El transport està coordinat per Consell Comarcal de la Noguera. Autobusos de l’empresa Autocars Agramunt S.L. enllacen el centre amb les poblacions adscrites a l’Institut.
L’alumnat en l’autocar seuran sempre al mateix lloc.
Horari de recollida dels alumnes de cada municipi:
LÍNIA 1:
La Fuliola – 07:30 h.
LÍNIA 2:
LÍNIA 3:
La Sentiu – 07:25 h.
Montgai – 07:35 h.
Bellmunt d’Urgell – 07:40 h.
Penelles – 07:45 h.
LÍNIES 4 – 5:
Linyola – 07:42 h. (1r i 4t ESO)
Linyola – 07:58 h. (2n i 3r ESO)
Linyola – 07:55 h. (Taxi)