Tutories

TUTORS/ES ESO CURS 2020-21

1r ESO                                                                                                                 
Grup Tutor/a
1A Mari Carme Muñoz
1B Gerard Marín
1C Marta Puigdellívol
1D Rosa Mª Perarnau
1E Gemma Moreno
2n ESO                                                                                                                
Grup Tutor/a
2A Anna Fuentes
2B Carme García
2C Carme Alifa
2D Bianca Rodríguez
2E Laura Vargas
AULA D’ACOLLIDA                                                                                                                 
Grup Tutor/a
AA Carles De las Cuevas
 3r ESO                                                                                                                 
Grup Tutor/a
3A Bea Lemus
3B Núria Pocino
3C Sara Rodríguez
3D Ana M. Renom
 4r ESO                                                                                                                 
Grup Tutor/a
4A Pilar Solbes
4B Ana Maria Calsina
4C Nora Almada
4D Anna Andrés

TUTORS/ES ESTUDIS POSTOBLIGATORIS CURS 2020-21

 BATXILLERAT                                                                                                             
Grup Tutor/a
1 BATX A Carme Angelet
1 BATX B1 Carlos Barbero
1 BATX B2 Marta Arderiu
2 BATX A Anna Casablancas
2 BATX B Teresa Farré
CICLES FORMATIUS
Grup Tutor/a
Instal·lacions elèctriques i automàtiques 1r Matí Juan Oliva
Instal·lacions elèctriques i automàtiques 2n Matí Sergio Castillo
Instal·lacions elèctriques i automàtiques 1r Tarda Adrian Pérez
Instal·lacions elèctriques i automàtiques 2nTarda Sergio Ramírez
Automatització i robòtica industrial 1r Joan Vilalta
Automatització i robòtica industrial 2n Joan Javier  Márquez
Gestió administrativa 1r Matí Mercè Moreno
Gestió administrativa 2n Matí Paqui Borruel
Administració i Finances 1 Mónica Sánchez
Administració i Finances 2 M. Victoria Hervás
Activitats comercials 1r Matí Cristina Pons
Activitats comercials 2n Matí (Dual) Jordi Pladevall
Activitats comercials 1r Tarda Maria Martínez
Activitats comercials 2n Tarda Maribel Corral
Gestió de vendes 1r Alberto Jiménez
Gestió de vendes 2n (Dual) Manel Manzano
Preimpressió digital 1r Matí Jordi Trullols
Preimpressió digital 2n Matí Alfonso Sánchez
Preimpressió digital 1r Tarda Jordi Palau
Preimpressió digital 2n Tarda Fran Silva
Disseny i edició 1r Tarda Jordi Colet
Disseny i edició 2n Matí Maria Carmen Cuevas
CAFEMN A Lluís Ferrer
CAFEMN B César Sanmartín
EASE 1r 1 Marta Pérez
EASE 1r 2 Jordi Brasó
AAFE 2n Sergi Escriu
SALVAMENT I SOCORRISME
Grup Tutor/a
Salvament i socorrisme Vicent Sales
PFI                                                                                                             
Grup Tutor/a
PFI Auxiliar de manteniment i muntatges d’instal·lacions elèctriques i d’aigua i gas Óscar Barea
PFI Administració Miquel Àngel Aguilar
IFE
Grup Tutor/a
IFE 1r Iris Hernàndez
IFE 2n Amparo Vilata