Descripció del departament d’informàtica

Professorat:

Joan Cortés  (Cap d’estudis adjunt )

Javier Góngora (Cap de departament)

Iciar Aznar (Coordinadora d’FP)

Ruben Espinet (Coordinador TIC)

Joana Casteleiro (Tutora de 1r d’SMX Matí)

Alberto Bevià (Tutor de 1r d’SMX Tarda)

Fernando Bartoll (Tutor de 2n d’SMX A)

Dani Lleonart (Tutor de 2n d’SMX B)

Mila Machio (Tutora de 1r d’ASIX)

Javier Góngora (Tutor de 2n d’ASIX)

Cristina Maestra (Tutora de 1r DAM-L)

Josep García

Ivan Martínez

Míriam Olmeda

Sandra Alonso

Sausan Battikh

Assignatures:

Professor Email Mòdul Nivell
Joan Cortés joancortes.prof@insestatut.cat M3 1r ASIX
Iciar Aznar iciaraznar.prof@insestatut.cat M3

M3

M2

1r SMX T1

1r SMX T2

1r DAM-L

Ruben Espinet rubenespinet.prof@insestatut.cat M2

M8

1r ASIX

2n ASIX

Fernando Bartoll fernandobartoll.prof@insestatut.cat M8

M8

M6

1r SMX T1

1r SMX T2

2n SMX A

Dani Lleonart danilleonart.prof@insestatut.cat M4

M7

M1

FCT

2n  SMX B

2n  SMX B

1r DAM-L

2n SMX B

Alberto Bevià albertobevia.prof@insestatut.cat M5

M5

M8

1r SMX T1

1r SMX T2

2n SMX A

Sausan Battikh sausanbattikh.prof@insestatut.cat M02

M2

M6

M1

1r SMX M1

1r SMX M2

2n SMX B

1r ASIX

PS8 ? M2+M10

M7

2n ASIX

2n ASIX

Javier Góngora javigongora.prof@insestatut.cat M15

M3

2n ASIX

1r DAM-L

Mila Machio milamachio.prof@insestatut.cat M8

M8

M4

M9

1r SMX M1

1r SMX M2

1r ASIX

1r ASIX

Sandra Alonso sandraalonso.prof@insestatut.cat M3

M3

M6

1r SMX T1

1r SMX T2

2n ASIX

Cristria Maestra cristinamaestra.prof@insestatut.cat M2

M2

M4

1r SMX T1

1r SMX T2

1r DAM-L

Ivan Martínez ivanmartinez.prof@insestatut.cat M4

M7

M11

2n  SMX A

2n  SMX A

2n ASIX

Josep García josepgarcia.prof@insestatut.cat M1

M1

M5

M5

1r SMX M1

1r SMX M2

1r SMX M1

1r SMX M2

PT7 ? M1

M1

M8

M5

1r SMX T1

1r SMX T2

2n SMX B

1r ASIX

PT8 miriamolmeda.prof@insestatut.cat M10

M10

M15

M17

2n SMX A

2n SMX B

1r DAM-L

1r DAM-L

Joana Casteleiro joanacasteleiro.prof@insestatut.cat FOL

FOL

FOL

FOL

EiE

EiE

1r SMX M

1r SMX T

1r ASIX

1r DAM

1r ASIX

1r DAM

Horaris de visites:

Per fixar entrevistes amb les tutores cal trucar a l’institut per concertar l’hora (93 588 08 58)