El nostre centre té l’organització següent:
- Equip Directiu Ampliat: format per direcció, cap d’estudis, coordinació pedagògica, secretaria i coordinació digital.
- Consell de direcció: format per direcció, equip de coordinació, equip d’orientació i caps de departament.
- Equip de coordinació: format per les coordinacions de cada nivell d’ESO, la coordinació de Batxillerat i la coordinació digital.
COORDINACIÓ | ÀMBIT |
Laura Semper | 1r d’ESO |
Anna Tatché | 2n d’ESO |
Sònia Sayols | 3r d’ESO |
Pedro Candalija | 4t d’ESO |
M. Carmen Jácome | Batxillerat |
Edgar Carretero | Digital |
- Departaments: comptem amb 9 departaments: Matemàtiques, Tecnologia, Ciències Experimentals, Ciències Socials, Llengua Catalana, Llengua Castellana i Clàssiques, Llengües Estrangeres, Expressió i Orientació.
CAPS DE DEPARTAMENT | ÀREA |
Marina Sureda | Llengua catalana |
Irene León | Llengua castellana i Clàssiques |
Eduardo Herranz | Llengües estrangeres |
Neus Carmona | Matemàtiques |
Sheila Chacón | Ciències Experimentals |
Héctor Rodríguez | Ciències Socials |
Jordi Segura | Tecnologia |
Marc Rodríguez | Expressió |
Miquel Pascual | Orientació Educativa |
- Tutories: cada nivell té un/a tutor/a i a 1r d’ESO disposem de 2 tutors o tutores per grup.
TUTOR/A | GRUP | TUTOR/A | GRUP |
Maite Gerbolés / Marc Santamaria | 1r ESO A | Beatriz Marcos | 2n ESO A |
Roger Vila / Pol Màdico | 1r ESO B | Neus Carmona | 2n ESO B |
Manuela Pacheco / Nieves Muñoz | 1r ESO C | Ricard Puig | 2n ESO C |
Clara Calsina / Anna Herrera | 1r ESO D | Elena Cañadas | 2n ESO D |
Arantxa Moral / Héctor Mahiques | 1r ESO E | Jordi Segura | 2n ESO E |
Neus Soto / Marta Vilabrille | 1r ESO F | Chiara Erroi | 2n ESO F |
TUTOR/A | GRUP | TUTOR/A | GRUP |
Sheila Chacón | 3r ESO A | Joan Mestre | 4t ESO A |
Héctor Rodríguez | 3r ESO B | Eduardo Herranz | 4t ESO B |
Lorena Castillo | 3r ESO C | Marisa Gràcia | 4t ESO C |
Rosa Mut | 3r ESO D | Dani Andrada | 4t ESO D |
Marina Sureda | 3r ESO E | Ignasi Bea | 4t ESO E |
Miguel Martín | 3r ESO F | Marc Alier | 4t ESO F |
TUTOR/A | GRUP |
Dolors Núñez | SIEI |
Begoña Acasuso | Aula d’Acollida |
TUTOR/A | GRUP | TUTOR/A | GRUP |
Juan Luis Rubio | 1r BTX A | Gregorio Olivares | 2n BTX A |
Augusto Rodrígues | 1r BTX B | Edgar Carretero | 2n BTX B |
Marc Rodríguez | 1r BTX C | Montse Flores | 2n BTX C |
Cristina Fructuoso | 1r BTX D | Júlia Camps | 2n BTX D |
Ada Pastor | 1r BTX E |
- PAS: format pel personal subaltern del torn de matí i del torn de tarda-vespre; el personal administratiu i el personal d’educació especial.
FUNCIÓ | |
Inma Pons | Consergeria |
Margarida Bach | Consergeria |
Carme Rius | Administrativa |
Montserrat Romero | Administrativa |