Qui som?

ESTRUCTURA ORGANITZATIVA

EQUIP DIRECTIU

Director: JOAQUIM QUÍLEZ ONETI

  • Mestre titulat en Educació Primària i especialitzat en Matemàtiques i Ciències Naturals
  • Acreditació dels perfils professionals de Biblioteca i Mètodes.
  • Ha treballat a l’Escola Sol Ixent (curs 1990-1995) , a l’Escola SEK Catalunya (curs 1995-1996) , a l’Escola Sant Feliu (cursos 1996-2007), a l’Escola Angeleta Ferrer (cursos 2007-2009) , a l’Escola Anxaneta (cursos 2009-2012) i a l’Escola Torre Llauder (cursos 2012-actualitat).
  • Ha format part de l’Equip Directiu de l’escola Torre Llauder, com a Secretari, el curs 2015-16.
  • Forma part de l’Equip Directiu de l’escola Torre Llauder, com a Director, des del curs 2016-17.

Cap d’estudis: SUSANA TERUEL CATALÁN

  • Mestra titulada en Educació Primària i especialitzada en Educació Especial i orientació educativa.
  • Acreditació dels perfils professionals de Diversitat, Biblioteca i Mètodes.
  • Ha treballat a l’Escola Angeleta Ferrer (curs 1999-2000), a l’Escola Anxaneta (curs 2000-2001) i a l’Escola Torre Llauder (curs 2001-actualitat).
  • Forma part de l’Equip Directiu de l’escola Torre Llauder, com a Cap d’Estudis, des del curs 2001-2002.

Secretària: MARTA GÓMEZ BALDAJOS

  • Mestra titulada en Educació Primària
  • Acreditació dels perfils professionals de Biblioteca i Mètodes.
  • Ha treballat a l’Escola Sant Gabriel (curs 2004-2005), a l’Escola Baldiri i Reixac (cursos 2006-2009) i a l’Escola Torre Llauder (cursos 2009-actualitat).
  • Ha estat Coordinadora de Primària de l’escola Torre Llauder des del curs 2012-2013 i 2014-2016.
  • Forma part de l’Equip Directiu de l’escola Torre Llauder, com a Secretària, des del curs 2016-2017.

 

EQUIP DE MESTRES

Educació Infantil:

Coordinadora: Mireia Llivina

Tutora P3: Míriam Naval

Tutora P4: Pili Cervantes

Tutora P5: Mireia Llivina

TEI: Anna Fabre

Vetlladora: María Lorenzo

Reforços (Desdoblaments, Tallers, Racons, Conversa, Informàtica): Rosa Blanco, Vero Collado, Anna Fabre, Marta Ferré, Asun Martín, Isa Serrano i Susana Teruel.

Experimentació: Mercè Romero

Psicomotricitat: Dani Jurado i Mercè Romero.

Educació Especial: Asun Martín

Religió: M. Àngels Villaret

Música: Èric Grífol

 

Educació Primària:

Coordinadora: Núria Vidal

Tutora 1r: Mireia Horcajada

Tutora 2n: Davinia Moreno

Turora 3r A:  Ema Echerri

Tutora 3r B: Nerea Bitrián

Tutora 4t A: Rose Pulido

Tutora 4t B: Carme Oliveras

Tutora 5è: Sílvia Lázaro

Tutora 6è A: Xavi García

Tutora 6è B: Anna Isern

Vetlladora: María Lorenzo

Reforços: Marta Ferré, Marta Gómez, Quim Quílez, Mari Sánchez i Susana Teruel.

Laboratori i Hort: Mercè Romero

Teatre: Toni Arteaga, Marta FerréAnna Isern, Sílvia Lázaro i Susana Teruel.

Educació Especial: Asun Martín i Míriam Nogueira

Aula d’Acollida: Rosa  Blanco

Educació Física:  Xavi García i Núria Vidal.

Anglès: Dani Jurado i  Xavi Vinagre

Religió: M. Àngels Villaret

Música: Èric Grífol

 

Coordinadora LIC: Rosa Blanco

Coordinadora Riscos Laborals: Mercè Romero

Coordinador TAC: Xavi Vinagre

 

PAS

Administrativa: Mónica Marés

Conserge: Juan Durán

 

MENJADOR

Rosa Martin

Lluís Macías

 

ACTIVITATS EXTRAESCOLARS

Responsable: Andrés Fernández