- Inici
- Equip humà
Equip Humà
Equip directiu i de coordinació
Tutories
Tutories
A | B | |
I3 | Cristina P | Olga |
I4 | Mireia | Laura |
I5 | Ángela | Lídia |
1r | Cèlia | Ariadna |
2n | Txell | Núria |
3r | Araceli | Cristina A |
4t | Gina | Francesca |
5è | Dina | |
6è | Míriam | Marina |
Especialitats i reforços
Especialistes d’Anglès | Carol Sànchez, Cristina Álvarez, Txell Lafuente, Nina Martínez |
Especialistes d’EF | Josep Gilabert i Sandra Mallo |
Especialista de Música | Nina Martínez |
Especialistes d’Educació Especial | Sònia Martos, Carla Pariente i Maria Estarlí |
SIEI | Analía Etchebest |
Aula d’Acollida | Eva Cobo / Ana Larraz |
SIAL | Juan Guilló |
Religió | Carme Peyra |
Reforç d’EI | Anna Saura / Macarena |
Reforç d’EP | Vicent Ferrando, Macarena, Natalia Albert i Carme Guerrero |
Personal d’Atenció Educativa i Personal Administratiu i de Servei
EDUCADORA SIEI | Laura Andreu / Gisela Tobajas |
Vetlladora | Mónica Ortiz |
TEI | Paula Pueyo |
TIS | Ester González |
Administrativa | Meritxell Rey |
Conserge | Tere Yelo |
Càrrecs
Directora | Carme Guerrero |
Cap d’estudis | Maria Estarlí |
Secretaria | Natalia Albert |
Coordinació comunitat petits | Cristina Puig |
Coordinació comunitat mitjans | Cèlia (i Núria) |
Coordinació comunitat grans | Marina Barceló (i Dina) |
Coordinació STEAM | Dina Frías |
Coordinació TAC | Josep Gilabert |
Coordinació Llengua | Núria Ruiz |
Coordinació Riscos Laborals | Carol Sánchez |
Referents dels Serveis Educatius
Psicopedagoga (EAP) | Raquel Peiró |
Treballadora Social (EAP) | Sílvia |
Fisioterapeuta (EAP) | Paula Fernández |
Logopeda (CREDA) | Marta |
LIC | Víctor Ferran |
CRP | Joan Abad i Concepció Rodón |
Serveis Socials (Ajuntament) | Jara |
Programes de suport extern que intervenen al centre
UAO | Xantal Lobera |
CEEPSIR (Josep Sol) | Núria López |
Programa de cooperació territorial d’Educació Inclusiva | Yolanda Marín |
Proinfància (Eduvic) | Atenció pisicògica: Bibiana Miranda |
Atenció logopèdica: Mar Lozano |