Organigrama

EQUIP DIRECTIU                                                                              

  • Director: Sr. Andreu Dexeus
  • Secretària: Sra. Montserrat López
  • Cap d’Estudis: Sra. Annabel Salvany
  • Cap d’Estudis Adjunt: Sra. Alba Figueras
  • Coordinador Pedagògic: Sr. Jordi Mateus

COORDINADORS GENERALS

  • Coordinadora ESO: Sra. Candela Ribera
  • Coordinadora Batxillerat: Sra. Carme Flavià
  • Coordinadora Cicles Formatius: Sra. Emília Molas
  • Coordinadora d’Activitats i Serveis: Sra. Meritxell Moreno

COORDINADORS D’ÀREA I TUTORS TÈCNICS

  • Coordinadora FCT (Cicles): Sr. Jaume Nebra
  • Coordinador de riscos laborals: Sr. Joan Prats
  • Coordinador LIC: Sra. Roser Mas
  • Coordinador de Mediació (CAD): Sr. Ramon Vilella
  • Coordinador TAC (informàtica): Sr. Jaume Bartolí
  • Coordinador d’Arts Escèniques: Sr. Rubèn Pelegero
  • Coordinadora viatge de 4t: Sra. Mage Rúbio
  • Tutor tècnic de publicacions i notícies: Sr. Josep M. Pallàs
  • Tutor tècnic d’Ecoles Verdes: Sr. Jordi Pijoan
  • Tutora tècnica de biblioteca: Sra. Esther Comas
  • Tutora tècnica de Relacions Internacionals: Sra. Mònica Fernández
  • Tutor tècnic del GEP: Sr. Julio Mediero
  • Tutora de nivell SIEI: Sra. Amaya Zaragoza

CAPS DE DEPARTAMENT/SEMINARI

  • Departament d’Anglès: Sra. Teresa Aguilà
  • Departament de Castellà: Sra. Imma Daura
  • Departament de Català: Sra. Esther Comas
  • Departament de Cicles Formatius: Sra. Maria Gibert
  • Departament de Física i Química: Sr. Raul Bercet
  • Departament d’Educació Física: Sr. Albert Mestres
  • Departament de Matemàtiques: Sra. Esther Guardiola
  • Departament de Música: Sr. Albert Omaña
  • Departament de Socials: Sra. Teresa Murtró
  • Departament de Tecnologia: Sra. Sònia Rodríguez
  • Departament de Visual i Plàstica: Sr. Ramon Vilella
  • Seminari de Biologia i Geologia: Sr. Jordi Pijoan
  • Seminari d’Economia: Sr. Carles Gallart
  • Seminari d’Informàtica: Sra. Anna Casamitjana
  • Seminari d’Orientació Educativa: Sra. Montse Vallès