Organigrama i correus tutors/es

 

ORGANIGRAMA

 

EQUIP DIRECTIU

DIRECTORA: Rosa Lemos

CAP D’ESTUDIS: Gemma March

COORDINADORA PEDAGÒGICA: Susana Parra

SECRETÀRIA: Núria Clopés

DEPARTAMENT DE CIÈNCIES

CAP DE DEPARTAMENT: Rosa Fondevila

MEMBRES: Laura Soler, Susana Parra, Àlex Recuenco, Vanesa García, Daniel Ramos i Empar Rubio.

DEPARTAMENT DE LLENGÜES

CAP DE DEPARTAMENT: Àgueda Ramírez.

MEMBRES: Imma Salvatella, Vanesa García, Cristina García, Montse Deulofeu, Míriam Delgado, Sonia Casanovas, Emilie Vilches, NúriaClopés i Majka Llibre.

DEPARTAMENT D’EXPRESSIÓ

CAP DE DEPARTAMENT: Maria Dou.

MEMBRES: Emma García, Rosa Lemos, Gemma March, Núria Plaja i Marçal Font.

DEPARTAMENT D’ORIENTACIÓ: Emilie Vilches.

COORDINACIÓ DE RISCOS LABORALS: Núria Plaja

COORDINACIÓ INFORMÀTICA: Majka Llibre

 

CORREUS TUTORS/ES

 

  • Tutora 1r ESO A, Majka Llibre: mllibre@canrecord.cat
  • Tutora 1r ESO B, Cristina García: cgarcia@canrecord.cat
  • Tutora 2n ESO A, Rosa Fondevila: rfondevila@canrecord.cat
  • Tutor 2n ESO B, Emma García: egarcia@canrecord.cat
  • Tutora 3r ESO A,  Daniel Ramos: dramos@canrecord.cat
  • Tutora 3r ESO B, Laura Soler: lsoler@canrecord.cat
  • Tutora 3r ESO C, Míriam Delgado: mdelgado@canrecord.cat
  • Tutora 4t ESO A, Gemma March: gmarch@canrecord.cat
  • Tutora 4t ESO B, Imma Salvatella: isalvatella@canrecord.cat
  • Tutora 4t ESO C, Emilie Vilches: evilches@canrecord.cat