Direcció | |
Directora | Isabel Feliu |
Cap d’estudis | Imma Malagelada |
Secretària | Marta Carreras |
Coordinadora Pedagògica | Judith Torrent |
Cap d’Estudis FP | David Martí |
Coordinacions | |
1r ESO | Anna Sunyer |
2n ESO | Sílvia Viñas |
3r ESO | Olga Muñoz |
4t ESO | Gemma Caja |
1r Batxillerat | Sílvia Torrent |
2n Batxillerat | Rosa Milla |
FP | Pere Hidalgo |
Dual | Júlia Forn |
Treballs de Recerca | Dolors Roca |
Activitats | Imma Verdaguer |
Informàtica | Sergi Pérez/Dani Marín |
Riscos Laborals | Lídia Brunsó |
Esport i Escola | Agustí Badiella |
Moodle | Sergi Pérez |
Pràcticum i Biblioteca | Montse Peiris |
iEducació | Imma Malagelada |
Coeducació, convivència i benestar de l’alumnat | Imma Trias |
IFE | Paula Pagès |
Departaments i Seminaris | |
Filosofia | Aureli Álvarez |
Ed. Física | Albert Vázquez |
Història | Mariona Coll |
C. Naturals | Teresa Cels |
Física i química | Narcís Bartis |
Tecnologia | Guillem Jacquet |
Matemàtiques | Esther Valentí |
Música | Carme Monells |
Visual i plàstica | Judit Romans |
Clàssiques | David Fluriach |
Català | Montse Peiris |
Castellà | Irene Tirado |
Francès | Carolina Padrosa |
Economia | Albert Mata |
Orientació | Imma Trias |
Anglès | Imma Verdaguer |
Ensenyaments d’esports | Jesús Escosa |
Seminari cicle formatiu | Júlia Forn |
Cicles Formatius | Inés Eritja/Lídia Vilà |
Tutories
1r ESO A | ANNA SUNYER |
1r ESO B | XAVI TEIXIDOR |
1r ESO C | ALBERT VÁZQUEZ |
1r ESO D | PILAR RUBERT |
2n ESO A | SÍLVIA VIÑAS |
2n ESO B | EDGAR GONZÁLEZ |
2n ESO C | AGUSTÍ BADIELLA |
3r ESO A | EVA CAIXÀS |
3r ESO B | JOSEP KOSTOPOULOS |
3r ESO C | OLGA MUÑOZ |
3r ESO D | ESTHER GARCÍA |
Aula Oberta 3r i 4t ESO | MIQUEL CASTILLO |
4t ESO A | JORDI GALÍ |
4t ESO B | GEMMA CAJA |
4t ESO C | PEP MARTOS |
1r Batxillerat A | SÍLVIA TORRENT |
1r Batxillerat B | XAVIER SOLER |
1r Batxillerat C | MONTSE PEIRIS |
2n Batxillerat A | DOLORS ROCA |
2n Batxillerat B | ROSA MILLA |
1r CFGM A | JÚLIA FORN |
1r CFGM B | PERE PUJOL |
2n CFGM A | EDUARD BUSQUETS |
2n CFGM B | JOAN GUILLAMET |
1r CFGS TSEAS | MARTA ROMAGOSA |
2n CFGS TSEAS | INÉS ERITJA |
1r CFGS CF | LÍDIA VILÀ |
2n CFGS CF | ROSA JUAN |
EREE (Grau Mig Futbol) | PERE HIDALGO |
EREE (Grau Superior Futbol) | JESÚS ESCOSA |
IFE | PAULA PAGÈS /IÑAKI CODINACH |
Consell Escolar
Càrrec | Membres |
Presidenta | ISABEL FELIU SUBIRANA |
Cap d’Estudis | IMMA MALAGELADA RUBIROLA |
Representants del claustre del professorat | ROSA MILLA MASANAS |
IMMA TRIAS I TRAYTER | |
ANNA GIRONÈS COMA | |
IMMA VERDAGUER GIRONÈS | |
SILVIA TORRENT FERRER | |
ALBERT VAZQUEZ ARMENGOL | |
DOLORS ROCA CASADEVALL | |
Representant del PAS | ANNA PIGEM I DE PALOL |
Representant del PAE | MARTA BRAMON |
Representants de l’alumnat | ANDRIY KONTSEVYCH |
MIQUEL MADEMONT PAGÈS | |
IAN MARTIN TEIXIDOR | |
Representants de mares i pares de l’alumnat | ALBERT MADEMONT DORCA |
LAIA SARDÀ RODRIGUEZ | |
ANNA GUILÀ ESPINÓS | |
Representant de l’AFA | ROCIO PLEITÉ PERDONAL |
Representant de l’Ajuntament de Banyoles | NANI COMALAT ROCA |
Secretària | MARTA CARRERAS MASÓ |