EQUIP DIRECTIU
ORGANIGRAMA DEL CURS 2023 – 2024
BEATRIZ OSEIRA ABRILDIRECTORA |
MÒNICA ROJO PEDRAJASCAP D’ESTUDIS DE PRIMÀRIA |
JULIO TENA VILALLONGACAP D’ESTUDIS DE SECUNDÀRIA |
LAIA LORENTE CORREASSECRETÀRIA |
ERIKA TATIANA GERONA BÁRCENACOORDINADORA PEDAGÒGICA DE PRIMÀRIA |
EVA PUENTE PONCECOORDINADORA PEDAGÒGICA DE SECUNDÀRIA |
EQUIP DE COORDINACIÓ
ESTHER GÓMEZCicle Infantil |
MÍRIAM POLOCicle Inicial |
ANA JARQUECicle Mitjà |
JAUME GASOLCicle Superior |
ANNA VILANOVA1r Cicle ESO |
ELENA RODRÍGUEZ2n Cicle ESO |
TUTORIES D’INFANTIL
MONTSERRAT MONTAÑÉSI3-A |
PATRÍCIA PEDREROL – VALERIA GALIANAI3-B |
ESTHER GÓMEZI4-A |
BRUGUERS FORMOSAI4-B |
SÍLVIA GARCÍAI5-A |
LEONOR CRUZI5-B |
ESPECIALITATS I SUPORT
LAIA LORENTEREFORÇ I PSICOMOTRICITAT |
MAR NAVARRO – MARTA PALACIOSREFORÇ |
JUAN PEDRO MACIÀMÚSICA |
BEATRIZ OSEIRAANGLÈS |
THAIS TENLLADOATENCIÓ A LA DIVERSITAT |
LAURA BALFEGÓTEI (Tècnica d’Educació Infantil) |
TUTORIES DE PRIMÀRIA
MIRIAM POLO1r-A |
NÚRIA LÓPEZ – ISABEL MORENO1r-B |
BIANCA GARCÍA2n-A |
CRISTINA VENTOSA2n-B |
CARME TRILLO3r-A |
SUSANA GONZÁLEZ3r-B |
ESTHER HERNÁNDEZ4t-A |
ANTÒNIA AOIZ4t-B |
ANA TELLO5è-A |
HELENA MIRET5è-B |
ERIKA TATIANA GERONA6è-A |
ANI SÁNCHEZ6è-B |
ESPECIALITATS
LEYRE LISONANGLÈS |
ANA JARQUEANGLÈS |
JAUME GASOLEDUCACIÓ FÍSICA / AULA D’ACOLLIDA |
JOSÉ MANUEL CARBAJALESEDUCACIÓ FÍSICA |
JUAN PEDRO MACIÀMÚSICA |
MÒNICA ROJOMÚSICA |
THAIS TENLLADOATENCIÓ A LA DIVERSITAT |
DAVID SÁNCHEZATENCIÓ A LA DIVERSITAT |
TUTORIES DE SECUNDÀRIA
LORENA SOBRINO1r ESO – A |
EMMA PEIRÓ1r ESO – B |
RAQUEL SOTO2n ESO – A |
ROGER SALADIÉ2n ESO – B |
CARLES CASAMORT3r ESO – A |
MARIA PLANA3r ESO – B |
PABLO FERNÁNDEZ3r ESO – C |
|
CARLOS GÓMEZ4t ESO – A |
ALBERT CATALÀ4t ESO – B |
LAURA MARTÍNEZ4t ESO – C |
|
ESPECIALITATS
PABLO FERNÁNDEZLLENGUA CASTELLANA |
LAURA MARTÍNEZLLENGUA CASTELLANA |
MIREIA ESTRADALLENGUA CATALANA |
MARIA PLANALLENGUA CATALANA |
ALICE GOUTEUXFRANCÈS |
MARTA MONTSERRATFILOSOFIA |
ALBERT CATALÀGEOGRAFIA |
ANNA VILANOVAGEOGRAFIA |
CARLOS GÓMEZECONOMIA |
EMMA CABÚSMATEMÀTIQUES |
ALFRED FREIXEDESMATEMÀTIQUES |
ELENA RODRÍGUEZMATEMÀTIQUES |
MIREIA BUTILLÉTECNOLOGIA |
RUTH GIRÓTECNOLOGIA |
JESÚS DORADOEDUCACIÓ FÍSICA |
ROGER SALADIÉEDUCACIÓ FÍSICA |
CARLES CASAMORTBIOLOGIA |
JULIO TENABIOLOGIA |
YOLANDA BARLÉSORIENTADORA – AULA D’ACOLLIDA |
MARÍA JOSÉ FERRERORIENTADORA |
MARIA MUÑOZORIENTADORA |
LORENA SOBRINOORIENTADORA |
RAQUEL SOTOFÍSICA I QUÍMICA |
ROSA Mª GARCÍAANGLÈS |
EMMA PEIRÓANGLÈS |
EVA PUENTEANGLÈS |
MERCEDES PÉREZVISUAL I PLÀSTICA |
MAR VIZOSOMÚSICA |