Organigrama

EQUIP DIRECTIU                                                                              

  • Director: Sr. Andreu Dexeus
  • Secretària: Sra. Montserrat López
  • Cap d’Estudis: Sra. Annabel Salvany
  • Cap d’Estudis Adjunt: Sra. Alba Figueras
  • Coordinador Pedagògic: Sr. Jordi Mateus

COORDINADORS GENERALS

  • Coordinadora ESO: Sra. Candela Ribera
  • Coordinadora Batxillerat: Sra. Assumpció Salat
  • Coordinadora Cicles Formatius: Sra. Emília Molas
  • Coordinadora d’Activitats i Serveis: Sra. Meritxell Moreno

COORDINADORS D’ÀREA I TUTORS TÈCNICS

  • Coordinadora FCT (Cicles): Sr. Olga Fortuny
  • Coordinador de riscos laborals: Sr. Joan Prats
  • Coordinador LIC: Sra. Roser Mas
  • Coordinador de Mediació (CAD): Sr. Ramon Vilella
  • Coordinador TAC (informàtica): Sr. Jaume Bartolí
  • Coordinador d’Arts Escèniques: Sr. Rubèn Pelegero
  • Tutor tècnic de publicacions i notícies: Sr. Josep M. Pallàs
  • Tutor tècnic d’Ecoles Verdes: Sr. Jordi Pijoan
  • Tutora tècnica de biblioteca: Sra. Esther Comas
  • Tutora tècnica de Relacions Internacionals: Sra. Mònica Fernández
  • Tutor tècnic del GEP: Sr. Julio Mediero
  • Tutora de nivell SIEI: Sra. Blanca Cortijo

CAPS DE DEPARTAMENT/SEMINARI

  • Departament d’Anglès: Sra. Teresa Aguilà
  • Departament de Castellà: Sra. Imma Daura
  • Departament de Català: Sra. Esther Comas
  • Departament de Cicles Formatius: Sra. Maria Gibert
  • Departament de Física i Química: Sr. Raul Bercet
  • Departament d’Educació Física: Sr. Albert Mestres
  • Departament de Matemàtiques: Sra. Esther Guardiola
  • Departament de Música: Sr. Albert Omaña
  • Departament de Socials: Sra. Teresa Murtró
  • Departament de Tecnologia: Sra. Sònia Rodríguez
  • Departament de Visual i Plàstica: Sr. Ramon Vilella
  • Seminari de Biologia i Geologia: Sr. Jordi Pijoan
  • Seminari d’Economia: Sr. Carles Gallart
  • Seminari d’Informàtica: Sra. Anna Casamitjana
  • Seminari d’Orientació Educativa: Sra. Montse Vallès

TUTORS/ES DE GRUP

ESO

  • 1r A: Sra. Amaya Zaragoza
  • 1r B: Sra. Mª Jesús Rubio
  • 1r C: Sra. Mª Pilar Piñol
  • 1r D: Sra. Victoria Dopazo
  • 1r E: Sr. Iván Asensi

 

  • 2n A: Sra. Teresa Murtró
  • 2n B: Sra. Natàlia Targa
  • 2n C: Sr. Ferran Grau
  • 2n D: Sra. Mª José Lasala
  • 2n E: Sra. Esther Martínez

 

  • 3r A: Sra. Resu Bo
  • 3r B: Sr. Vicent Martínez
  • 3r C: Sra. Lidia Alcoy
  • 3r D: Sra. Anna Tarrats
  • 3r E: Sra. Dèlia Gàmez

 

  • 4t A: Sr. Albert Rodríguez
  • 4t B: Sra. Montse Vallès
  • 4t C: Sra. Anna Garcia
  • 4t D: Sr. Jaume Pedra
  • 4t E: Sra. Carolina Ares

BATXILLERAT

  • 1r A: Sra. Cèlia Espelt
  • 1r B: Sra. Núria Huguet
  • 1r C: Sr. Carles Gallart
  • 1r D: Sra. Mercè Porta
  • 1r E: Sra. Núria De Pedro
  • 1r F: Sr. Miguel A. Vicedo

 

  • 2n A: Sra. Imma Daura
  • 2n B: Sr. Jordi Pijoan
  • 2n C: Sra. Mònica Fernández
  • 2n D: Sr. Julio Mediero
  • 2n E: Sr. Anel Salvadó

CICLES FORMATIUS

DEPENDÈNCIA:

  • 1r: Sr. Aleix Roca
  • 2n: Sr. Jaume Nebra

EDUCACIÓ INFANTIL:

  • 1r: Sra. Aïda Plassa
  • 2n: Sra. Àngels Orriach

INTEGRACIÓ SOCIAL

  • 1r: Sra. Natàlia Carceller
  • 2n: Sra. Lourdes Albi