ESTRUCTURA ORGANITZATIVA
EQUIP DIRECTIU
Director: JOAQUIM QUÍLEZ ONETI
- Mestre titulat en Educació Primària i especialitzat en Matemàtiques i Ciències Naturals
- Acreditació dels perfils professionals de Biblioteca i Mètodes.
- Ha treballat a l’Escola Sol Ixent (curs 1990-1995) , a l’Escola SEK Catalunya (curs 1995-1996) , a l’Escola Sant Feliu (cursos 1996-2007), a l’Escola Angeleta Ferrer (cursos 2007-2009) , a l’Escola Anxaneta (cursos 2009-2012) i a l’Escola Torre Llauder (cursos 2012-actualitat).
- Ha format part de l’Equip Directiu de l’escola Torre Llauder, com a Secretari, el curs 2015-16.
- Forma part de l’Equip Directiu de l’escola Torre Llauder, com a Director, des del curs 2016-17.
Cap d’estudis: SUSANA TERUEL CATALÁN
- Mestra titulada en Educació Primària i especialitzada en Educació Especial i orientació educativa.
- Acreditació dels perfils professionals de Diversitat, Biblioteca i Mètodes.
- Ha treballat a l’Escola Angeleta Ferrer (curs 1999-2000), a l’Escola Anxaneta (curs 2000-2001) i a l’Escola Torre Llauder (curs 2001-actualitat).
- Forma part de l’Equip Directiu de l’escola Torre Llauder, com a Cap d’Estudis, des del curs 2001-2002.
Secretària: MIREIA LLIVINA
EQUIP DE MESTRES
Educació Infantil:
Coordinadora: Mireia Llivina
Tutora I3: Mireia Llivina Cotutora: Asun Martín
Tutora I4: Isa Serrano
Tutora I5: Míriam Naval Cotutora: Pilar Cervantes
TEI:
Vetlladora: Natalia Martínez
Psicomotricitat: Josep Pérez
Educació Especial: Asun Martín
Educació Primària:
Coordinadora: Núria Vidal
Vetlladora: Natalia Martínez
Tutora 1r: Roser Raventós Cotutora: Míriam Berrocal
Tutora 2n: Ema Echerri Cotutora: M. Àngels Villaret
Tutora 3r: Mari Sánchez Cotutora: Mercè Romero
Tutora 4t: Davinia Moreno Cotutora: Marta Gómez
Tutora 5è: Rose Pulido Cotutora: Núria Vidal
Tutora 6è: Nerea Bitrián Cotutor: Xavi Vinagre
Teatre: Toni Arteaga i Susana Teruel
Educació Especial: Asun Martín
Educació Física: Josep Pérez i Núria Vidal
Anglès: Clàudia Molons i Xavi Vinagre
Música: Míriam Berrocal
Coordinadora LIC: Míriam Nogueira
Coordinadora Riscos Laborals: Mercè Romero
Coordinador TAC: Xavi Vinagre
PAS
Administrativa: Mónica Marés
Conserge: Juan Durán
TIS: Xavi Juan
MENJADOR i ACTIVITATS EXTRAESCOLARS
Responsable: Luís López