Equip humà

 

EQUIP DIRECTIU

Director Vicent Chofre
Cap d’Estudis Maria del Mar Mayoral
Secretari Antoni Travesset
Coordinadora pedagògica Andrea Tomàs

 

COORDINADORS 

Coordinació 1r, 2n i 3r d’ESO Isabel García
Coordinació 4t d´ESO i Batxillerat Lourdes Onna
Coordinació d’Activitats    Pilar Ruiz
Coordinació  de Llengua, Interculturalitat

i Cohesió social del centre            

Isabel García                         
Coordinació d’Informàtica             Joan Colom
Coordinació de Prevenció de riscos laborals Julia del Bosque

 

Coordinació de Biblioteca             Antònia Camino i Montse  González

 

 

TUTORIES TÈCNIQUES

Tutoria Tècnica d’acollida als alumnes d’incorporació tardana Núria Onna                  
Tutoria tècnica de convivència Vicent Chofre
Tutoria tècnica de Medi Ambient Cristina Borràs i Conxi Jiménez
Tutoria tècnica d’intercanvis Roser Farrès i Àngels Pulido
Tutoria tècnica d’ordinadors a l’aula Alícia Fuentes

 

 

ORIENTADORES EDUCATIVES            

Orientadores educatives Antònia Camino i Carmen Aranda

 

TUTORIES I COTUTORIES                                                                                

 

CURS TUTOR COTUTOR
1r A Virgínia González Maria del Mar Delgado
1r B Cristina Pastor Noemí Cervera
1r C Celia Moreno Carmen Aranda
1r D Àngels Pulido Patrícia Vallés
1r E Vicent Verdú Vicky Vega
2n A Sònia Martínez Pilar Ruiz
2n B Cristina Borràs Pilar Troyano
2n C Juan Giraldo Marta Gallardo
2n D Montse Bellot Núria Onna
2n E  Alfredo Freixedes Maria Angel Cintora
3r A Júlia del Bosque Montse Llupart
3r B Conchi Jiménez Eloina Villaverde
3r C Emilio Hernando Montse González
3r D Isa López Cristina Sánchez
4t A Jose A. Marco Maribel de Frutos
4t B Alícia Fuentes Isabel García
4t C Patrícia Diaz Ana Rey
1r BATX A Rafel Hidalgo Susana Sandoval
1r BATX B Javier Núñez Carlos Gómez
2n BATX A Montse Martin Roser Farrés
2n BATX B Rosa Ruiz Lourdes Onna


CAPS DE DEPARTAMENT

CIÈNCIES DE LA NATURA Susana Sandoval
CIÈNCIES SOCIALS Carlos Gómez
EDUCACIÓ FÍSICA Patricia Vallés
FÍSICA I QUÍMICA María Ángel Cintora
LLENGUA CATALANA Cristina Sánchez
LLENGUA CASTELLANA Montse González
LLENGÜES ESTRANGERES Roser Farrés
MATEMÀTIQUES Anna Rey
TECNOLOGIA Noemí Cervera
VISUAL I PLÀSTICA I MÚSICA Vicky Vega

       

SECRETARIA

Administratives Elena Carrera i Carme García

 

CONSERGERIA

Conserges  Nico García i Tensi Fernández