EQUIP DIRECTIU
Director | Alberto Rojo | escolaignasiiglesias@xtec.cat |
Cap d’estudis | Blanca Forts | escolaignasiiglesias@xtec.cat |
Secretari | Jose García | escolaignasiiglesias@xtec.cat |
COORDINACIONS
Educació infantil | Núria Dalmau | dalmaunuria@ignasiiglesias.cat |
Cicle inicial | Esther Villanueva | villanuevaesther@ignasiiglesias.cat |
Cicle mitjà | Roser Sureda | suredaroser@ignasiiglesias.cat |
Cicle superior | Ariadna Vergés | vergesariadna@ignasiiglesias.cat |
TUTORIES
I3 A | Eli Hernández i Laura Fornaguera | hernandezelisenda@ignasiiglesias.cat – fornagueralaura@ignasiiglesias.cat |
I3 B | Eva Bou | boueva@ignasiiglesias.cat |
I4 A | Noelia Gómez i Susanna Llorente | gomeznoelia@ignasiiglesias.cat – llorentesusanna@ignasiiglesias.cat |
I4 B | Cristina Gómez | gomezcristina@ignasiiglesias.cat |
I5 A | Núria Dalmau | dalmaunuria@ignasiiglesias.cat |
I5 B | Eli Belver | belvereli@ignasiiglesias.cat |
1r A |
Fàtima Sendra | sendrafatima@ignasiiglesias.cat |
1r B |
Esther Villanueva | villanuevaesther@ignasiiglesias.cat |
2n A | Hermínia Sedano | sedanoherminia@ignasiiglesias.cat |
2n B | Bernat Cantó (S Cristina Torra) | cantobernat@ignasiiglesias.cat – torracristina@ignasiiglesias.cat |
3r A | Roser Sureda | suredaroser@ignasiiglesias.cat |
3r B | Gemma León | leongemma@ignasiiglesias.cat |
4t A | Juan Castillo i Fanny Sánchez | castillojuan@ignasiiglesias.cat – sanchezfanny@ignasiiglesias.cat |
4t B | Àlex Peralta | peraltaalex@ignasiiglesias.cat |
5è A | Beth Sánchez | sanchezbeth@ignasiiglesias.cat |
5è B | Ester Gallastegui | gallasteguiester@ignasiiglesias.cat |
5è C | Arantxa Dorado | doradoarantxa@ignasiiglesias.cat |
6è A | Judit Oriach | oriachjudit@ignasiiglesias.cat |
6è B | Lídia Valls | vallslidia@ignasiiglesias.cat |
ESPECIALITATS
Anglès (I4 i I5) | Nadia Calvet | calvetnadia@ignasiiglesias.cat |
Anglès (1r, 2n i 3r) | Inés Fernández | fernandezines@ignasiiglesias.cat |
Anglès (4t, 5è i 6è) | Carles Giménez | gimenezcarles@ignasiiglesias.cat |
Arts & Crafts (1r i 2n) | Maite Tornamorell | tornamorellmaite@ignasiiglesias.cat |
Arts & Crafts (3r a 6è) | Rocío Pérez | perezrocio@ignasiiglesias.cat |
Música (I3, I4 i I5) | Ester Gené | geneester@ignasiiglesias.cat |
Música (1r a 6è) | Ariadna Vergés | vergesariadna@ignasiiglesias.cat |
Psicomotricitat (I3) | Laura Fornaguera | fornaguera@ignasiiglesias.cat |
Psicomotricitat (I4 i I5) i Educació física (1r) | Blanca Forts | fortsblanca@ignasiiglesias.cat |
Educació física (2n) | Esther Villanueva | villanuevaesther@ignasiiglesias.cat |
Educació física (3r, 4t i 5è) | Ester Zurano | zuranoester@ignasiiglesias.cat |
Educació física (6è) | Lídia Valls | vallslidia@ignasiiglesias.cat |
Religió | Maite Tornamorell | tornamorellmaite@ignasiiglesias.cat |
Educació especial (I3, I4 i I5) | Aina Soligó | soligoaina@ignasiiglesias.cat |
Educació especial (1r, 2n i 3r) | Ariane Sotelo | soteloariane@ignasiiglesias.cat |
Educació especial (4t, 5è i 6è) | Míriam Solà | solamiriam@ignasiiglesias.cat |
Audició i llenguatge (I3 a 3r) | Alba Isern | isernalba@ignasiiglesias.cat |
Ràdio (5è i 6è) | Alberto Rojo | rojoalberto@ignasiiglesias.cat |
Robòtica (2n, 4t i 6è) | Jose García | garciajose@ignasiiglesias.cat |
Suport infantil | Susanna Llorente | llorentesusanna@ignasiiglesias.cat |
SIEI – Rainbow (2n, 3r, 4t i 5è) | Anna Verrier i Cèlia López | verrieranna@ignasiiglesias.cat – lopezcelia@ignasiiglesias.cat |
Aula d’acollida | Fanny Sánchez | sanchezfanny@ignasiiglesias.cat |
PERSONAL D’ATENCIÓ EDUCATIVA
Tècnica educació infantil (TEEI) |
||
Educador educació especial – SIEI | Jorge Cueva | cuevajorge@ignasiiglesias.cat |
Tècnica integració social (TIS) | Eva Martínez | martinezeva@ignasiiglesias.cat |
Vetlladores | Sara Jiménez i Anna Navas | – |
PERSONAL D’ADMINISTRACIÓ I SERVEIS
Administrativa | Eva Navarro |
Conserge | Esther Llavina |