO A: M. Àngels Quintana (mquinta9@institutcampalans.net) i Mariona Crous (mcrous1@institutcampalans.net)
1r ESO B: Agustí Cullell (acullel1@institutcampalans.net) i Beatriu Pla (bpla3@institutcampalans.net)
1r ESO C: Lluís Solé (lsole123@institutcampalans.net), Mariona Crous (mcrous1@institutcampalans.net) i Mariella Medina (mmedin3@institutcampalans.net)
1r ESO D: Itziar Fernández (ifdezdev@institutcampalans.net) i Lluïsa Carreño (lcarreno@institutcampalans.net)
2n ESO A: Antonio Díaz (adiaz246@institutcampalans.net) i Imma Casanova (icasano2@institutcampalans.net)
2n ESO B: Jorge Tomàs (jtomas42@institutcampalans.net) i Laura Cano (lcano3@institutcampalans.net)
2n ESO C: Olga Ferrer (oferrer@institutcampalans.net) i Marta Rodríguez (mrodr629@institutcampalans.net)
2n ESO D: Mònica Subí (msubi@institutcampalans.net), Àlex del Oso (aoso@institutcampalans.net) i Imma Casanova (icasano2@institutcampalans.net)
2n ESO E: Jordi Tomàs (jtomas38@institutcampalans.net), Àlex del Oso (aoso@institutcampalans.net) i Laura Cano (lcano3@institutcampalans.net)
3r ESO A: Helena Roca (hroca2@institutcampalans.net) i Imma Huix (ihuix@institutcampalans.net)
3r ESO B: Nani Bújer (ebujer@institutcampalans.net) i Beltran Ruz (bruz@institutcampalans.net)
3r ESO C: Carles Anglada (canglad2@institutcampalans.net) i Leo Oliveros (lolivero@institutcampalans.net)
3r ESO D: Anna Recasens (arecase2@institutcampalans.net)
4t ESO A: Ruth Sánchez (rsanch5@institutcampalans.net) i Gemma Justribó (gjustrib@institutcampalans.net)
4t ESO B: Eduard Abelenda (eabelend@institutcampalans.net), M. Àngels López (mlopez71@institutcampalans.net) i Gemma Justribó (gjustrib@institutcampalans.net)
4t ESO C: J. Ángel Borja (jborja@institutcampalans.net), Sandra Ripoll (sripoll2@institutcampalans.net) i M. Àngels López (mlopez71@institutcampalans.net)
4t ESO D: Maria Ambròs (mambros7@institutcampalans.net) i Sandra Ripoll (sripoll2@institutcampalans.net)
1r Batxillerat A: Raquel Díaz (rdiaz25@institutcampalans.net)
1r Batxillerat B: Sofia Pons (spons29@institutcampalans.net)
2n Batxillerat: Imma Batlle (ibatlle2@institutcampalans.net)
1r SMX: Sergi Senen (ssenen@institutcampalans.net)
2n SMX: Óscar Pimentel (opimente@institutcampalans.net)
1r DAM: Nicolau Sunyer (nsunyer@institutcampalans.net)
2n DAM: Àngel Prat (aprat@institutcampalans.net)
2n DAW: Quim Vall-llosera (quim@institutcampalans.net)

Tutories FCT

 

Grup impulsor GEP

Eduard Abelenda, Glòria Giró, Sandra Ripoll, Marta Rodríguez, Anna Torrent i Pere Parramon

Comissió de convivència

Comissió creada en el si del Consell escolar: Rafel Martí (cap d’estudis), Sílvia Farrés (sector pares), Raquel Díaz i Quim Vall-llosera (sector professorat)

Comissió de qualitat

Francesc Gil (coordinador), Montse Domingo, Rubén Martínez, Marta Masachs, Pere Parramon, Lluís Solé i Quim Vall-llosera

Comissió TAC

Informació pròximament disponible

Comissió verda

Informació pròximament disponible

Personal d’Administració i Serveis (PAS)

Consergeria: Òscar Mora i Pilar Teixidor
Secretaria: Marta Masachs i Montse Herranz

Consell Escolar

Representants per sectors de la comunitat escolar

Equip directiu: Pere Parramon (director), Rafael Martí (cap d’estudis) i Anna Torrent (secretària)
Claustre de professors: Raquel Díaz, Francesc Gil, Laia Isern, Sofia Pons, Jordi Rou i Joaquim Vall-llosera
Personal d’administració i serveis: Montse Herranz
Alumnat: Martí Fontané, Roger Maqueda, Francesc Moreno i Clàudia Solé
Mares i pares: Sílvia Farrés, Carme Noguer i Marta Rodríguez
AMPA: Marta Costa
Ajuntament: Jordi Pibernat