MEMBRES EQUIP DIRECTIU | |
DIRECTOR | XAVI PRATS |
CAP D’ESTUDIS ESO/BATX | ANNA VÁZQUEZ |
CAP D’ESTUDIS FP | RAMON FERRER |
SECRETÀRIA | MONTSE GIMÉNEZ |
COORDINADORA PEDAGÒGICA | ESTER CASALS |
ADMINISTRADOR | GERARD HOLGUERAS |
COORDINACIONS
COORDINACIONS | PROFESSOR/A |
Coordinació Activitats | CAROL GONZÁLEZ
SÍLVIA GÓMEZ DOLORS GARDE |
Coordinació Biblioteca | DOLORS RAMOS |
Consell Delegats | ALBERT HOMS |
Coordinació CICLES | GERARD HOLGUERAS |
Coordinació BATX | ANNA ROS |
Coordinació 4 ESO | MARC PERXAS |
Coordinació 3 ESO | OLGA COLL |
Coordinació 2 ESO | CAROL GONZÁLEZ |
Coordinació 1 ESO | JOAN SÁNCHEZ |
Coordinació Escoles Verdes | PAU ZABALA |
Coordinació Informàtica | LLUÍS MARQUÈS |
Coordinació Intranet/Moodle | ROGER AGRAMONT |
Coordinació Màster professorat | ALBERT HOMS |
Coordinació Mobilitat | FANNY JACQUOT (batxibac)
VIRGÍNIA GARCÍA / RAQUEL FERNÁNDEZ |
Coordinació Pàgina web | ÀLEX AGULLÓ |
Coordinació Qualitat | CARLES CANO |
Coordinació Riscos laborals | JORDI RIGALL |
Coordinació Sortides | ALBA BLANCO |
Coordinació TdR | ANNA ROS |
Coordinació Tutories BATX | ANNA ROS |
Coordinació Tutories ESO | GEMMÀ CLÈ
DOLORS GARDE |
Coordinació APS | MARINA VIVES |
Coordinació Llibres Digitals | ALBA BLANCO |
Coordinació Proj. Expressió Oral | MONTSE GIMÉNEZ |
CAPS DE DEPARTAMENT
DEPARTAMENT | CAP |
Llengües (Català, Castellà, C. Clàssica) | ROSER AGUADO |
Llengües Estrangeres (Anglès i Francès) | ROSA SALÓ |
Matemàtiques (Matemàtiques i Economia) | FERRAN BARÓ |
Ciències Socials (Socials, Filosofia i Religió) | JOAN CARLES CORTÉS |
Científic-Tecnològic (FQ, BG i Tecnologia) | OLGA COLL |
Artístic-Esportiu (Música, Visuals i E. Física) | JOSEP M. PONS |
Orientació | GEMMA CLÈ |
Hoteleria i Turisme | GERARD HOLGUERAS |
TUTORS/ES
1r ESO | 1r A: ÀLEX MARTÍN | 1r B: LÍDIA CARBONERA | 1r C: JOAN SÁNCHEZ | 1r D: R.M. ABELLA | 1r E ANNA FONT | |
2n ESO | 2n A: JOANA SANTOS | 2n B: LETÍCIA VALENZUELA | 2n C: ANNA RENART | 2n D: SÒNIA CARBÓ | 2n E: CAROL GONZÁLEZ | |
3r ESO | 3r A: MONTSE PI | 3r B: ÀLEX AGULLÓ | 3r C: MARINA VIVES | 3r D: OLGA COLL | 3r E: DOLORS GARDE | |
4t ESO | 4t A: JAUME FARRE | 4t B: NARCÍS DÍAZ | 4t C: ROGER AGRAMONT | 4t D: MARC PERXAS | 4t E: NATÀLIA MAURICI | 4t F: SÍLVIA GÓMEZ |
1r BAT | 1r BAT A: CARLES CANO | 1r BAT B: ROSER AGUADO | 1r BAT C: ALBA BLANCO | |||
2n BAT | 2n BAT A: JOAN C. CORTÉS | 2n BAT B: MÒNICA PUJOL / FANNY JACQUOT |
CFGM CUINA (1r curs) | G1: ? | G2: JORDI CASTELLÓ | |
CFGM CUINA (2n curs) | G1: ROSA ROCA | ||
CFGM SERVEIS | 1r CURS: ALBERT HOMS | 2n CURS: ANNA DOÑATE | |
CFGM PASTISSERIA | 1r CURS: C. SAN | 2n CURS: PAU ZABALA | |
CFGS Direcció Cuina | 1r CURS: ALBERTO PIZARRO | 2n CURS: ? | |
IFE | 1r CURS: ALBA RIBAS | 2n CURS: ANNA MESAS | 3r CURS: E. MAESTRE |
CF GRAU BÀSIC | 1r CURS: A. CALABUIG | 2n CURS: ROSER ROMERO | |
PFI-PIP AUX. HOSTALERIA | M. DURAN | ||
PFI-PTT AUX VENDES | Mª LLUÏSA GIBERT | ||
PFI-PTT AUX LOGÍSTICA | CAROL REDONDO |