Qui som?

TUTORIES

EDUCACIÓ INFANTIL

P3 Elena Nicolás

Tècnica d’Educació Infantil: Elisabeth Mariscal

P4  Núria Santacana

P5 Maria Blanchart

CICLE INICIAL

1r Marta Dalmau

2n Montse Cervelló

 

CICLE MITJÀ

3r  Àngels Roig

4t Rosa Mª Gómez

 

CICLE SUPERIOR

5è Armand Cardona

6è Mònica López

 

APRENENTATGES 1: Mercè Ferrà.

APRENENTATGES 2: Miquel Salvà

APRENENTATGES 3: MIguel Ángel Fernández

APRENENTATGES 4: Adela Soria

 

ESPECIALISTES:

MÚSICA: Lluïsa Mut

ANGLÈS: Miquel Salvà (Educació Infantil i Cicle Inicial)

Alícia Hernández (Cicle Mig i Cicle Superior)

EDUCACIÓ FÍSICA: Eduardo Palazón

ALP (ALP Audició i Llenguatge de Primària): David Cosido

MESTRE EDUCACIÓ ESPECIAL (línia d’ordinària): Olga Rodríguez

 

MESTRES SUPORT:  Xavi Rosell i Cristina Rojas

 

EDUCADORES

Eli Faura

Joan Martínez

Ramon Gasull

Carmen Ballester

Marina Bargalló

 

AUXILIARS D’EDUCACIÓ ESPECIAL

Meritxell Bou

Ana Jiménez

Montse Gutiérrez

Mari Andreu

 

EQUIP DIRECTIU

Directora: Cristina Rojas

Cap d’estudis: Alícia Hernández

Secretària: Xavier Rosell

 

ADMINISTRATIVA

Montse García

CONSERGE

Sergi Garrido

 

CURS TUTOR/A MÚSICA ED. FÍSICA ANGLÈS SUPORT
P3 Elena N.  

 

 

 

 

 

 

Lluïsa M

 

 

 

 

 

 

 

Edu P.

 

(Coordinador Riscos Laborals)

 

 

 

 

Miquel S

Educadores:

·         Eli F

·         Carmen B.

·         Marina B.

·         Ramon G.

·         Joan M.

 

Vetlladores:

  • Ana J.
  • Meritxell B.
  • Montse G.
  • Mari Andreu

 

Suport E.Infantil:

  • Cristina R. (directora)

 

Suport E.Primària:

  • Xavi R. (secretari)

 

ALP (Audició i llenguatge Primària):

  • David C.

(Coordinador CM)

Mestre E. E. línia oridinària:

  • Olga R. (coordinadora C.I)

 

 

P4 Núria S.

(Coordinadora EI)

P5 Maria B.

(Responsable Biblioteca)

1r Montse C
2n Marta D.
3r Àngels R.  

 

Alícia H.

(Cap d’estudis)

(Coordinadora CS)

4t Rosa Mª G
Armand C.

(Coordinador TIC)

Mònica López
A1 Mercè F.
A2 Miquel S.
A3 Miguel A.
A4  

Adela S.