Llistat de correus del professorat

Per fer front a aquesta situació excepcional hem de prendre mesures extraordinàries.

Per això, hem de buscar nous canals de comunicació i, per poder mantenir el contacte professorat-alumnat-famílies, us deixem el llistat de correus interns de l’equip de mestres de l’escola.

Demanem que les famílies us poseu en contacte enviant un missatge al correu dels tutors/es dels vostres fills/es. D’aquesta manera, el mestre/a us enviarà per correu els materials i recursos a mesura que en vagi suggerint de nous.

A més a més, recordem que l’alumnat de 4t, 5è i 6è ja té compte de correu de l’escola i se li enviarà directament aquest material i recursos.

CORREU
Albert Villarroya albert@catalunyasab.cat
Analía Etchebest analia@catalunyasab.cat
Anna Triano anna@catalunyasab.cat
Araceli Trullenque araceli@catalunyasab.cat
Berta Villa berta@catalunyasab.cat
Carme Guerrero carme@catalunyasab.cat
Carol Sánchez carol@catalunyasab.cat
Celia Márquez celia@catalunyasab.cat
Cristina Alvarez cristina@catalunyasab.cat
Cristina Puig crisp@catalunyasab.cat
Cristina González cristinagonzalez@catalunyasab.cat
Dina Frí­as dina@catalunyasab.cat
Eva Cobo eva@catalunyasab.cat
Gina Cruz gina@catalunyasab.cat
Gloria Pérez gloria@catalunyasab.cat
Guille Lledo guille@catalunyasab.cat
Jacinto Pizarro jacinto@catalunyasab.cat
Josep Gilabert josep@catalunyasab.cat
Josep Miquel Alonso josepmiquel@catalunyasab.cat
Laura Aranda laura@catalunyasab.cat
Lí­dia Sánchez lidia@catalunyasab.cat
Maria Estarlí maria@catalunyasab.cat
Marina Barceló marina@catalunyasab.cat
Mireia Carné mireia@catalunyasab.cat
Miriam Nieto miriam@catalunyasab.cat
Muntsa Molins muntsa@catalunyasab.cat
Natalia Albert natalia@catalunyasab.cat
Nina Martínez nina@catalunyasab.cat
Núria Ruíz nuria@catalunyasab.cat
Olga Bertran olga@catalunyasab.cat
Vicent Ferrando vicent@catalunyasab.cat
Carme Peyra carmepeyra@catalunyasab.cat
Meri López meri@catalunyasab.cat

#joemquedoacasa. Entreteniment vacances. 1r, 2n i 3r

Hola famílies,

venen dies de vacances #joemquedoacasa, i ho intentarem passar de la millor manera possible.

Primer us proposem que ens ajudeu a fer la decoració de la primavera perquè quan tornem a l’escola, la puguem decorar.  

Segon, esperem que us divertiu molt mirant la revista TATANO, on trobareu moltes propostes divertides i diferents. Entreu al GENIALLY per trobar l’enllaç.

I per acabar passeu una bona estona amb el karaoke familiar.

Com sempre el més important és que tothom estigui bé, i que estigueu tan alegres com sigui possible en aquesta situació. 

Us trobem a faltar, una abraçada!

Clica sobre la Cèlia per veure el video!

FAMÍLIES, US TOCA A VOSALTRES! #joemquedoacasa

Hola, famílies de l’escola Catalunya,
Ara que ja heu vist les cares de l’equip humà del nostre centre, ens encantaria veure-us a vosaltres.
Per això us demanem que ens envieu una foto vostra al correu joemquedoacasa@catalunyasab.cat 

Us deixem un vídeo tutorial de com fer-ho directament amb el mòbil!

MOLTES GRÀCIES!