L’Equip humà 2020-2021

 

Tutories

1r A 
Mireia Gómez
1r B Rubén Martín
1r C Claudia del Val
1r D Gerard Oncins
1r E Mireia Soler
1r F Alejandro Valls
2n A Cristina Garcia
2n B Jose Luis Manteca
2n C Elisenda Cardona
2n D Joana Merino
2n E Ana Hernández
3r A Elena Guitart
3r B Valentí Farràs
3r C Maria Orriols
3r D Albert Trujillo
3r E Irene Baena
3r F Raquel López
4t A Patrícia Picó
4t B Anna Capdevila
4t C Luis Pérez
4t D
Robert Beltrán
4t E Mª Carmen Oliver
1r BATX A Marina Solís
1r BATX B José Luis Cervera
1r BATX C Àngels Capdevila
2n BATX A Lluís Polo
2n BATX B Teresa Martínez

 

Coordinació

Coordinació de 1r d’ESO Mireia Gómez
Coordinació de 2n d’ESO Cristina Garcia
Coordinació de 3r d’ESO Elena Guitart
Coordinació de 4t d’ESO Patrícia Picó
Coordinació Batxillerat Lluís Polo
LIC, Biblioteca i Pla lector  Marina Solís
Riscos laborals i manteniment Mayte López
Activitats i serveis Marc Agustí
Escola verda Jéssica Lozano
Coordinació TIC/TAC Isabel Rodríguez
Grup d’Experimentació per al Plurilingüisme Caty Pulpillo
Orientació Marga Lázaro

 

Equip directiu

Director Sergio Martín
Cap d’Estudis Maria Trill
Secretària Anna Sancho
Coordinadora pedagògica Juan Antonio Delgado

 

Departaments

Català Quique Moreno (coordinador didàctic)
Cristina Garcia
Mireia Gómez
Patricia Picó
Lluís Polo
Marina Solís
Castellà Maria Torrero (coordinadora didàctica)
Jose Luis Cervera
M.Carmen Oliver
Sergio Martín
Maria Orriols
Maria Franco
Luis Pérez
Llengües estrangeres Carles Palomares (coordinador didàctic)
Àngels Capdevila
Anna Capdevila
Ana Hernández
Caty Pulpillo
Maria Trill
Cristina Pérez
Carlos Blanco
Matemàtiques Loni Muñoz(coordinadora didàctica)
Marc Agustí
Raquel López
Rubén Martín
Jose Luis Manteca
Raúl Vallés
Valentí Farràs
Irene Baena
Ciències Naturals Enric Carmona (coordinador didàctic)
Vicent Galvany
Mayte López
David Zapata
Jéssica Lozano
Claudia de Val
Pedro Marañón
Román BonetAlbania Castelblanque
Ciències Socials Matilde Olives (coordinadora didàctica)
Teresa Martínez
Anna Sancho
Robert Beltrán
Joana Merino
Joan Bel
Montserrat Fosalba
Tecnologia Cristina Ausina (coordinadora didàctica)
Mireia Soler
Juanan Delgado
Gerard Oncins
Isabel Rodríguez
Vicent Lozada
Àmbits artístic i esportiu Maria Fuset (Visual i plàstica,coordinadora didàctica)
Elisenda Cardona (Visual i plàstica)
Elena Guitart (música)
MUS2
Albert Trujillo (Educació Física)
Alejandro Valls (Educació Física)
Ana Castillo (Educació Física)
Orientació Marga Lázaro (coordinadora específica)
Jaume Saurí

 

Personal d’Administració i Serveis

Consergeria Juan José Palomares
Mar Catalan
Aux. administrativa
Anna Maria Martin