DEPARTAMENT |
|
CAP DE DEPARTAMENT |
PROFESSORAT |
PROFESSORAT |
PROFESSORAT |
PROFESSORAT |
LLENGÜES
|
|
Sara Beltran |
Olga Tribulietx |
Helena Espigulé |
Clara Vilarrasa |
Eva Puig |
Laia Tomàs |
Fouzia Bouhya |
|
|
Laura Espinosa |
Elena Úbeda |
Sandra Fernández |
Elena Ortiz* |
LLENGÜES ESTRANGERES |
Beatriz Ramírez |
Fran Thésin |
Dolors Castro |
Aleix Guàrdia |
|
Mar Vilà |
Eva M. Navarro / Celine Expósito |
|
Sara Oliver / Patrocinio Martos* |
CIÈNCIES |
CIENTIFICOTECNOLÒGIC |
Eloi Bagué |
Laia Montón |
Lídia Garreta |
Lídia Mallén / Anna Roldós |
Ernest Sala |
Emma Donaire |
Cristina Coloma |
David Gómez |
Maria Valls* |
MATEMÀTIQUES |
Fernando Cordón |
Elena Burgas |
Joan Solaní |
Noelia Rodríguez |
|
SOCIALS I DIVERSITAT |
|
Núria Rodríguez |
Elisabet Esquirol / Marc Clos |
Fabio Morant |
Núria Lucas |
Enric Bonet |
Jordi del Campo |
Anna Montoro |
Esther Pi |
Susanna Presas* |
Adrià Verdaguer |
Odorico Arranz |
Paula Kowarik |
|
* Departament d’Orientació
Junta de Delegades i Delegats
President |
Ilias Zegaf |
|
Vicepresident |
Òscar Salas |
Secretari |
Genís Traber |
Distribució per tutories
CURSOS |
TUTORS |
COTUTORS |
1A |
Sara Beltran |
|
1B |
Emma Donaire |
|
1C |
Sandra Fernández |
|
2A |
Adrià Verdaguer |
|
2B |
Laia Montón |
|
3A |
Cristina Coloma |
Susanna Presas |
3B |
Esther Pi |
Susanna Presas |
PS3 |
Susanna Presas |
|
4A |
Elena Úbeda |
|
4B |
Olga Tribulietx |
|
4C |
Rosa M. Lucas |
|
4D |
Elena Ortiz |
|
PS4 |
Elena Ortiz |
|
1 BAT |
Clara Vilarrasa |
|
2 BAT |
Helena Espigulé |
|
Aula d’acollida |
Eva Puig |
|
Coordinacions
Coordinadora digital: Núria Rodríguez
Coordinadora digital adjunta: Mar Vilà
Coordinadora d’intranet: Noelia Rodríguez i Aleix Guàrdia
Coordinador de Riscos Laborals: Joan Solaní
Coordinadora de Batxillerat i IOC: Helena Espigulé
Coordinadora de Batxibac: Beatriz Ramírez
Coordinadora de TdR: Laia Tomàs
Coordinadora de TdS: Dolors Castro
Coordinadora d’Aula d’Acollida: Eva Puig
Coordinadora de Coeducació, Convivència i Benestar de l’Alumnat: Anna Montoro
Altres responsables d’espais o tasques concretes
Equip d’Orientació Educativa i Psicopedagògica: Elena Ortiz, Sara Oliver, Susanna Presas i Maria Valls
Tècnica d’Integració Social (TIS): Laura Alvarado
Biblioteca: Laia Tomàs
Oratòria: Olga Tribulietx i Fran Thésin
Club de lectura: Sara Beltran i Olga Tribulietx
Premsa, web i xarxes socials: Sara Beltran
Comissió Escoles Verdes: Núria Rodríguez, Emma Donaire, Beatriz Ramírez i Ernest Sala
Comissió de mediació de conflictes: Fabio Morant, Anna Montoro, Adrià Verdaguer i Maria Valls
Gestió d’Absentisme: Laura Alvarado
Servei comunitari: Elena Ortiz
Fil musical: Fabio Morant
Treball de recerca: Olga Tribulietx, Clara Vilarrasa, Fran Thésin, Núria Lucas, Enric Bonet, Emma Donaire, Joan Solaní, Bea Ramírez (coordinadora TdR Batxibac) i Laia Tomàs (coordinadora TdR)
Personal PAS
Administratiu: Joan Ridaura
Consegeria: Eduard Giménez i José Gallego