Correus de contacte amb el professorat

Hem creat comptes de correu per facilitar-vos la comunicació amb el professorat al llarg d’aquest curs 2020-21. Els podreu trobar en la taula següent:

TUTORES

P3 A Susagna susagna@santamariadelmar.cat
P3 B Sònia sonia@santamariadelmar.cat
P4 A Anna anna@santamariadelmar.cat
P4 B Elena elena@santamariadelmar.cat
P5 A Sandra sandra@santamariadelmar.cat
P5 B Marga F. margaferrer@santamariadelmar.cat
1r A Meri R. meririon@santamariadelmar.cat
1r B Alfonso alfonso@santamariadelmar.cat
2n A Melanie melanie@santamariadelmar.cat
2n B Laura laura@santamariadelmar.cat
2n C Alicia alicia@santamariadelmar.cat
3r A Lurdes lurdes@santamariadelmar.cat
3r B Cristina cristina@santamariadelmar.cat
3r C Imma imma@santamariadelmar.cat
4t A Marga A. margaalmenara@santamariadelmar.cat
4t B Maria Z. mariazapata@santamariadelmar.cat
4t C Andrea andrea@santamariadelmar.cat
5è A Carlos carlos@santamariadelmar.cat
5è B Régine regine@santamariadelmar.cat
5è C Gloria gloria@santamariadelmar.cat
6è A Maria  Q. maria@santamariadelmar.cat
6è B Carme carme@santamariadelmar.cat
6è C Neus npoveda@santamariadelmar.cat

ESPECIALISTES/SUPORT

Irene C. irenecamara@santamariadelmar.cat
Montserrat montserrat@santamariadelmar.cat
Meri B. meriboronat@santamariadelmar.cat
Beatriz beatriz@santamariadelmar.cat
Dolors dolors@santamariadelmar.cat
Carolina carolina@santamariadelmar.cat
Lourdes C. lourdes@santamariadelmar.cat
Diego diego@santamariadelmar.cat
Irene irene@santamariadelmar.cat
Alana alana@santamariadelmar.cat
Raquel raquel@santamariadelmar.cat
Dani dani@santamariadelmar.cat

ALTRES CORREUS

Escola (direcció) e3004931@xtec.cat
AMPA ampa@santamariadelmar.cat
Esther (integració social) esther@santamariadelmar.cat