Organigrama

 

EQUIP DIRECTIU

DIRECTORA: Rosa Lemos

CAP D’ESTUDIS: Gemma March

COORDINADORA PEDAGÒGICA: Susana Parra

SECRETÀRIA: Núria Clopés

DEPARTAMENT DE CIÈNCIES

CAP DE DEPARTAMENT: Rosa Fondevila

MEMBRES: Laura Soler, Susana Parra, Àlex Recuenco, Jacint Planas, Daniel Ramos i Empar Rubio.

DEPARTAMENT DE LLENGÜES

CAP DE DEPARTAMENT: Imma Salvatella.

MEMBRES: Àgueda Ramírez, Cristina García, Aida Marín, Míriam Delgado, Sonia Corral, Núria Clopés, Salomé Areste i Majka Llibre.

DEPARTAMENT D’EXPRESSIÓ

CAP DE DEPARTAMENT: Anna Esteve.

MEMBRES: Maria Dou, Emma Muntal, Emma García, Rosa Lemos, Gemma March, Juan Badel, Núria Plaja, Maria José Monteagudo.

DEPARTAMENT D’ORIENTACIÓ: Maria José Monteagudo

COORDINACIÓ DE RISCOS LABORALS: Núria Plaja

COORDINACIÓ DE SORTIDES: Laura Soler

COORDINACIÓ INFORMÀTICA: Majka Llibre

TUTORS

  • Tutora 1r ESO A: mllibre@canrecord.cat
  • Tutora 1r ESO B: cgarcia@canrecord.cat
  • Tutora 2n ESO A: aramirez@canrecord.cat
  • Tutor 2n ESO B: arecuenco@canrecord.cat
  • Tutora 2n ESO C: erubio@canrecord.cat
  • Tutora 3r ESO A: lsoler@canrecord.cat / mdelgado@canrecord.cat
  • Tutora 3r ESO B: jplanas@canrecord.cat
  • Tutora 4t ESO A: gmarch@canrecord.cat
  • Tutora 4t ESO B: isalvatella@canrecord.cat
  • Tutora 4t ESO C: mjmonteagudo@canrecord.cat