Correus escola equip de mestres

EDUCACIÓ INFANTIL

P-3:

Tutora P3-A Sra. Susana Jiménez susana.torres@ramonycajalterrassa.cat
Tutora P3-A Sra. Gemma Martí gemma.marti@ramonycajalterrassa.cat
Especialista llengua anglesa Sra. Verònica Camarena veronica.camarena@ramonycajalterrassa.cat
Reforç Sra. Yolanda Rodríguez yolanda.rodriguez@ramonycajalterrassa.cat
TEI Sra. Gemma Ortiz gemma.ortiz@ramonycajalterrassa.cat

 

P-4:

Tutora P4-A Sra. Ana Carmona ana.carmona@ramonycajalterrassa.cat
Tutora P3-B Sra. Gema Monfort gema.monfort@ramonycajalterrassa.cat
Especialista llengua anglesa Sra. Verònica Camarena veronica.camarena@ramonycajalterrassa.cat
Reforç Sra. Andrea de Juan andrea.juan@ramonycajalterrassa.cat
Reforç Sra Mireia Avellaneda mireia.avellaneda@ramonycajalterrassa.cat

 

P-5:

Tutora P5-A Sra. Susana Torres (Sra. Denise Moreno) susana.torres@ramonycajalterrassa.cat

denise.moreno@ramonycajalterrassa.cat

Tutora P5-B Sra. Ester Cáceres ester.caceres@ramonycajalterrassa.cat
Tutora P5-C Sra. Elisenda Caparrós elisenda.caparros@ramonycajalterrassa.cat
Especialista llengua anglesa Sra. Verònica Camarena veronica.camarena@ramonycajalterrassa.cat

 

EDUCACIÓ PRIMÀRIA:

CICLE INICIAL

1r:

Tutora 1r – A Sra. Irene Fenoy irene.fenoy@ramonycajalterrassa.cat
Tutora 1r – B Sra. Raquel García (Sra. Loma Blanes) loma.blanes@ramonycajalterrassa.cat
Tutora 1r – C Sra. Carolina Gallego carolina.gallego@ramonycajalterrassa.cat
Especialista llengua anglesa Sra. Cristina Pallàs cristina.pallas@ramonycajalterrassa.cat
Especialista Religió Sra Mireia Avellaneda mireia.avellaneda@ramonycajalterrassa.cat

 

2n:

Tutora 2n – A Sra. Joana Brosa joana.brosa@ramonycajalterrassa.cat
Tutora 2n – B Sra. Mª del Mar Pelegrín mmar.pelegrin@ramonycajalterrassa.cat
Especialista llengua anglesa Sra. Emma Pont (Sra. Judit Femenia) emma.pont@ramonycajalterrassa.cat

judit.femenia@ramonycajalterrassa.cat

Especialista Religió Sra Mireia Avellaneda mireia.avellaneda@ramonycajalterrassa.cat

 

CICLE MITJÀ

3r:

Tutor 3r – A Sr. Paco Hoyos paco.hoyos@ramonycajalterrassa.cat
Tutora 3r – B Sra. Trini Ceña trinidad.cena@ramonycajalterrassa.cat
Tutora 3r – C Sra. Sandra Miranda (Sra. Desirée Bernal) desiree.bernal@ramonycajalterrassa.cat
Especialista llengua anglesa Sra. Inés Ramis ines.ramis@ramonycajalterrassa.cat
Especialista Religió Sra Mireia Avellaneda mireia.avellaneda@ramonycajalterrassa.cat

 

4t:

Tutor 4t – A Sr. Jose Vidal jose.vidal@ramonycajalterrassa.cat
Tutora 4t – B Sra. Conxi Villalba concepcion.villalba@ramonycajalterrassa.cat
Especialista llengua anglesa Sr. Andrés García andres.garcia@ramonycajalterrassa.cat
Especialista música i reforç Sra. Mercè Garric merce.garric@ramonycajalterrassa.cat
Especialista Religió Sra Mireia Avellaneda mireia.avellaneda@ramonycajalterrassa.cat

 

CICLE SUPERIOR

5è:

5è – A Sra. Irene Vicent irene.vicent@ramonycajalterrassa.cat
5è – B Sr. Xavi Soto xavi.soto@ramonycajalterrassa.cat
5è – C Sr. Toni Arboleas (Sr. Oriol Claret) toni.arboleas@ramonycajalterrassa.cat

oriol.claret@ramonycajalterrassa.cat

Especialista llengua anglesa Sra. Patrícia Puebla patricia.puebla@ramonycajalterrassa.cat
Especialista Educació física Sr. Josep Grau josep.grau@ramonycajalterrassa.cat
Especialista música Sra. Mercè Garric merce.garric@ramonycajalterrassa.cat
Especialista Religió Sra Mireia Avellaneda mireia.avellaneda@ramonycajalterrassa.cat

 

6è:

6è – A Sr. Eduardo Marcos eduardo.marcos@ramonycajalterrassa.cat
6è – B Sra. Marta García marta.garcia@ramonycajalterrassa.cat
6è – C Sra. Neus Fernández neus.fernandez@ramonycajalterrassa.cat
Especialista llengua anglesa Sra. Àngela González angela.gonzalez@ramonycajalterrassa.cat
Especialista Educació física Sr. Josep Grau josep.grau@ramonycajalterrassa.cat
Especialista música Sra. Mercè Garric merce.garric@ramonycajalterrassa.cat
Especialista Religió Sra Mireia Avellaneda mireia.avellaneda@ramonycajalterrassa.cat

 

Educació Especial:

Educació Infantil Sra. Amàlia Menéndez amalia.menendez@ramonycajalterrassa.cat
De 1r a 3r de Primària  Sra. Amàlia Menéndez amalia.menendez@ramonycajalterrassa.cat
De 4t a 6è de Primària Sra. Arantxa Gil (Sra. Verònica Escrivà) arantxa.gil@ramonycajalterrassa.cat

vero.escriva@ramonycajalterrassa.cat

 

Suport SIEI

Tutora Sra. Amàlia Menéndez amalia.menendez@ramonycajalterrassa.cat
Educadora Sra. Cristina Martínez cristina.martinez@ramonycajalterrassa.cat

 

PAS:

Oficial de Serveis Sr. Albert Nieto albert.nieto@ramonycajalterrassa.cat
Administrativa Sra. Ester Xapelli ester.xapelli@ramonycajalterrassa.cat

 

Equip Directiu:

Directora Sra. MariaCarme Solé mc.sole@ramonycajalterrassa.cat
Cap d’Estudis Sra. Jenifer Fernández jenifer.fernandez@ramonycajalterrassa.cat
Secretària Sra. Yolanda Rodríguez yolanda.rodriguez@ramonycajalterrassa.cat